0 oy
104 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
23 değer iyimi kızlar progesteron değeri beta degerimde iyi şimdilik her şey yolunda Perşembe nasipse keseye bakacaz dedi doktor 

3 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Rutin tahliller canım progesteron hormonu gebelikte salgılanan bir hormon yeyirsiz oldgu taktirde gebeliğin seyri değişebilir o yüzden bakmıştır doktor takviye vs gerekli olabilir diye iyi deidyse doktor kafana takma ") hadi bakalım o minnak kalbini bi dinle bakalım ne alemde "D ooyyy yumuş  yumuş bebisin mı olacak senin simdiiiii
tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun içimi rahatlattin hep tedirginim ama bunu yenicem yoksa her günüm zehir geçer çok sağol rabbim de senin her şeyi gönlüne göre versin ☺️❤️☺️❤️
(4,426 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim ") hiç boşuna bu güzel günlerini kendine zehir etme yaşadığımız her şey bize bu hayat yolculuğunda bir tecrübe akar suyun içinde ki bir tasi düşün su akıp gidip yeni hayatlar yeni yerler görürken ve dahi okyanuslara dökülürken o taş orada hep durur ve bir süre sonra yosun bağlar çürür bu hayatta insanda öyledir geçmişe takılı kalan aynı anıyı sürekli yaşayan ve acı çeken tıpkı alıp giden suyun içinde yosun tutmuş taş gibi olur ama eğer anı yaşarsan alıp giden bir su gibi kıvrımlı nehirleri geçer yükseklerden düşer bazen çok incecik derelerden akar ama en sonunda uçsuz bucaksız okyanusa kavuşursun:)
tarafından
Yaaa ne güzel yazılar bunlar hiç beceremem ben :)) içimi okudun resmen canım bu uzun güzel içimi rahatlatan yorumun için Allah razı olsun senden dediğini uygulayacam inşallah ☺️❤️
(4,426 puan) tarafından
Canımsın ❤⚘
tarafından
Sen benim canımsın ❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilen yokmu gizlar 
0 oy
tarafından
Doktor ne dedi canım bilgim yok inşallah sağlıkla sağ salim kucağına alırsın 
tarafından
Kalbini dinlesem sanki ozaman rahatlayacam balım bakalım haftayada kalbini dinlerim inşallah
tarafından
Aynen canım inşallah her şey gönlünce olur senin de bir prensesin olur inşallah ☺
tarafından
Yaaa inşallah canım seninki gibi bal olsun ☺️❤️
tarafından
İnşallah canım benim Karadeniz uşakları bir başka oluyorlar kız eminim bal olur seninde ☺
tarafından
İnşallah kuzum ☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 71 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 200 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde M. Nur (812 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muzeyyen14 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 67 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 1234 (37 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...