0 oy
372 göst.
Diğer kategorisinde (1,403 puan) tarafından

Benim evimde en geç biten şey çay :D 11 aydir çay duruyo evde biz tüketmiyoruz eşimle aslinda gelenim gidenim çok ama ona rağmen bi türlü bitmedi artık geçen gün bozulmuştur diye attim ve yarim kiloluk aldim :D 

En hizli biten şeyde tereyağ ben her yemeğimde kullanirim :) 

26 Cevaplar

0 oy
(12,655 puan) tarafından
En hizli biten kağıt havluuuuuuuuu

En geç biten zeytin artık kutu değil az az alıyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından

En çabuk biten günlük cekmeceyi doldurduğum abur cuburlar 

En geç biten reçel:D

0 oy
(880 puan) tarafından
Süt ve yumurta:)
0 oy
(2,529 puan) tarafından
En geç biten kürdan jsjssj 2.5 yıllık evliyiz ilk alışverişte aldık hâlâ duruyor :) en çabuk biten de süt ve un hamur işi yapmayı çok severim :)
(2,468 puan) tarafından
Evlenince dedinde. Eşimde alışveriş yapınca 2paket karabiber almış hala duruyor. Çekme kullanıyorum çünkü açıklar dokunuyor diye. Onunda bitek onu 2 paket alası gelmiş :D
tarafından
Meriirem senin ismi post sahibiyle çok benziyor :)
(2,468 puan) tarafından
Aa evet kız :D
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Kahvaltık çikolata hemen biter :D bizim de en geç çay sanırım anca misafirlere demlerim biz çok sevmeyiz
0 oy
(3,950 puan) tarafından

En hızlı biten şey kesinlikle yumurta en gec ne bitiyor aklima gelmedi:angel:

(2,468 puan) tarafından
Yumurtada olmasa ne yicektik :))
(3,950 puan) tarafından
Sorma canım ya yumurta olmayinca sanki kahvaltida koyacak bisey yokmus gibi oluyor
0 oy
(11,279 puan) tarafından

En az giden şey sanırım fasulye yemem ben ve o yüzden kuru fasulye yapmıyorum taze fasulyenin tanesini yapmak daha kolayima geliyor  :)

En çabuk biten şey ise tatlı her gün ister eşim koca bi tabak da yer ne olduğu fark etmez  :D

0 oy
(7,678 puan) tarafından
Bulgur nohut bakliyatlar kahvaltilik hemen biter bizde temizlik urunlerinden domestos sivi deterjan:)
0 oy
(487 puan) tarafından
En hızlı biten şey beyaz peynir tuvalet kağıdı ve su ilk 3 e girer.en geç biten ise çay bizdede çok gitmez misafir gelince demleriz sadece kendimiz hiç sevmeyiz birde zeytin ben hiç ağzıma sürmem eşimde sabah kahvaltı yapmadan gider amca hafta sonları sofraya çıkar :) 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Bende çay ve şeker en çabuk bitiyor eşim aşırı sever Çay içmeyi 
0 oy
(626 puan) tarafından
en çabuk biten şey kase çikolata 12 saat demeden bitiyo en geç biten şey  vallahi aklıma gelmedi biz herşeyi tüketiyoruz salamura siyah zeytin pek yiyilmiyo evde bende yağ limon vr pul biber döküyorum hop oda bitiyo :)
0 oy
tarafından
En erken biten siyah ve yesil zeytin gec biten bisey yok .d
0 oy
(10,963 puan) tarafından
En gec siyah zeytin, en erkende yumusatıcı =D ulan ywtişemiyorum yumusatıcıya. Ölcülü de koyuyorum. 
0 oy
tarafından
En hızlı biten sabrım+ yumurta

En geç bitende zeytin :) 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
En hızlı peynir biter tam bir peynir canavarı olduğum için en geçte şeker biter bir köşede kalır kullanmayız.
0 oy
(590 puan) tarafından
en gec biten cay esimde bende icmiyoruz:) 
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Bizde çay icmiyoruz bitmez gelenin gidenimde yok nadir :⁠-⁠Dyumurta çok yenir su bide zeytin
0 oy
(7,958 puan) tarafından
En çabuk biten Kahvaltılık

En geç bitende kuru fasulye mercimek
0 oy
(3,610 puan) tarafından
En çabuk biten yumurta haftada iki koli alırım 

En geç biten ise sabrım:) 

Şaka şaka bulgur heralde ya
0 oy
(3,244 puan) tarafından
En hızlı biten muz, et, peçete (yüzüm hassas diye peçeteyle siliyorum) , kek varsa kek, elma sirkesi, kendimizin kışlık hazırladığımız meyve suları.

En gec biten toz şeker, şeker, çikolata(eskiden çok tüketirdim, artık günlerce dilime sürmem) , un (3-4 çuvalı birden alıyoruz niyeyse) , sıvı yağ, reçel.

İlgili sorular

+1 oy
62 cevap 765 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 532 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
31 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 8,399 göst.