0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (2,545 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba her aşıya gittiğimde sabah gelin diyorlar. Zaten sabah gidiyorum 10 11 gibi çocuğumun uykusuna göre açıkcası. Bunu da ilk aşı zamanları ebeye söyledim. Uyandır diyordu. Kolaymı gece kaç kez kalk et sezeryan ağrısı zaten çok gazlıydı bebeğim. Vesselam  Bugun oğlum aşı olcağını anladı heralde 11 de kalktı kahvaltı faslı bitince öğle araları olduğu çin bugun 18 ay aşısını  ilk kez öğledem sonra 1 bucukdan sonra yapıldı. Sabah gelin diyorlar. Yine tamam şuan anlarımda . Öğle öncesi gidince de diyorlardı anlamadım.  İnternetten de baktım bir açıklama bulamadım. Yani sebebini bilen var mı bizim sağlık ocağı mı öyle? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aşılar genelde soğuk zincir ile geliyor sağlık ocağına. Soğuk zinciri bozulmadan sabah depodan gelir gelmez yapmak istiyorlar. Bence uyandırıp sabah götürün. Daha sağlıklı ve güvenli
(2,545 puan) tarafından
Sağol canım ya açıklayıcı bir dil ile de söylemediler.  Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Aşıların belirli saklama dereceleri ve koşulları var diye biliyorum 
(2,545 puan) tarafından
Böyle deseler hani içim rahat etcek bir kez hataları oldu güvenemedim.
0 oy
(2,709 puan) tarafından
Sabah ayrı öğle ayrı kişileri alıyorlar mesela burda sabah başka öğle bebekleri öğleden sonra da gebeleri alıyorlar mesela ben hiç aşi ya giderken gebe muayene edilmez
(2,545 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum sadece her seferinde sabah diyorlar. Şu iki yaş aşısı var onuda sabah halletcem artık :)
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hazırlanan aşılar ve aşılama süreleri var dolaptan çıkarıyolar öyle bir açıklama yapmıştı hemşire bize
(2,545 puan) tarafından
Keşke banada diyen olsa kuzum ya. Bir iki yaş aşısı kaldı onda da sabah giderim artık
(7,768 puan) tarafından
Hemşirenize herşeyi sorabilirsinz size açıklama yapmak zorunda bebeğinizlede ilgili aklınıza takılan herşeyi sorun
0 oy
tarafından
Ekimde 18. Ay aşımız var sabahın soğuğunda bakalım nasıl gtcez 
(2,545 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim.
tarafından
Sağol canım burda kış başladı bile yağmur yağıyor
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben hep 9-10 arası yaptırırım aşısını gelince yapar kahvaltısını 
(2,545 puan) tarafından
En iyisi canım benim.