0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (1,816 puan) tarafından

Kızlar sizce bunlar yeterlimi yoksa daha almalımıyım 

image

image

8 Cevaplar

+1 oy
(1,644 puan) tarafından
Kuzum biraz daha al özellikle yeni doğansa alt patikli pijama çok al çünkü batırıyorlar üstte çok al kusuyorlar 
(1,816 puan) tarafından
Tamm canım alıyım ozaman
-Reklam-
+1 oy
(12,776 puan) tarafından
Ben yeni doğan 10 yakın vardı gerisi hep buyj aldım şimdi 10 aylık aldıklarım giyiyo mesela büyük al patikliler boy uzar olmaz patik siz al ama yeter yeni doğan ise bu kadar 
(1,816 puan) tarafından
Yarı patikli yarı patiksiz aldım daha alıyım ozaman patiksizlerden
+1 oy
tarafından
Hepsini bir numara mı aldın canım? Bazılarını iki alsaydın çabuk büyüyorlar denk gelmiyo diyorlar ben bazılarını 2 aldım. Doğduya gelenler getirir diye de çok almadım getirmezlerse çıkar alırım amaaan :) 
(1,816 puan) tarafından
hepsini 0.3 aylık aldım sadece 2.3 tanesi 3.6 aylık
tarafından
Yeterli bence ben de bu kadar aldım sanırım :)
(1,816 puan) tarafından
Eşim yeter diyo çünkü bizim burda bebek daha 15 günlükken başlıyor gelmeye ve hepsi kıyafet getirip geliyı
tarafından
Aynen öyle canım ben de o yüzden almadım zaten kaynım diyo ben hiç kıyafet almadım çocuklara hep getirdiler sadece hastaneden çıkacak kadar al dedi ama ben dayanamayıp aldım yine :)
(1,816 puan) tarafından
Hevesleniyoruz ama ne yapalım hele kız kıyafetlerine bayılıyorum resmen oğluma alasım geliyo :D
tarafından
Ay sorma alışverişe gittiğimizde benim gözüm hep kız kıyafetlerindeydi :)
(1,816 puan) tarafından
Aynen geçen eşimin yiyeniyle alışverişe gittim kimin için bakıyorsun dedi oğluma diyince koğtu gülmekten :D
tarafından
:D ben de annemle çıktım o da aynı gülüyo bana çünkü gözüm hep pembiş tüllü kıyafetlere gitti
(1,816 puan) tarafından
Aynen hayırlısıyla doğuralım inşallah ikinciyi kız yapcam :D
tarafından
Kız yapıcam deyince oluyo mu kız :D keşke olsa
(1,816 puan) tarafından
Keşkee nerde hamile kaldıgım aylarda hep rüyamda kız görüyordum kız isimleri duyuyordum kısmet işte sağlıklı olsunlarda
tarafından
Ben hep erkek gördüm rüyamda hep aynı çocuğu gördüm hatta belki o çocuğumu görmüşümdür :) aynen önemli olan sağlıklı olması
(1,816 puan) tarafından
ben esmer kıvıcık saçlı yeşil gözlü tatlı bi kız gördüm hepp inşallah ilerde böyle bi kzıım olur
tarafından
İnşallah :) ben de beyaz tenli kocaman kahverengi gözlü bi bebek gördüm hep :) kaynımın oğluna benziyo hep gördüğüm bebek
(1,816 puan) tarafından
Hadi hayırlısı sağlıkla gelsinlerde
+1 oy
tarafından
Canım çıtçıtlı body bol al Patikli al al bol 
(1,816 puan) tarafından
7 tane çıtçıtlı tam kol aldım ama onları çekmedi sadece bu pijama takımlarını çektö
+1 oy
tarafından
Yeter kız benim oğlumun 8 taneydi 0-3 ayı
(1,816 puan) tarafından
Öylemi 2.3 tanede 3.6 aylık aldım bi kaç tane daha alıyım mı peki 3.6 aylık olandan
tarafından
6-9 al kız oğlum 6 aylık kıyafetleri şuan üstündekiler 9 aylık ama bebeğime tam oluyor oda oğlum kilolu bile değil olması gereken kilonun altında olmasına rağmen tam oluyor
(1,816 puan) tarafından
Hii anladım canım alıyım ozaman çok saol
+1 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm zıbın al zıbın lar önemli çok lazım oluyor
(1,816 puan) tarafından
Tam canım alıyım ozmn çok saol
+1 oy
(732 puan) tarafından

Bencede yeterli bende 10 takım aldım kızıma hep kışlık aldım daha böyle tüllü müllü almadım yaz başlarında 7 aylık olcak inşallah ozamn da yazlıklar alırım cimcimeye :)❤️❤️

(1,816 puan) tarafından
Maşallah canım allah bağışlasın benim hayırlısıyla doğumum aralalıkta olvak
(732 puan) tarafından
Anladım cnm benim bir hafta felan kaldı hayırlısıyla
(1,816 puan) tarafından
Sağlıkla kucagına alırsın inşallh cnm
(732 puan) tarafından
Çok Saol cnm benim sende öyle ❤️
(1,816 puan) tarafından
Çok teşekürler canım ❤❤
0 oy
tarafından
Yenidoganlar cok cabuk batiriyor bide 2 kat giydiriyoruz usurler diye batirdiklarinda 2 kat birden kirleniyor degistiriyorz. Az kiyafet alirsan bi iki gunde makine calistirman gerekir bide kurumasi felan zmn alir bnce yetmez bunlar cnm benim aldklarim haricinde hediye gelenlerden begenmedklerimi hic acmayim hediye gotururum diye dusunuyordm baktim yetismiyo mecbur kullandim tarzm olmasalar bile giydirdim kiyafeti kalmamisti o kdr almama ragmen ;)
(1,816 puan) tarafından
Hii alıyım ozaman canım çok saol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 090220 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,196 göst.
20 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Gülsüm12345 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 897 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu