0 oy
423 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından

Selamün aleyküm kızlar bilirsiniz belki pazartesi doğum yaptım şükür herşey yolundaydı . Dün kontrol için hastaneye getirdik idrarında hafif turunculuk görmüştüm onu söyledim herşeye rağmen kan aldılar ve kanında yüksek oranda enfeksiyon çıkması sonucu ile yoğun bakıma alındı antibiyotik tedavisi başlandı . Sınırda sarilik da görüldüğünü söylediler . Dünden beridir hastanedeyiz sadece emzirmek için yoğun bakıma iniriyorum . Onu o sekilde görmek bile çok zor ama güçlü olmaya çalışıyorum biliyorum Rabbim yardım edicek inşallah. Doğumdan sonra hemen bu sekilde bir şeyle karşılaşmak inanın çok zor yanimfa kimsenin olmaması daha zor .. :( 

2 yaşında oğlum var Allah razı olsun eşim onunla ilgileniuor evde 1 hafta kadar nasıl olucak ne yapacağız bilmiyorum onu da çok özlüyorum :( 

Lütfen kızlar dua edince bizi de unutmayın bayrama inşallah evimizde oluruz sağlıklı bir şekilde . Allah kimseyi darda zorda kimsesiz bırakmasin inanın çok zor . Sütüm etkilenmesin diye morelimi yüksek tutmaya çalışıyorum biliyorum derdi veren Allah dermanınıda en güzel şekilde vericek .. 

Sizden ricam bu duayı olurmusunuz bir veya iki kere 

Miran bebek adına ... 

Allahümme rabbi’n-nasi ezhibi’lbe’se işfi. Ente’ş-şafi. La şifae illa şifaüke. Şifaen la yüğadiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşi leke ila salatin..

Rabbim kabul etsin inşallah... Allah razı olsun şimdiden ♥️♥️

32 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsn rabbim şifa versin canm
(743 puan) tarafından
Aminnn .Allah razı olsunn canım
-Reklam-
0 oy
(3,637 puan) tarafından
Okudum kuzum sıkma canını rabbim bolca şifa versin inşallah 
(743 puan) tarafından
Rabbim kabul etsin inşallah canım Allah razı olsun
(3,637 puan) tarafından
Amin canım hepimizden razı olsun inşallah
(743 puan) tarafından
♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Okudum canım Rabbım şifa versin ❤
(743 puan) tarafından
Rabbim kabul eylesin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Okudum canım Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa ❤
tarafından
Sus kız küsüm sana sanki çok uzakta konuşmayalı baya oluyormuş bak sen bak dün seni sordum obez sana söylemedi mi
tarafından
Aha gene küstü bana yaaaa ben ne yaptım ☹☹

Bak sen şu zilliye demedi yada ven farketmedim misafir vardı mesajlara dönemedim ☺ bugün de ben davetliyim şerefe ve arefe günü yine davet veriyorum ölecem yorgunluktan
tarafından
Aboooooo hepsini son güne sıkıştırdın hee olsun canım sen yaparsın maşallahın var ❤☺
tarafından
He kız hastaydım sonra temizlik anca☺ gel sarma saralım kız ☺ yardıma muhtacım şuan hahah❤
tarafından
Hemen koşup geliyorum ayıp ediyorsun bacım ☺❤
0 oy
(489 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah bacım hastanedeyken o kuvezde yatan bebeklere kapılarında bekleyen annene babalara Allah tez zamanda şifa versin inşallah çok zor cokk 
(743 puan) tarafından
Allahım razı olsun canım inşallah hemen şifalarina kavuşur tüm bebekler . Gerçekten çok çok zor
(489 puan) tarafından
Hele bı çıksın yoğun bakımdan bı evinize gidin bütün zorlukları unutacaksiniz geçiyor ve bacım sabret inşirah süresini oku dinle
(743 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Okudum canım geçmiş olsun rabbim şifa versin
(743 puan) tarafından
Rabbim kabul etsin inşallah Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım rabbim evladını size bağışlasın. Doktor lar gerekeni yapacaktır canım.. Üzülme sütün etkilenmesin. Emzir bol bol hemencecik atlatacaktir inşallah ❤️
(743 puan) tarafından
İnşallah canım bende öyle temenni ediyorum morelimi bozmamaya çalışıyorum herşey iyi olacak inşallah.. Allah razı olsun canım
tarafından
Senden de Allah razı olsun canım. Rabbim safi ismiyle şifa versin inşallah ❤️
(743 puan) tarafından
İnşallah canım İnşallah ♥️
0 oy
(2,097 puan) tarafından

Canım benim ne dikkatli bir annesin ki çok şükür erkenden fark edilmiş çaresi de var İnşallah sağ salim alacaksın bebeğini kucağına içini ferah tut bak ilerde bebeğinin o sütlere çok ihtiyacı olacak:)

(743 puan) tarafından
Çok şükür Rabbime ilerlemeden çok anladım . Allah razı olsun canım inşallah
0 oy
(12,788 puan) tarafından
Rabbım Şafi ismi ile şifalar versin 
(743 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Amin canim. Rabbım Şafi ismi hürmetine  şifa  versin inşallah. <3

(743 puan) tarafından
Allahim razı olsun canım sağolasın
0 oy
(1,532 puan) tarafından
Okudum canım Rabbim şifa versin inşaallah
(743 puan) tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun Rabbim niyetini kabul etsin inşallah
(1,532 puan) tarafından
Amin inşaallah canım
0 oy
(503 puan) tarafından
Okudum Rabbim şifa versin inşallah
(743 puan) tarafından
Rabbim kabul etsin inşallah canm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Okudum canim rabbim sifa versin insallah bian once cikarda cifte bayram yasarsiniz ❤️
(743 puan) tarafından
Rabbim niyetini kabul etsin inşallah canım Allah razı olsun. Aminnn inşallah
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Üç kez okudum Rabbim bolca Şifa versin. Bir an önce sağlıkla sıhatle kavuşup evinize dönmeyi nasip eylesin Mevlam inşallah. Sen güçlü ol canım sen annesin bebeğin senden güç alacaktır. O senin içindekileri hisseder.
(743 puan) tarafından
Rabb'im niyetini kabul etsin inşallah canım Allah razı olsun senden . İyi olmaya çalışıyorum biliyorum Rabbim feraha kavuşturacak inşallah
0 oy
(469 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım benim yiğenimede böyle oldu ama çok şükür gecti ya 3 serviste 4 gün yoğun bakimda kaldı sonra cikardilar kendi senin dedigin gibi o da  dogumdan çiktiktan bir kac gun sonra hastalandi sonra iyi oldu simdi masallahi var korkma sen olur mu rabbim sifasini versin
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah sağlıkla bizde çıkarız sağolasın
0 oy
(118,987 puan) tarafından
allah sifa versin
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım kurban olduğum RABBİM şafi isminin yüzü suyu hürmetine şifa ihsan eylesin yavruna Âmin okudum iki defa şifa olsun
(743 puan) tarafından
Aminnn canım inşallah. Rabbim güzel niyetini kabul etsin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(2,788 puan) tarafından
Okudum canm Rabbim şifa versin inşallah 
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah sağolasın
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah ya zamanında mi doğdu niye öyle oldu ki acaba :-(
(743 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım. Zamanında doğdu canım şükür .anne karnında iken benden olan kan enfeksiyonu geçmiş ona
(2,671 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah
0 oy
(149 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda iyileşir ve annesinin yanında olur inşallah seni çok iyi anlıyorum dua et canım rabbim duysun sesini
(743 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım Allah razı olsun . İnşallah duyar

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 460 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Minarin (1,921 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,546 göst.
19 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eylm (14 puan) tarafından soruldu