0 oy
328 göst.
Diğer kategorisinde (5,363 puan) tarafından
Ben aile ile ilgili bazen paylaşım dyorum korkiyorum smdi görür ispiyonlar kullanyormu kullanmiyormu blmiyorum Allah'a havale ediyorum zaten numarasına da sildim yoksa çok şey analtacktim burada içimi dokecektim boşver dyorum yazıyorum geri siliyorim 

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ailemle ilgili hiç bir şey paylaşmıyorum özelimi buraya dökmem asla çıksada umurumda değil 
(5,363 puan) tarafından
Dimiii ben çok sinirlensem paylaşirim bı ara komşuyla ilgili paylaşmıştım dyer komşu gördü baktım oda resim atmış buraya oda kullanyormuş hemen sildim
tarafından
Yok kiz ortalık yansın yine paylaşmam asla bi kere komşumun problemi vardı bu hesaptan paylaştı sonra kaldırdım ama kendiminkini asla

Acaba komşun kim kız merak etim :d
(5,363 puan) tarafından
Ama şuan kullanmıyor geçen sene cnm dedi kaldrmisim grmiyorim telefon degistrmis grmiyrimus taşındım zaten eski komsu
(4,176 puan) tarafından
Bikac kere haset fesat kuzenimin giybetini yaptim burda nalet insancik:) giybet yaptigim konuyu okursa zaten kesin anlar ben oldugumu
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Korkmuyrm çok ta kaale almdgmdan yazma gereği duymuyorum ;)

(5,363 puan) tarafından
Kız ekran çekerler falan millet çok fesat
0 oy
(732 puan) tarafından
Valal benim burada iki tane hesabım var birisi dükkan vs yada şahsi bir şey olduğunda buradan paylaşıyorum diğer hesapdan akraba ile alakalı sorun yasadigimda paylasyorm açıkçası 
(5,363 puan) tarafından
İşte konu aynı olunca dyecekler o sensin
(732 puan) tarafından
İspatlasınlar o zaman yada ism değiştirerek yaz sende, aman görseler bile ne değişecek yapmasalardi o zaman
0 oy
(7,651 puan) tarafından
Cikabilir     herswy olabilir 
(5,363 puan) tarafından
Aynen vala
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Tanıdık çok var kullanan ama ne ben onları biliyorum ne onlar beni biliyor sadece kullandığımızdan haberdarız 
(5,363 puan) tarafından
Öyle ama aile yada komşu falan kullanyo dye düşünüyorum
(1,893 puan) tarafından
Görümcem komşum yengemin gelini eşimin ailesinden gelinler kızlar hepsi kullanıyor isimlerimizi bilmiyoruz ama
(5,363 puan) tarafından
Bnmde görümcem kulnayro bebek bölümü buradaki postalarda goryro ama pek anlayacağını düşünmüyorum çnkü fazla onunla ilgili bişey yok yani
0 oy
(4,663 puan) tarafından
bi meltem var.d 
(5,363 puan) tarafından
Neyin oluyor:)
(4,663 puan) tarafından
eskli komsum.d
0 oy
(562 puan) tarafından
Bende ailevi meseleleri burada paylaşma tarftari degilim. Sonucta googlede cikiyor zaman geçsede. Siradan seyler icin kullaniyorum yemek tarifi vs oye seyleri burda anlatmam
(5,363 puan) tarafından
Ben hemen siliyorim yaa
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Yoo kim nerden bilcek beni 
(5,363 puan) tarafından
Ya konu.ayniysa anlayacak sensin
(7,039 puan) tarafından
Valla beni burda bulabilecek kimse yok bacım varsa da iyi olur ben burda olmayan hiç biseyi söylemiyorum olanı söylüyorum yaptıkları yanlışları hataları ogrenirlerse bi daha yapmazlar ya da benim o konuyla ilgili duduncemi öğrenirler iyi olur ağzınla soyleyemedigimi böyle söylemiş olurum çok güzel olur
(5,363 puan) tarafından
Haklısın valla millet fesat bende korkuyorum dyorum ekran çekerler eşime atarlar falan
(7,039 puan) tarafından
İyi olur valla bazen insan biseyleri söylemeye cekiniyo yüzlerine eşime de olsa soyleyemediklerimi birinin söylemesini isterdim bu da bi yol yani ya da baktım sıkıntıya düşen kim nerden bilcek ben olduğumu sonuna kadar inkar :)
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Evet çıkma ihtimali var bu uygulama değilde happy mom diye bir uygulamada ben bir arkadasimi buldum poatlarina baktm atıp tutmuştu bol bol :D
(5,363 puan) tarafından
Aaa o nasıl bişey
0 oy
(5,493 puan) tarafından
Ben korkmadan ziyade mahremiyet var her evin her ailenin o mahremiyet i aşmak istemiyorum bı sıkıntım olduğu xaman burda sadece benim anlattığımı okuyanlar yerine her iki tarafıda bilen biriyle paylaşmak daha iyi geliyor bana 
0 oy
(2,725 puan) tarafından
Canım ben insanı yuzjne demedigim şeyi arkasından konuşmam ha konuşmak istiyorsan gercekt ismini kulanma 
(5,363 puan) tarafından
Değiştiremiyorum yaa
(2,725 puan) tarafından
Ek bitane daha aç sende canjm
0 oy
(7,740 puan) tarafından
Valla korkuyorum bazen yorum yaparken de korkuyorum ya tanıdık çıkarsa diye 
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Adım yokk bulamazlar
(5,363 puan) tarafından
Bende degisteremedim adımı ama konu aynı olunca şüphe olur
(3,767 puan) tarafından
Arada bana da öyle oluyo
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Korkmuyorum, kayınvalidemi sevmediğimi dile getirdim, o da biliyor bence. Çevremdekiler kayınvalidem ile iyi geçindiğimizi zannediyor çünkü sorun yokmuş gibi davranıyorum. Kol kırılır yen içinde kalır diye tanıdıklar da öğrenmiş olur:silly:Yapan suçlu olmuyor da yaptığını söyleyince biz mi suçlu oluyoruz?

kaynana öcü oğlu cici sonuçta ♥︎
susuyorsam sebebi var, kayınvalidemi sevmediğimi burda rahatça söylediğimi duysa eşim çok üzülür, ne gerek var sevmediğini dile getirmeye diye, bence de çok haklı ama ne yapayım :(
 başkaları umrumda olmaz:angel: 
0 oy
(7,684 puan) tarafından

Dedikodu yapmadığım için korkmuyorum :D

0 oy
tarafından

Ben özel hayatimla ilgili pek bişey paylaşmıyorum burda paylassam bile kendimden eminsem kim görürse görsün hatta bana da desin :angel:

0 oy
(12,646 puan) tarafından
Yok burdan bırısı çıkarsa sevinirim 

Var bi hemşerim hadtanadaydı en son 33  haftalık erken doğum riski denmiş Allah yardımcısı olsun 

Geçen de birı postuma sonra özelden yazmiş Dumani gördüm az önce çok tatlı paşa diye 

Sonra dönmedı girmedi glba meraktan çatlıyorum 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Tanıdık yok ne zamandır.kullaniyorum burayı. Olsa da.farketmez 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kimsenin ağzına dedikodu malzemesi vermek istemem açıkçası bu uygulamayı zamanında akrabalar önermişti hangi isimle kullaniyorlar bilmiyorum bilmesem de olur onlarda beni bilmese olur 
0 oy
tarafından
Korkacagim birşey hiç paylasmadim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 326 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 314 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 346 göst.