0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde (64 puan) tarafından
Hamimlar gunaydin gercekten kime danisacagimi anlatacagimi bilemedim  esimle alakali bizim dun 1 yilimiz tamamlandi esim cok iyi biridir para olsun yeme icme olsun asla esirgemez fakat  kari koca gibi degiliz daha cok arkadas gibiyiz isten gelir yemek yer bebekle az ilgilnir sonra bilgidayar basina gecer gece saat 1 2 kadar ordanda yatak odasindan yastikla bataniyeyi alir salona gecer  afedersin cinsel iliskimiz bile 2 haftada bir kez olur oda nasil oluyor bilmiyorum bunlari soyleyince ben sana geliyorum sen olmaz diyorsun kizlar gece  2 3 gibi oda laf olaun diye birlikte olalim diyor bende 3 te bebek iyanir bidaha uyumaz gun boyu bebekle ilgilenirim tek basima uykusuzluktan ölürüm  yani hep beni haksiz cikariyor dun 1 yilimizdi hic umrunda değildi ben isterdim ki gelil sarilip sicakligini hissetmem bile yeterdi sizce ben cok mu abartiyorum bi aile iliskisi bu sekilde mi oluyor ben pek bilmiyorum gercekten ben mi kuruntu yapiyom

6 Cevaplar

0 oy
(2,974 puan) tarafından
 Niye senden ayrı yatıyor onu anlamadım normal değil tabiki battaniye yastık alıp salona gitmesi
(64 puan) tarafından
Soyleyincede siz uyuyorsunuz uykum yok tv izleyip uyucam diyor
(6,362 puan) tarafından
Yatak odasına tv alabilirsnz benm esimde tv olmadan uyumaz daha evlenmeden yatak odasını dizerken tv aldı
-Reklam-
0 oy
(11,257 puan) tarafından
Tabikide normal değil canım bebegin ne kadarlık yanında mı yatiriyorsun ne olursa olsun eşinle yatakları ayırmayın tabiki yoruluyoruz ama eslerimiz de ilgi istiyorlar hele çocuktan önce ilgiliysen bebekten sonra ister istemez ilgisizlik yaşıyoruz yoruluyoruz ama unutma erkekler de büyümüş bebekler yani bilgisayar başında demişsin o zaman yanına gidip boynuna sarılıp öpüp ilgilenenilirsin sadece cinsellik değil konu bence esin ilgi bekliyor gibi geldi
(11,257 puan) tarafından
Esin hiç normal değil canım
(64 puan) tarafından
Iate bende bunu farkinda oldugum icin acaba ben mi cok abartıyorum diye kendimi hakisz cikariyorum sonra da kavga oluyor tum kadin milleti aynisiniz diyor
(11,257 puan) tarafından
Nerden biliyormuş bütün kadınları
(64 puan) tarafından
Arkadaslarinin sevgilisinden
(11,257 puan) tarafından
Sevgililik ayrı evlilik ayrı canim senin eşin daha evli olduğunu idrak edememiş sanırım Allah yardimcin olsun keşke bebek için bekleseymissiniz biraz
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Asla normal degil arkadaş gibi olmak ayri bisey sizinki tamamen zordan evlilik gibi salona gidip yatmasi ayri bi olay daha 1 senelik evlisiniz afedersin ama kanınız kaynamasi gerek sizinki seneler devirmis gibi bi evlilik hemen konusup duzelt bu gidişat kötü gidişat sonunuz nanayy ..
(64 puan) tarafından
Meslegimi alsam nanayliycm  bebegimj alip kendi hayatimi yasiycm ama lanet atama yok
0 oy
(13,698 puan) tarafından
Ayrı neden yatysnz
0 oy
(5 puan) tarafından
Canım bence eşin bir eş gibi hareketler sergilemiyor mesela bizim kus de olsak kırgında gün sonu o yatağa aynı anda yatarız birimiz uykum geldi deyince beraber yatmaya gideriz

2 yıllık evliyiz eşim ilk günkü gibi heyecan duyuyor bana karşı hatta bazen bende yorgun oluyor küsuyor alınıyor

Ne bileyim eşiniz biraz tuhaf geldi sizde biraz uzak durun belki birşeylerin farkında olur ya da açık açık görüşün çift terapisine gidin evliliğiniz daha iyi olabilir 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Yatak ayırınca araya soğukluk girer Öncelikle o meseleyi çözmelisiniz

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 952 göst.
1 Eylül 2022 Aile kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 509 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 495 göst.
30 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 531 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,640 soru

11,364,479 cevap

34,841 kullanıcı

...