0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından

Bizim basvuru biraz sacma oldu esim basvurdu annem dedikinparayi hesaptan onlar cekiyo bizde ona inandik :D sonra anneme mesaj geldi parayi yatirmadiginiz icin reddedildi diye hemen girdim baktim esime iban mesaji gelmis ve odeme tarihi saat olarak yarim saat gecmis bu kadar olmaz  sonra o ibana para atmaya calistik olmadi o aksam kendim basvurdum e devletten mesajda geldi bana iban mesaji onuda yatirdik yani esim degilde ben basvurmus oldum ama isim maasim yok esim sana çıkmaz diyor bende doyoeum hanenin gelirine bakiliyor kayinbabam ev alicakti zaten para biriktiriyor siz girin ben pesin kapaticam diyor ankaradayiz golbasini seçtik oralar nasil guzelmi göl var diye orayi sectirdim esime birde merkeze uzak biryerse göle felanda uzak :D sizler naptiniz basvurdunuzmu umudunuz varmi pesin odeyip kapatmak mantiklimi o fiyata ev yok buralarda cok kotu giris kat heryeri dokulen evlere 800 900 bin tl yazmislar el insaf ya 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Peşin ödeyip kapatacak parası olup tokiye yazılanlar aç gözlü fakirin fukaranın faydalanmasına engel olan kişiler malesef anlattığından anladığım bu benim 
(572 puan) tarafından
Bizde cok zengin degiliz kayinbabam alicak para biriktirdi bizim icin 600 felan o fiyata ev yok ustune kredi cekip pesin kapatalim diyor yoksa bizde cok zengin fakir fukaraya engel olan kisiler degiliz eve tek asgari ucret giriyor+ev kirası oduyoruz para basimizdan artmıyor yani kit kanaat bile gecinemiyoruz
tarafından
Vallaha biz TOKİ bize çıksa 60 bin TL'yi nasıl bulacağız derdindeyiz çıksa bir dert çıkmasa bir dert ama ondan bundan bize çıkmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende Gölbaşı sececektim baktım baya sakin bir yer gittim etimesgut seçtim hayırlısı olsun inşallah Rabbım ihtiyaç sahibi olana nasip etsin AMIN

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 322 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde seoz (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde G.ll0 (1,542 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.