0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (788 puan) tarafından
genel olarak mızmız bi bebek ama bu aralar ayrı huysuz sinirli ağlak off kızlar bugünkü halimizi gorseydiniz varya acırdiniz bana. Yemeğini hazirlicam ona bile izin vermiyo ağlıyo kucağıma çıkacakmış oyun oynamak istemiyo bı iki dk kandırıyorum sonra oyuncak düşüyo bişe oluyo ona bile sinirleniyo ağlıyo ama öyle böyle ağlamak değil hiç susmuyo herşeye ağlıyo ya böyle bişe olabilir mi dışarı çıkarayım dedim hazırlanmaya bile fırsat vermiyo bezini değişecem ağlıyo. Ben napicam böyle nolur bana akıl verin sabır kalmazki böyle giderse. Anca uyuttum şuan sinirimden ağlıyorum. Nerde hata yapmış olabilirim yada nasıl hatamı düzeltebilirim en ufak fikre bile ihtiyacım var

5 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Senin bir hatan yok güzelim çocuk bu.zqmqnla düzelir ilerleyen zamanlarda da kucağına gelmek istemeyecek emin ol oğlum şuan 2yasinda kucakta durmak istemiyor opturmuyor oda oyuncağı yere düşse bisi olsa hemen ağlar sinirlenir.Kendi halinde birakiyorum sakinleşince koşarak geliyor sarılıyor bana.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Dış olabilirmi oğlum çok bagriyordu tedagilden sonra bağırması kesildi
0 oy
(6,188 puan) tarafından
Bazi bebekler öyle cnm benim oğlum da öyleydi şimdi 22 aylık birsz daha iyi ama bagirmalari başladı şimdi de eşim yardımcı olmasaydı kafayı yerdim heralde ama zamanla geciyo gibi sağlıklı olsunlar da yapacak bsy yok 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bizimde öyleydi 1 hafta öncesine kadar 3 4 gündür akşamdan çantasını hazırlıyorum sabah kalkıyoruz kahvaltı yapıyoruz duşa sokuyorum suyu seviyor sonra dışarıya ya parka ya alışveriş merkezine ya anneme ya onun eğlenebileceği yerlere baya Bi yoruluyor sonra eve gelince uyuyor bende dinleniyorum sonra evde takılıyoruz 34 gün bu şekilde onun ruh halini değiştirerek düzelttim şuan da sabah evde çok duram bile yada biyere gitmesem bile ağlamıyor çok evide özledi çünki doğru dürüst 3 4 gün hiç gitmedim sadece yatmaya diyebilirim

Şuanda daha rahatım ama anladım ki bebekte sürekli ev ev sıkılıyor ve benimde ruhum aşırı derece de daralmış onu anladım ikimizde çok iyi geldi

Ben kendi başıma asla gezemezdim şuan analı kızlı gerçekten çok keyif alarak geziyorum istediğim her yere gidiyorum cesaretim arttı valla

Bence sende uygulamalısın benimkide 11 aylık ne kucakta ne yatakta ne otururken ne oyuncaklarla aklına gelirse Hiçbir şekilde durmuyordu sürekli ağlıyordu şuanda gerçekten çok büyük yol kattetik bende rahatladım o da 
0 oy
(632 puan) tarafından
Canim 3 yasina girimce benimki farketti 4 te daha cok farkeder diyorlar beklitorum bakalim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 349 göst.
0 oy
5 cevap 160 göst.
0 oy
3 cevap 57 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Hifanurunannesi (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 565 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,055 soru