0 oy
308 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,733 puan) tarafından
Kızımın vajina arasında kızarıklık vardı şimdiye kadar pişik olmadı çok dikkat ediyordum ama son zamanlarda orada hafıf kızarıklık ve koku hıssettım doktora götürdüm belki mantar başlangıcı olabilir dedi bir krem verdi kremi günde 3 defa sur dedi ama ben daha kremi ilk sürmemle kızımın orası iç bölge çok kötü kızardı . Bende bir daha sürmedim . Dışarısını da pişik yaptı çok fena şekilde . Kızının vajınasında bu tarz bır kızarıklık yaşayan var mı yani parlak kırmızı çok kötü . Yıkıyorum kuruluyorum ama o araya pişik kremi de sürmek istemiyorum sizler ne yapıyorsunuz bu durumda 

15 Cevaplar

0 oy
(3,590 puan) tarafından
Tahriş etmiştir krem cnm tekrar Dr A götür bence pişik kremi sür yani nolcak oraya
(1,733 puan) tarafından
Ya evet yarın gideceğim zeytınyağı falan sürdüm yıkayıp kuruladım
(198 puan) tarafından
Zeytinyağı sürme asitli yakar daha çok
(1,733 puan) tarafından
Yaa tüh ıyı gelıyor dıye okudum
-Reklam-
0 oy
(979 puan) tarafından
Bn günlük banyo yptriyorm bazı yediği şeyler pişik ypior bazen bezin takmıyorum bı sure durup snra takiyorum
(1,733 puan) tarafından
Bende günlük yıkıyorum kuzum o bölgeye bişey sürsem zararlı mı
(979 puan) tarafından
Valla bn bsy kullnmyrum korkuyorum ztn
(1,733 puan) tarafından
Neyse yarın tekrar gıdeyım
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Bilen yok mu yaaaaaaaaaa
0 oy
(291 puan) tarafından
Geçenlerde benşm kızımda da oldu çözümü kantoran yağında buldum canım 
(1,733 puan) tarafından
Vajina iç bölgeye mı sürdün kuzum
(291 puan) tarafından
Vala her yerine sürdüm poposundan beline doğru kıpkırmızı sivilce gibiydi bide uçları beyazlı şükür geçti
0 oy
(382 puan) tarafından
Ben kizimda da olmuyordu 2 hafdaydi gecmek bilmiyordu coxalirdi obur tarafda bi bayan vazelin iyi gelir yazmisdi bi deneyim dedim dedim cox sukur 2 gune gecmeye basladi ben tez tez yuyuram bezsiz 20 deq saxlayiram sukur iylesir
(1,733 puan) tarafından
Putin’e söyle Avrupa’ya gazı versin donacağız burda :)))) aman boşver hiç üzme kendını buranın dengesızı çok oluyor
(382 puan) tarafından
))))))yumsak urekli verir Putin babamiz)
(382 puan) tarafından
Heqiqeten cox isdi qanli birisen kiz Allah kalbine gore versin seni gormemisem tanmiram ancaq bana cox yaxin dogma geldin
(1,733 puan) tarafından
Sen de bana öyle geldım canım benım yaz bana sıkıldıkça muhabbet ederiz :))
(382 puan) tarafından
Tamam kiz
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Çok şükür kızımda hiç olmadı ya sen yinde de bı gitur tekrar 
(1,733 puan) tarafından
Goturecegım canım tekrar ama nu doktor ne zaman bı ılaç verse hep böyle sıkıntı yaşıyorum
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Tahris olmustur canim. Hamazinc diye krem vermisti benim doktorum cok sukur 1 gunde pisigi atlattık. Ic yapisina sürmende herhangi bir sorun olmaz merak etme. Zaten krem emiliyor vucuduna giriyor
(1,733 puan) tarafından
Bakayım burda bulursam alayım  sağol canım
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Bizde de orda srekli pisik oluyor ne kadae yikasamsa temizde tutsam oluyor bize hamazing krem cok iyi geliyor tek kullandigim pisik kremidir 2 gnde gecirdi arada hafif kizari surdugum an gecirir
(1,733 puan) tarafından
Tamm canım araştırıp alayım
0 oy
(107 puan) tarafından
canim sık sık bezini değiştir. her degisimde yıka ve guzelce kurula. sonrasinda da zeytinyagini ısıt sogumasini bekle ve bir pamuk yardimiyla sür onu. insaallah iyi olur
(1,733 puan) tarafından
Arkadaş zeytinyağı ıyı gelmez demiş canım ama
(107 puan) tarafından
evet direkt zeytinyagi iyi gelmez ama isittigin zaman iyi gelir canim ben boyle kullaniyorum ve iyi geliyor
0 oy
(1,248 puan) tarafından
 bebek Pudrasi dok en sagliklisi ve doktoruna danis ayreten kokusu isedigindede oliyormu
(1,733 puan) tarafından
Yok canım sadece o bölge yaklaşınca
(1,248 puan) tarafından
Hmm anldm cnm cok gecms olsun inslhh gecr bi an once
(1,733 puan) tarafından
İnşallah ya
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Kızarınca hemen Bepanthol suruyorm 2 güne geçiyor 
(1,733 puan) tarafından
Ben de deneyim canım
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Benim kizimdada aynı.Çişini yaparken bile ağlıyor.Randevu bakıcam bende 
(1,733 puan) tarafından
Bende yarın tekrar goturecegım
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Benimki öyle egzema olmuştu pişik kremleri daha beter etmişti dermatolojiye götürdüm verdiği krem iyi geldi 
(1,733 puan) tarafından
Bende yarın tekrar gotureyım canım
0 oy
(8,311 puan) tarafından
Aradaki eti diyosan o zaman zaman kızarıyordu ben pişik kremi sürüyodum geçiyodu canım normal pembe rengini alıyodu.
(1,733 puan) tarafından
Tamm canım ben araya sürmeyi çok istemiyordum sürerim artık
0 oy
(232 puan) tarafından
Ben yıkıyorum kuruluyirum o şekilde açık bir şekilde uyutuyorum. Bir kaç saatte olsa iyi geliyor. sen de yıka kurula ama yıkarken sadece su ile yika kalsın öyle açık 
(1,733 puan) tarafından
Tamm canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 197 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
14 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 146 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sifanurr (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 322 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnnnak (1,300 puan) tarafından soruldu

379,197 soru

11,351,103 cevap

34,822 kullanıcı

...