0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,541 puan) tarafından
8 aylik kizim sabah ana kucağında saliyordum telefona uyku  saattin geldimi diye bakarken kafa üstü düştü dişi kanadı dis  hastanesine gittik ama normal hastaneye gitmedik sizce kafasına birsey olmuş mudur gözünde kayma yok kusmak yada kulağında akıntı yok 2 kere uyudu fazla huysuz değil 

2 Cevaplar

0 oy
(2,674 puan) tarafından
Hastaneye goturmusunuz bişey olmaz kusma yok halsiz değil fazla incilmemistir benim bebeğim 7aylik 3gun önce koltuktiuktan kafasına düştü pat diye ses geldi burnu yara oldu susturdum hastaneye de goturmedim vala eşim evde değildi ağladı susturdum kucakladum 
(1,541 puan) tarafından
Benim fazla ağlamadı ben kan görünce kortum doktor dişe baktı o zamanda ağlamadı ama üzgün duruyordu sessiz ce
(2,674 puan) tarafından
Olabilir canim normal korkma
-Reklam-
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım sanmıyorum ama öyle düşmeli vakalarda belli bir süre uyutmaman gerekiyor illa kulakta gözde bir şey olmasına gerek yok kusma var mı yok mu o çok önemli kaç saat olduğunu bilmiyorum internette yazar ama uyutmamalısın öyle durumlarda benim 2 yaşindaki kuzenim topa basıp kafasını çok kötü vurmuştu ve ağlamaktan bayılma gibi bişey oldu yengem bilmediğinden uyutmuş evde ama çok şükür bişey olmadı 
(1,541 puan) tarafından
Biz hemen hastaneye gittik bayılma olmadi arabadan eve gelince uyudu arabada uyuyor bazen kusma olmadi
(2,104 puan) tarafından
Korkulcak bir durum yok öyleyse canım ama öyle kafasına şiddetli darbelerde biraz uyutmamaya çaldı ne olur ne olmaz geçmiş olsun bu arada
(1,541 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 261 göst.
1 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride98 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 662 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masalperisi (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 263 göst.
27 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Melisbeysim54 (0 puan) tarafından soruldu

378,739 soru

11,336,878 cevap

34,798 kullanıcı