0 oy
354 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (473 puan) tarafından
Ya Türkiye de ne olabilir de hergun herşeye zam geliyo anlamıyorum. Kafam almiyo. Daha on gün önce 170 TL he aldığım mama bugün 235 TL olmuş  o rafta duran mama ne oldu da bu kadar arttı. Artık bunaldım birşeyler den kısa kısa artık aç açıkta kalmaya az kaldı. Kızlar kızım bir hafta sonra dört aylık olacak. Bugün mama açtım bitene kadar işte dört buçuk aylık olur. Artık mama alabileceğimj sanmıyorum. Yoğurt versem bisküvi ile olur mu erken mi yoksa daha. Mama artık hayal oldu anca bezini alalım. 

12 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Kac aylık bebeğin 
(473 puan) tarafından
İşte dört buçuk
(8,581 puan) tarafından
Erken daha yogurt ve bisküvi icin cnm ya.  Sindiremez.
Yogurt gaz yapabilir
(473 puan) tarafından
Kız ne yapım valla mama alacak şeyim yok.
(8,581 puan) tarafından
Rabbm yardmcin olsun inşallah haklısın şartlar zorlaştı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben 5 aylıkken basladım kuzum ek gıdaya, ek gıdayı severse ne ala ama sevmezse mecbur mamaya devam etmen lazım
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Çok erken daha çocuğu perişan edersin
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Aç kalıcaz bu gidişle zaten
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Rabbim sonumuzu hayr etsin 32 li bebek bezi 85 TL kızım 17 aylık  tuvalet eğitimine başlamak istiyorum
0 oy
(847 puan) tarafından
2 sene once aptamili 100 tlye aliyorduk kaynanam ona laf ediyordu sen yede sutun olsun bu mamalar pahali diye simdi 2. Ye hamileyim sonumuz vahim cok pahali cidden benek urunleri maalesefff insallah fosur foşur sutum olurda 6 ay sadece bez alirim 
(473 puan) tarafından
Kız bnm sütüm var ama kızım meme reddi yapıyo. Yoksa emse süt bol
(198 puan) tarafından
İlk kızı hiç emmemiş ikinci kızı memesiz durmuyo diye post açıp soru soran biri olarak hiç sütüm olmucak diye düşünme bol bol emzir gerekirse mamayla destekle birde memeye alışana kadar emzik verme
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Oğlum 19 aylık Ağustos sonunda bitti mama sma yada Aptamil hangisi indirim de ise onu alıyodum içiyoduda çok güzel.en son ikili 800+400  lük aldığım Aptamil olmuş 250 sma da 300 e yakın.süt alıyorum artık.zatem yemekte sıkıntımız yok şükür ama senin bebeğin çok küçük daha yaaa içmesi lazım
0 oy
tarafından

image

bak 10 ayda ne hale gelmişiz 
(473 puan) tarafından
Oo bu fisi artık rüyada bile görmek zorr
(1,448 puan) tarafından
Şuan 200 ml süt fiyatıyla 1 litrelik süt alıyorduk.
0 oy
(350 puan) tarafından
Bimin maması ile büyüttüm kızımı. Hem ucuz hemde gayet yaramıştı kızıma. Tavsiye ederim canım . 3 sene önce 30 a alıyordum şimdi 80 küsur olmuş ama 235 TL den yine iyi 
0 oy
(453 puan) tarafından
Bacımmm haline şükret ben bittim de boşa dönüyorum 2 yaşına kızim var bebe biskivisi ve bez alıyoruz bide 7 aylik ikizlerim onlar ayda 5 kutu mama kutusu 220 lira 2 paket bez tam bilmiyorum ama 180 lira filan galiba büyük paketi kizim da bi paket bez 180 lira 2 3 kutu bebe biskivisi aldırıyor bla bla babaları bitti de işte evlat napacak :)
(473 puan) tarafından
Ay Allah yardımcımız olsunn
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Benimki de 6 ya girdi muhallebi yapip ondam da veriyorum 350 gr mama 95 lira olmuştu ki 1 haftay9 gecti alali kesin ona da zam gelmiştir çünkü 5. Kutu mamayi kullaniyoruz 3 defa zamlandi
0 oy
(198 puan) tarafından
İlk kızımda mama içmediği için doktor başlattı ek gıdaya 5 aylıkdı ikinci kızımda mama alamadığım için ben başladım. Hero babynin kaşık mamaları var şokda falan satılıyo 5 ay için ben alırken fiyatı uygundu biberonda yapar verirsin mamaya destek olur. Yoğurt ver yoğurt çorbası yap ver çok zorda kalırsan arı mama ver ne yapcan yoklukda herşey oluyo. Mamanın içinde ne var biliyomuyuz sanki 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 981 göst.
23 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 240 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,002 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Feyzanurr (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 381 göst.