0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar ise baslayacagim birkaç güne. Kizim 16 aylik olmak üzere. Kaynanama bırakacağım ama niyeyse ayrı kalacagim iciin acaba kaynanam bakamaz.mi dusuncesi geliyor aklıma. Aklima kotj şeyler geliyor ya bir yerden duserse ya bir sey yerse bogazina kacarsa diye. Korkuyorum ilk defa ayri kalcam. Kaynanama da pek guvenemiyorum bilmiyorum nasıl bakacağını. Daha onceden birkac kez verdim 1 2 saat durdu yaninda ama simdi 12 13 saat duracak. Korkuyorum ayri kalmaktan gozumun onun uzerinden olmamasindan ama borcumiz cok benim de destek çıkmam lazım. Aranizda çalışan kişiler var mi nasil bas ediyorsunuz bu durumla.

2 Cevaplar

0 oy
(4,164 puan) tarafından
Canım çalışan bir çok anne var kötü düşünüp kötüyü çağırma emin ol kayınvalidenin bakması bile büyük bir şans ben bakmam diyen bir çok anne kayınvalide var torunu sonuçta eminim gözü gibi bakmaya çalışır zaten kendine güveni olmasa ben bakamam bakıcı tut derdi çok yağlı değilse eli ayağı tutuyorsa bu kötü düşünceleri sil aklından Rabbim yardımcın olsun tez zamanda eliniz bollaşsın da bebeğine sen bak insallah 
(79 puan) tarafından
Sag ol canim insallah. Kaynanam da bakarim diyor ama cocuk bakmanin zorlugunu unutmus olmali insallah sonradan ben ise girince ben bakamiyorum demez.
-Reklam-
0 oy
(2,847 puan) tarafından
Bende çalışan ve senin gibi 'pimpirikli' bir anneyim :) 7 aylıktı anneme verdim 8-1 arası çalıştım bir buçuk yaşına geldi ben daha bakamam dedi bakıcı buldum komşum bir sene baktı çok rahat ettim aklım hiç evde kalmadı yumurta yemiyorsa patatesli verdi mesela .. şimdi 3 yaşını geçti kreşe verdim başında bekliyorum ne yiyor ne içiyor ona bakıyorum .. artık yavaş yavaş bizden çıkıyorlar birey oluyorlar sadece desteklemek lazım sizinki biraz daha küçükmüş tabi 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 269 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Maydonoz dereotu (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 1,067 göst.
23 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Kübra Duru (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı