0 oy
57 göst.
Aile kategorisinde (546 puan) tarafından
Bu ayda sizin bebekleriniz nasıl atak mı var nedir kaç haftadır özellikle de son günlerdir bunalım geçiriyorum resmen bambaşka bi bebek oldu.Uyuyamiyor uyusada zaten hep surekli uyanır meme ağzında yatar.Bi yumurta kıramıyorum kırana kadar katılıyo resmen cok agliyo surekli huysuz.Evde hic isimi gucumu yapamaz oldum yine eski hallere döndük.Mesela aksam 8de yatar sabah 8de kalkardi simdi oyle bi duzen yok aksam 7de uyuyo mesela bi iki saate tamamen uyaniyo gece 12de yatiyo cok gariplesti tecrubeli annelerden yardim istiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
14 aylık oldu daha birkaç gün önce. 3 haftadır oldukça zor geçti bizim için de. Sonra dikkatli bakımca azı dişlerinden birinin uç verdiğini gördüm. 
(546 puan) tarafından
InşAllah sonunda bizimde diş gelir ya üzülüyorum bu hallerine de kalıcı olur diye de endise ediyorum
tarafından
Yok yok kalıcı olmaz ama dönem dönem huyları değişebilir. Sen alt damaklarını kontrol et arka tarafını, inşallah diştir.
(546 puan) tarafından
Etlerde ara ara beyazlık görüyorum sanki agiz bakımı yaparken saniyelik o da yoksa ne yapsam acmiyor asla dokundurtmuyor agzina bi rahatca icini gozlemleyemiyorum
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Canim diş olabilir mi ust azi diş zamani cunku zaten 12 ay atagi var ust uste gelmiştir. Katanfil zeytin yagi ve agri kesiciyle rahatlatabilirsin. Bol bol bebeğine sarıl seni de sakinleştirir o da sakinlesir
(546 puan) tarafından
Olabilir hic agzini acmiyo saniyelik onda da bisey anlayamiyorum malesef 2 dakika icinde kahvaltimi yapmis olmam gerekiyo aglarken mesela dislerimi sıkmaktan tum dislerim agriyo bu ara en sinirli animda tutup sıkıca sarıliyorum gercekten ikimizde sakinliyoruz o anda :) karanfil zeytinyag da suruyorum serince cok uzun suruyo bizde boyle seyler insAllah tez gecer hep sakin iyi huylu olur minnaklar
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Canım diş olabilir biryeri ağrıyor olabilir zaten dis ise onun ağrısı kulaklara falanda vuruyor bir sağlık ocağına götür bence öyle genel bir kontrol de olur hem 
(546 puan) tarafından
Mesela surekli oyun oynarsan gezdirirsen genel olarak iyi hic bos durmucaksin durursan hemen mizmizlanip agliyo boyle degildi kendi kendine de oynardi ama donem.donem byle gelgitlerimiz oluyo iste dis geliyodur insAllah :)
(5,006 puan) tarafından
Evet olabilir canım annelik zor ama inan bu şekilde büyüyorlar canları sağolsun ama eğer daha kötü olursa bir sağlık ocağına götürebilirsiniz;)
(546 puan) tarafından
Teşekkür ederim yoruma zaman ayırdığınız için  :)
(5,006 puan) tarafından
Rica ederim canım:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 102 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Seherkzll (227 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
0 oy