0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
Esimin saçları cok yagli bir haftadir kepek baya var rahatsiz oldum ya nasl gecer bilginiz varmi:(

5 Cevaplar

0 oy
(476 puan) tarafından
Canım karbonat sürsün şimdi banyoya girsin saçlarını ıslatsin sonra karbonatın heryerini bir güzel döksün saçının ovalasin sonra durulasin çıksın 1 tane bile kepek kalmaz deneyince haber veri olurmu ❤️
(476 puan) tarafından
Yarın alında öyle yapın inşallah
tarafından
Canım benim sqçlarımda uzun karbonatlı bende sürsem faydasını görürmüyom nasıl kylanacam yardım eder misin benim  başı. Öyle bir kaşınıyor kafamda artık kan geliyor
(159 puan) tarafından
Tamam canim inşallah alırım yarin ne kadar surucez bi yemek kasigi falanmi tam detayli yazarmisin Allah razı olsun canim inah faydasını görürüz hemen yazarım sana uyguladktan sonra
tarafından
Benimde var şaçlarımda olur'mu
(476 puan) tarafından
Evet oluyor kendime yaptim sonra soran herkese tavsiye ettim karbonatı ıslak saç diplerine dökün iyice ovalayın ovaayın ovalayın sonra durulayın
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından
Eczanede kanazol diye bi sampuan var hemde baya uygun sac mantari icin kesinlikle bire bir
(159 puan) tarafından
Kepege uygunmu canim
(30 puan) tarafından
Evet evet netten bi bak sende icin rahat olsun arastir olurmu
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Clear men kepege karsi etkili sampuani kullansinn 3 4 yikamada gecer canm
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Canim zeyrinyagli sabun iyi gelir ama uzun vadede dersen kesinlikle heden soulders nasil yaziliyor onu bile bilmiyorm:D yaklasik 10 senedir kullanmama ragmen :D bana en iyi gelen sampuan o kesinlikle tavsiye ederim 

0 oy
(695 puan) tarafından
Kanazol sampuan alablrsn kepek egzama mantar iyi geliyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 122 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sarikizzz (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 373 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
2 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilknur koc (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 118 göst.

381,399 soru

11,418,212 cevap

34,973 kullanıcı

...