0 oy
1,554 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Olay eski bi olay(2011) İstanbul Kartal'da bi hastane de oluyo ve bu hastane özel!

Eskiden olmuş ama ben yeni gördüm google da gezerken şok oldum tabiki :( ve çok üzüldüm ya !

image

image

27 Cevaplar

0 oy
(743 puan) tarafından
Allahindan bulsun inşallah kim bilir yavrucuğin neyi vardır da yoğun bakıma yatmış . Bu tür zihniyetler mahluklar yok olmalı .. Rabbim ıslah etsin vicdansız akıldan merhametten yoksun insanları ..!!
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Tenine yel deyse delirdigimiz bebeklerin haline bak yani ne denir ne yapılır bilmiyorum bunlar insani p.sikopat ediyor işte 
0 oy
tarafından
Benim bebeğim yoğun bakimdayken görmeye gittim yanına kocaman bir oda içinde en az yirmi Bebek ve hiçbirinin gıkı çıkmıyordu eve geldim saatlerce ağladım çünkü anladimki onlara ilaç veriliyor uyumaları için 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Çok küfür yazdım sildim Allah ım akıl fikir hidayet versin diyor ve dişlerimi sıkıyorum 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
O.roapu Allah ona da kendi evladını böyle görmeyi nasip etsin Allah'ım onun evladı da kendi gibi birinin eline düşsün.******** köpekler 
0 oy
(341 puan) tarafından
Sonra sağlık calisanlarina siddet neden uygilaniyor guzel bir meyda  dayağı haketmediler mi
0 oy
tarafından
Aşağılık köpek ne eziyetle ne hayallerle o çocuklar dünyaya geliyor anneleri dokunmaya kıyamaz bunun gibi khpelrde böyle elinde oyuncak ediyor bu kendi bebeğine yaparmiydi acaba bence yapardı bu tipte vicdan yok çünkü hersey beklenir boylelerinden.

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 438 göst.
0 oy
5 cevap 236 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eylm (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
17 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Emelemel (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 103 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Eminebbk (93 puan) tarafından soruldu