0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (812 puan) tarafından

Kızlar dün acilde çıkan tahlillere göre çok fazla enfeksiyon varmış kanımda bütün gün ölücem sandım ama serum deyip geçmemek lazımmış bugün biraz daha iyiyim Elhamdülillah 

İlaç kullanıyorum ama hâlâ devam ediyor halsizlik ve baş ağrım birde boynumda sertleşme var o da kandan dolayı mıdır aceba ne yapsam daha iyi olurum ishalim de devam ediyor hâlâ 

Rabb'im kimseye hastalık vermesin 2 haftadır tükendim isyan etmiyorum çok şükür Rabb'im bu günlerimizi aratmasın ama dünyanın her hâli ne Zor :(

11 Cevaplar

0 oy
(423 puan) tarafından
Ya bnm bildiğim kanda enfeksiyon olunca hastaneye yatırıyorlar yatış yapyorlar çünkü ihmale gelecek bir konu değil benmde sinüzitle cebellesiyom iş güç yapmaya kolum kalkmıyor aile hekimine gittim dediki vücutta bir enfeksiyon var normal halsiz olman seni hiç düşünemiyorum bacım geçmiş olsun iyi bir doktora git
(812 puan) tarafından
Ne zor ben bu yaşıma kadar böyle bişey görmedim geçmezse geri gel dediler inşallah gerek kalmaz
-Reklam-
0 oy
(415 puan) tarafından
Bol su tuketin temiz hava alın zaten ilaç kullaniyormussunuz çok geçmiş olsun 
(812 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(803 puan) tarafından
Serum falan kan sulandiricinigneler düzeliyor ama evde geçmez o
(812 puan) tarafından
Dün gece aldım 2 paket serum iğne canım bir gün daha gitmesem nolurdum bilmiyorum çok faydası oldu bugün biraz daha iyiyim Serum gibi ilacı suya katıp içiyorum
(803 puan) tarafından
Allah şifa versin
(812 puan) tarafından
Aminn müslüman âlemine de versin
0 oy
tarafından
Bende de vardi hastaneye kadar düstüm 10 gün yattim ciktim geç kalinsaydi kan zehirlenmesine kadar ilerleyecekti ciddi bi durum ihmal edilmemesi lazim
(812 puan) tarafından
Ölüyorum zannettim gerçekten de sizede geçmiş olsun gözlerim dışarıya çıkıcak sandım insan eğilmez mi egilemiyorum resmen ilaçları aksatmadan içiyorum bugün iyiyim inşallah gerek kalmaz hastaneye falan
tarafından
Evet anliyorum seni ben 2 ayda 3 kere hastanelik oldum cok zor atlattim cok gecmis olsun Rabbim sifa versin insaAllah
(812 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun canım ❤️
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Instagram'da bir hikayede görmüştüm ama denemedim. Kaynar suya bi kaşık dut kurusu koyup biraz daha kaynatıp süzüp icilince enfeksiyon değerini dusuruyormus öyle okudum. Biraz araştırın isterseniz belki faydası olur
(812 puan) tarafından
Bakayım canım teşekkür ederim
0 oy
(546 puan) tarafından
Geçmiş olsun saracoglunun dut kuru var onu yapmistim hamileyken crp yuksekligine gercekten inmisti ona da bi bakabilirsiniz
(812 puan) tarafından
Tamam canım biri de yazmış Allah razı olsun bakayım hemen
(546 puan) tarafından
Amin cumlemizden canım sifa olsun :)
(812 puan) tarafından
❤️☺️  sağol canım
0 oy
(4,935 puan) tarafından
Bende 1 hafta çektim.  Üroloji bölümüne gittim benim böbreklerden kaynakliydi. O bana 12 tane igne verdi o zaman toparladim. 4 litrreye yakin su ictim. Hic bsey yiyemiyordum cikariyordum hep yatiyorudm vucudum agriyordu doktor dedi eğer dayanamazsan gel yatıralım hemen diye
0 oy
(770 puan) tarafından
Antibiyotikler vermediler mi
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Enfeksiyona kuru dut iyi geliyor canım bir avuç dutu iki 2 su bardağı suyla kaynatıp sabah akşam iç 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim bende de bı ara vardı netten araştırmistim limon iyi geliyor diye kanı yıkama görevi görüyormuş yedim baya iyi geldi bana 
0 oy
(618 puan) tarafından
Cnm bende çıktı sprial vardi hatta üç gün yatış verdiler ne kadar ilaçla tedavi istesem de yatış verdi dikkat et enfeksiyon deyip geçme 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 171 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde dilekrzgr1907 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 104 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
5 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 541 göst.
10 Temmuz 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,420 soru

11,326,989 cevap

34,780 kullanıcı

...