0 oy
1,044 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim eşim hiç ses etmez hatta bırak dağınık kalsın der 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
Abooo telefonda konuşurken bile ben bı iş yapiyorsam ve çocuk ağlıyorsa duymasın yeterki fırçayı çekiyor bırak işi gücü ne önemlisi cocugundan çocuğa bak yazık nasıl agliyor falan:)))) ama kuzum her ağlamasına da kucağa alırsam iş vaar valla.. tabiki yirtilacak derecede değil a Araf mizirdanirken ben iş varsa yapıyor i mizmizlanma yirtinmaya donusene kadar;))))
-Reklam-
0 oy
(822 puan) tarafından
Aynen benimki de aynısını der bırak yapma çocuktan önemli değil der
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Benim oğlum fazla dağıtmıyor ama biz yalnız yaşamıyoruz görümcelerim dağıtır bana kızar bazen :ermm:

0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ben hep temiz tutmaya çalışırım oda kızar bırak bu kadar düşme üstüne bişey olmaz der evdeyken kendi yapar kahvaltı süpürme cam silme vs yapar yani. Ki yapmak da zorunda benim kadar olmasa da illaki yapması gerekir beraber kirletip beraber temizlemeliyiz diye dusunuyorummmm
0 oy
(1,065 puan) tarafından

Meraaalll bırak şu işi  gücü çocuga bak  der genelde 

Ev yansa umru olmaz yeterki   kızı ağlamasın:ermm:

0 oy
(268 puan) tarafından
Ben bakarim sen yap der ama en fazla yarim saat sonra hadi bitmedi mi daha demeye başlar  :)
0 oy
tarafından

Eşim geldiğinde çok az dağınıklık oluyor genelde ama büyük temizlk yaptığım zamanlarda yorgunum yemeksiziz dediğimde kırk yılda bir iş yaptın onda da pıt pıt ediyon diyo :D (halbuki her hafta makine atıyorum gıcıklık yapıyo :D

0 oy
(196 puan) tarafından
aksine benim eşim hızlı olmamdan şikayetçi elim pratiktir benim her isimi hallederim hemen. roket leyla yeter otur der benim eşim.
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Çok titiz olamsına rağmen bişey demez ama bn mızmızlanırsam falan sen çalıl ben çocuğada bakarıme vşde temizlerim der ve geröekten dediğinide yapar :) 
0 oy
(1,615 puan) tarafından

Kızım çok ayağıma dolaşır genelde iş yaparken bir yeri yaparsam öbür yer yarim yamalak kalır eşimde suna dağınık olma iş yao şu evde der aslında av topludur ama evi b.k götürüyormuş gibi sunaaa bu evi toplasana der ya bide hamileyim yorumu veriyorum kilom da var ilk aylarım kötü geçiyo hem ben napayım öyle değil mi ☺:angel:

0 oy
(1,509 puan) tarafından
Benimki bu ev niye daginik der  
0 oy
(417 puan) tarafından
Cocuk.durmasa bile sirtini baglayip.isini yapican yeri gelse...cocuk durmadiginda is yaparken de grl cocuga bak hrm cocuga bak hem is yap yap anasini satin zaten nereye kadar
0 oy
(673 puan) tarafından
Hiç dagınık degilimdir uykusuz kalırım ama rabbim saglıklı verdiği sürece o evi toplarım hasta olursamda eşim yardım eder söylenme huyu yoktur :) çok ol şükür 
0 oy
(2,102 puan) tarafından

Hic bir şey demez. Hatta ben ev pok götürüyor diyorum. Yok aşkım temiz bence diyor. Bugün de evi öyle bırakıp dışarı çıkıyorduk. Evin haline bak az temizliyim dedim aman boşver Sanki başbakan ziyarete mi gelecek bırak kalsın dedi :D 

Bazen de beraber temizliyoruz aşkım yeter bukadar valla çok temiz oldu diyor :D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 352 göst.
0 oy
4 cevap 111 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde BegumY (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 386 göst.
28 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 399 göst.

379,257 soru

11,352,207 cevap

34,823 kullanıcı

...