0 oy
89 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (233 puan) tarafından

Kızlar merhaba bu markanın hamilelikte uygun olduğunu duydum almak istiyorum saçlarım rengi çok kotu oldu şuan 18 haftaligiz sizce sıkıntı olur mu yapan var mı bu markadan ya da başka marka önerileriniz 

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım ya benimde saçlarım çok berbat durumda dibim 4 parmak gelmiş heralde rengi çok kötü duruyor bende hamileyim ve riske atmak istemiyorum yinede sen bilirsin 
(233 puan) tarafından
Evet ilk üç ay geçti diye yapmak da istiyorum çokta kötü duruyor benimki doktora sorucam bakalım  2 hafta sonra randevum
tarafından
Benimki 6 aylık oldu şuan doğumdan sonra yaptircam sen çok rahatsız oluyorsan doktora söyle ona göre yaptır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktorunaa danismani oneririm bitanem 
(233 puan) tarafından
Tamam canim 2 hafta sonra muanem bakalım srarim o zaman
tarafından
Ayn kuzum
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Cnm ben gebelikte boyadım ama dr danışarak boyadım once dr ile görüşmeni tavsiye ederim benim sac diplerim yara oluyor boya yakıyor bi süre yara çıkmıyor o yüzden boyamak zorunda kalmıştım çünkü ellerim kafamda kalmıştı 

(233 puan) tarafından
Bende sorayım bakalim ama 2 hafta var daha muaneme benimde çok kotu oldu krem vs hiç fayda etmiyor boya yüzünden elde kaliyor
0 oy
(12,523 puan) tarafından
Ben 3 aydan sonra yirmi günde bı dibim geliyor boyadım doktorum sakıncası olmadığını söyledi 
0 oy
tarafından
Hamileliktede doğumdan sonra da saçımı normal marka ile boyadım ben
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Watsons'da biomagic diye bi markayla boyuyodum ben canım
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Doktoruna sor ben öyle yapmıştım bana izin vermişti 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
6 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 231 göst.
9 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 266 göst.
14 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
27 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Alpimin annesiyim (85 puan) tarafından soruldu

378,179 soru

11,318,797 cevap

34,764 kullanıcı

...