0 oy
626 göst.
Aile kategorisinde (333 puan) tarafından
Daha önceki postumda yazmıştım ogluma atipik otizm tanısı kondu eğitim masrafı derken ayda sadece 5 bin tl sadece oğlumun tedavi parasi.

Şimdi nöroloji ye görünmesi gerek şehir hastanesinde sıra yok özelde pahalı kimden para istesek bir bahane buluyor vermiyorlar esiminde ailesi vermiyor bizimkilerde hep bahane vs vs en çok zoruma gidende  ben herkesin derdine koşardım maddi manevi şimdi bir sağlık durumu icin istiyoruz kimse vermiyor kredi kartları vs desen borç içindeyiz zaten.

Allah evladimizla sınamasın..

17 Cevaplar

+1 oy
(4,986 puan) tarafından
Amin insallah Rabbim hayırlı bir kapı açar insallah sizin için 

Rabbim evladina da tez zamanda hayırlı şifalar versin inşallah 
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
Aynı şey bizede oldu kmseden fayda yok kossaniz bile kendi aileniz dahil allahtn bizm anne babalarımız yardımcı olmuştu ama kardeşlerim beni çok üzmüştü:(  bence söylerseniz devlet Hastanesi'ne sıra verirler bizim sekerimiz düşüyor hipoglisemi var Ankara'dan Diyarbakır'a geldik normalde almiyolar aynı gün aldı hastalığını duyunca gidip deneyin bı otizim dersenz eminim en azından randevu verirler 
(770 puan) tarafından
Bu arada bazı hastanelerin proflari özele göre daha uyguna muayene ediyor onlara daha kolay bulunuyor randevu bir de hangi şehirdesiniz mesela Gazi hastanesi cpcuk diye hemen alıyordu randevu yokken bizi doktora sorun diyor sekreter sorunca alıyorlar
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Sabimi arıyorsunuz destek hattını sorunu söyleyin yardımcı olurlar inşallah cocugada Cozger çıkartın lütfen 
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun. Sağlık bile öyle fiyatlara gelmiş ki Türkiyede, şaşkına döndük tatile geldiğimizde. Allah size ve oğlunuza inşallah hayırlı rızık kapıları açsın bir an evvel. 
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun amin inşallah kimse sınanmasın. İnşallah randevu bulursunuz :(
0 oy
(153 puan) tarafından
Hamilelik dönemim çok zor geçti benim ve bebeğin hayatı tehlikedeydi devlet hastaneleri hep olumsuz konuşuyordu mecbur özel muayehaneye gitmek zorunda kaldım. Acıbadem hastanesinde yatmak ve orada doğurmak zorundaydım bebek kuvöze alındı derken ben evliliğimde takılan tüm altınları birikimlerimizi bozdurmak zorunda kaldık. Ve tüm bu sürecin sonunda bebeğim hayatını kaybetti. Şu an hiçbir şeyim yok üstüne birde bebeğimden kalan borçlarımız var. Ama yine olsa yine yaparım. Canları sağ olsun.

Keşke aileleriniz yardım etse. Sakın umutsuzluğa düşmeyin bir gün tüm bu emeklerinizin karşılığı olan güzellikler sizi bulacaktır.
(770 puan) tarafından
Başınız sağolsun çok üzüldüm :(
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun. Belirtileri neydi nasıl teşhis konuldu rica etsem biraz bahsedermisiniz bende cuma günü götürcem çok korkuyorum. 
0 oy
(746 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcınız olsun ini kısa sürede feraha çıkarsınız 
0 oy
(437 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun daha önce oğlumla ilgili bizimde bir sorunumuz olmuştu sağlık bakanlığını arayıp bu randevular için sikayet bildirdim hangi hastaneye gitmek istedigimi sordular bende soyledim ve 3 gun sonra o hastaneden arandım hemen randevu oluşturdular bi deneyim derim allahım yanınız da olsun
0 oy
tarafından
Rabbim yardım etsin insallah. Yavrunuz şifa bulsun. Gerçekten çok acı en çok destek göstermesi gerekenlerin böyle olması. 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Hastaneyi arayıp konusabilirsin canım. Randevu alamıyorum çocuğumu nöroloji görmek zorunda de o zaman seni doktora bağlıyorlar doktorda sana şu gel doktorun haberi var dersin diyır 
0 oy
(350 puan) tarafından
Amin canım amin aynı benim durumda aynı çocuğum nörolojik hastalığı var beş yıldır getir götür tanı yok 

Arabamiz yok hastahane bir buçuk saat uzak şehirde çok sor çok rabbim imtihanimizi kolay eylesin (Amin)
(2,562 puan) tarafından
Ne gibi sıkıntılar var canım geçmiş olsun
0 oy
(347 puan) tarafından
Rabbimden acil şifalar dilerim canım inş en kisa zamanda eliniz rahatlar
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun seni çok iyi anlıyorum oğlum 3 aylıkken ameliyat oldu sonra kask takması gerekiyordu o zaman 29 milyar tuttu Allah razı olsun ailem 10 milyarını ödedi ilk peşinatını ama eşimin eski patronunun derneği vardı Allah bin kere razı olsun Rabbım ayaklarını taşa değdirmesin geriye kalanı bize verdiler yardım bağışı yaptılar tabi inanmadılar başta biz raporu tedavi merkezinin senetlerini gösterdik ama onlar olmasaydı nasıl öderdik ki 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
İşte insan en yakınındakileri maleaef böyle zamanlarda kötü tecrübelerle tanıyo allah şifa versin inşallah size hayırlı bi kapı açsında önünüz açılsın rahata eresiniz maddi manevi
0 oy
(743 puan) tarafından
Amin Rabbim yar ve yardımcınız olsun inşallah 
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım nerde oturuyorsun ist şehir hastanesi prof ihsan kafadar randevu var. Sabah 10 da randevular açılıyor. Sen 09.59 mhrs randevu sistemini tel aç il yaz ilçeyi hastane ve bölüm hazır dursun 10 olunca arama butonu bas. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 794 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 753 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 475 göst.
9 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Eylulada (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
67 cevap 2,668 göst.
2 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,402 soru

11,326,578 cevap

34,780 kullanıcı

...