0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (1,540 puan) tarafından
Artik 3+1 2+1 leri kura ile mi belirleyecekler? Secim yapamiyoruz . Metre kare falan secemedik. Yardimci olur musunuz

4 Cevaplar

0 oy
(13,700 puan) tarafından
Valla başvurduk da bakalm torba TOKİ bu ya.

Neye basvuruyoruz iyi mi yapiyruz kötü mü yapiyrz bilmiyoruz valla.
(1,540 puan) tarafından
Gercekten oyle. Denize düstük yılana sarılıyoruz hesabi gibi birsey oldu
-Reklam-
0 oy
(6,336 puan) tarafından
Bizde secemedik 3+1 istyoruz aslında 
(1,540 puan) tarafından
Bizde 3+1 istiyorduk kismetse
0 oy
tarafından
https://www.instagram.com/reel/CipmnkJj6GG/?igshid=NDRkN2NkYzU=

Şu videoyu izlemenizi öneririm. TOKİ cidden mantıklı değil
(1,540 puan) tarafından
Video suan bana cok mantikli geldi. Hic arastirma yapmamistik bu konu da. Bide evi kin bilir nereye yapacaklar. Bunun aidatlari da oluyor mu
(6,047 puan) tarafından
Bir ev sana trilyonlara gelecek. Ayrıca iki sene de falan da teslim etmezler. Yaşadığım ilçede de TOKİ yapılıyor yıllardır. Yıllardır sadcee temeli atıldı. Eee o evlerin sahibi de bekliyor yıllardır. O iş nanay güzel kardeşim. Seçim öncesi oyunlar bunlar. Çoğu insan anlamadan hayaller kurdu bile başvurular yapılmış başvuru ödemeleri yapılmış.
(1,540 puan) tarafından
Benim babamlar ve kardesim basvuru yapmislardi. Kabul edildi. Biri 2+1 digeri 3+1 de. 2 seneden fazla oldu. Daha bu ay mı ne ihaleleri yapildi. Hala daha tık yok orta da. 2.kattan sonra odemeleri hangi katta evlerinin olduklari aciklanacakmis. Pandemi den sundan bundan diye ertelemisler hep
(6,047 puan) tarafından
Ya işte düşün canım bu işler çok karmaşık. Kimi nerden kandirirlarsa artık. O yüzden tavsiyem uzak durmanizdir
(1,540 puan) tarafından
Tesekkur ederim canm
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Aynen seçme falan yok çok mutlu olmuştum başvurdum meğer 6 ay sonra kura cekilecekmis çok saçma bişey ya bence fakire vermezler parası olana verir
(1,540 puan) tarafından
Kardesime ve babamlara toki cikmisti. 2 yil dan fazla oldu. Pandemi şu bu derken hep uzadi. Daha anca ihalesi yapiliyor. Cok beklettiler. Kim bilir bize ciksa ne kadar bekleriz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 36 göst.
2 gün önce Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 133 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kubra.mirac (494 puan) tarafından soruldu

379,774 soru

11,368,705 cevap

34,850 kullanıcı

...