0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Ya kızlar oğlum 16 aylık olmak üzere ama 2 sn durmuyor koltukl tepelerine tırmanıyo çamaşır bulaşık makinelerine tutunup çıkmaya çalışıyor tezgaha çıkmaya çalışıyor sandalyelere çıkıp masaya çıkıyor oyuncakları biraz oynayıp atıyor ayrıca ısırma vurma saç çekme huyu var bir türlü bıraktıramadim çekmeceleri açıp içine oturuyor dolapların kapaklarıni açıp kapatıp vuruyor oturup bir şey yedirtemiyorum insan otururken bile yorulur mu ya tepeme çıkıyor deyimi tam olarak benim oğlum tek çocuğum var ama 2 yaşıt çocuğa bedel normal mi bu hani dışarı da çıkıyor hergun enerjisini atıyor ama eve gelince yine aynı doktor hareketli çocuktan korkma bu zeki olduğunu gösterir dedi bu kadar hareketli çocuk normal mi daha aklıma gelmeyen bir sürü şey var bebek arabasında 3 5 dkka durur sonra inmek ister atar kendini bi dışarı çıkıp geliyoruz mahvoluyoruz sizde öyle misiniz 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
14 aylık olduk, farkımız yok. Hün geçtikçe de zorlaşıyor. 
-Reklam-
0 oy
(2,996 puan) tarafından
Arkayı zıplama dışında 19 aylık oğlm oda öyle bua rlar mız mız ağlayarak yaptırmak istiyor sürekli onla oynayacak birilerini istiyor çocuklu komşulara gidiyoruz orda da oyuncak kavgasına giriyorlar bni bende aldı bu aralar 
0 oy
tarafından

14 aylık fazlası var eksiği yok :D

Üstelik tek de değil 2 yaşında ablası var bide 

0 oy
(988 puan) tarafından
Ahqhahaha aynı benim kızım yürümeye başladı bi dk durduğu yok yerinde 16 aylık:))
0 oy
(569 puan) tarafından
Bu benım kızım 
0 oy
tarafından
Bunun kızla erkekle ne alakası varki?

Kızım bu anlattıklarının aynısı hatta daha fazlası
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kendi oğlumu okudum sanki. Bitek çekmeceye oturmuyor ama açıp dağıtıyor. Bide mız mız istediği biseyi yapmayınca bangır bangır ağlıyor bağırıyor. Benimki de 15 aylık olmasına 1 hafta var. Yapma diyorum anlıyor beni gözüme baka baka yapiyor.
0 oy
(473 puan) tarafından
21 aylık hala kipir kıpır , tek fark biraz daha oyun kurabiliyor artık , hayali oyunlar yaratabiliyor ama hep tırmanma peşinde.
0 oy
tarafından
Sen resmen benim oğlumu anlatmışsın Biz de aynı durumdayız benim Yatak odama gider dolabının içine girer çekmeceleri karıştırır dolapları karıştırır Bulaşık makinasındaki kirlilerle oynamayı sever bulaşık makinesinin kapağına oturmak ister çamaşır makinesinin düğmeleri ile oynar koltukların yatakların Üstüne çıkıyor yatakların altına giriyor vurma huyu daha fazlaydı azaldı Ama birden pat diye suratıma patlatıyor ısırma huyu da Eskisi kadar değil
0 oy
(534 puan) tarafından
16 aylık olacak oğlumu Gören Allah yardımcın olsun diyor. Gerisini sen düşün canım :)))
0 oy
tarafından
17 aylik oglum aynen boyle oglumu okudum sanki :D
0 oy
(688 puan) tarafından
Valla 16 aylık oğlum aynısini yaşıyoruz şuan oturuyorum benim etrafımda dönüp duruyor saçlarımı yoluyor üstüme çıkıyor ve anlattıklarının hepsini yapıyor bende düşünüyordum niye böyle ama tek değilmişim :) Allah'ım sağlık sıhhat versin hepsine
0 oy
(34 puan) tarafından
İnanın bunlar çok çok güzel şeyler hareketsiz olunca gelişim özelliklerini karşılamıyor demek oluyor çünkü. Size küçük tavsiyem hic şikayet etmeyin bu dönemlerde geçici. Şükredin normal gelişim özelliklerini gösteriyor paşa. 

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 214 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
13 Haziran 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 151 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (8,239 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 424 göst.