0 oy
77 göst.
Diğer kategorisinde (420 puan) tarafından
Kızllar bu aralar huy edindi çok fena ısırıyor dişinin arasına sıkıştırıp çekiyor anneciğim canım acıyor neden ısırıyorsn diye tepki veriyorm hemen ağlıyor vuruyor tutup mıncırıyor memede uyuyan bı bebek su an uyuması lazım emzirmek için aldım yine aynı şeyi yaptı korkuyorum emzirmeye neden böyle yapıyor yaşayan var mı ne yaptınız memeden mi kestiniz

2 Cevaplar

0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ay benimki de yaptı aynını memeyi çektim her seferinde çocuk ağlama krizine girdi resmen eşime verdim dedim böyle olmiycak süt sagdım biraz ondan içti uykuluyken tekrar emzirdim yapmadı bi daha o son oldu yara gibi acıdi resmen bi hafta kadar 10 aylıktı yavruşum  
(420 puan) tarafından
Benimki de ilk dış dönemi yapardı ama bırakmıştı su an neden yapıyo ki meme mi istemiyo acaba
-Reklam-
0 oy
(469 puan) tarafından
Isırdıkça memeyi çıkarın ısırırsan meme yok deyin. İstikrarlı bir şekilde bunu yaparsanız. Isırırsa süt içemeyeceğini algılar. 
(420 puan) tarafından
Ayyy yok artık yapmam öyle bir şey
tarafından
Canım sık dediysek kopar demedik hafifçe burnunu sık ki o ısırma sonrası o tepkiyi anlasin bebeğim de benimkini isiriyo ben öyle yapıyorum duruyp veya memeyi kapatıyorum anlıyor
(469 puan) tarafından
Süt içen bebeğin burnu kapatılır mı canım ağızdan nefes almayı kaçıncı ayda öğreniyorlar zaten. Hem süt boğazında kalabilir ben de sevmedim bu fikri
tarafından
Kız sıkmak dediğim bir salise bile değil ki içerken değil neyse siz yapmayın  Ben bunu bir yerde okumuştum çok hafif sık bırak dedi dikkatimi dağıtmak için
(469 puan) tarafından
Tamam tamam kızmayın :))

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 129 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 144 göst.
0 oy
6 cevap 214 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (292 puan) tarafından soruldu

381,364 soru

11,417,454 cevap

34,969 kullanıcı

...