0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (0 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhabalar cok üzgünüm çok kötüyüm 1 aylik bebegim var bu sabah emmek için uyandi ve emip uyutmak için gögusume yatirmistim herzamanki gibi koltuktaydik ve içim geçmiş nasil olduysa artık bebegimde kayıp yere düştü hemen aldım ama agladi ama kısa sürdü sonrada uyudu alçak bir mesafe düştüğü yer bir sey yok görünürde ama neye dikat etmeliyim cok ağladım bende o düşünce cok kotu hisetim kendimi halada hisediyorum off 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(302 puan) tarafından

Uyumasına engel ol uyandır kusması filan olursa direk hastaneye götür. Ya da hiç bekleme şimdi direk götür. 

Daha dikkatli olmaya çalış kuzum yere minder ser yerde beraber uzanın emzir yatır yani koltuk ve yatak tehlikeli

-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Uyutma onu sakın
0 oy
(11,094 puan) tarafından
Ne yapılır böyle bi durumda bilmiyorum canım çok geçmiş olsun bence bi doktora götür 

Uykulu emzirmek çok zor heleki ilk aylar kullanabiliyorsan Emzirme yastığı kullan çok büyük rahatlık 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 111 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Esmaa11 (75 puan) tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 381 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Nuremir (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 521 göst.
0 oy
2 cevap 279 göst.
18 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu

374,695 soru

11,207,859 cevap

34,512 kullanıcı

...