0 oy
86 göst.
Aile kategorisinde (1,020 puan) tarafından
Kizlar gunaydin kizim 1 yasinda normalde yemrgini onune koyardim kendisi yerdi elle yanilicek seyler oldugi zaman falan. Ben sadece kasikla olanlari yedirirdim simdi bekliyo kendisi elini bulastirmiyo arada atiyo agzina ama cogunluk benden bekliyo dibindeki oyuncaklari almiyo bana gosteriyo ver diye surekli bi biseyler isteme halinde oyuncaklariyla oynuyoruz bul tak kupleri var bana tutturuyo yerine yerlestiriyorum o parmagiyla ittiriyo kendin yap diyorum bana veriyo ii ii diye sen yap demek istiyo nedendir ki bu hareketleri 

2 Cevaplar

0 oy
(7,173 puan) tarafından
Seninki küçük onu bilmem ama benimki tam üç yaşında dün yolda daraldı sinirlendi şapkasını aldı yere attı sonra yürümeye devam etti bende sapkani al yerden diye uyardım dinlemeden sen al dedi  gitti  ben de durdum bekledim bu sapkayi sen yerden almadan ben burdan gitmeyeceğim dedim bekledim ofladi pufladi geldi aldi. 

Kendi yapması gereken şeyleri yapmaları gerekiyor yoksa çocuklar çok güzel adam kullaniyorlar ... 
(1,020 puan) tarafından
Aynen canim bi kitap okuyorum cocuklara sınır koymayla ilgili orda da oyle diyo dogru olani yapiyosun da benimki meden boyle oldu bilemedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu devirde herkes kendi işini başkasına itiyor :D
(1,020 puan) tarafından
Bebeklerde isin yolunu çözmüş :D
tarafından
He valla onlar bizden akıllı :D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 140 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde MYK (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busrazumra (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 498 göst.
18 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busrazumra (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (2,981 puan) tarafından soruldu

377,877 soru

11,310,311 cevap

34,744 kullanıcı

...