0 oy
936 göst.
Diğer kategorisinde (1,988 puan) tarafından
Simdi kizlar benim 3 ortak arkadaşım var . Erkek kızlardan biriyle sevgiliydi ayrıldı. Sonra diger arkadaşımla evlendi . Bende bugün ilk sevgili olduğu kızla karşılaştım hemen onu sordu napiyo ne ediyo diye bende evlendi yeni çocuğu oldu dedim . Adını ne koydu dedi . Bende söyleyince yüzü gözü morardı evlenseydik biz koycaktik o ismi cocugumuza dedi . Vıyy ben mortingen evir çevir lafi döndürdüm kaçtım ordan . Bide kendi kendime dedim ya senin çocuğun adi da öyle biseyse 

Siz olsanız sonradan böyle bişey ogrenseniz ne tepki verirsiniz ( linc etmeye gelcek varsa tabi ki gidip arkadasima anlatmiycam bu olayi)

39 Cevaplar

0 oy
(1,616 puan) tarafından

Olacağını sanmıyorum kızı ben koydum oğlanı o oğlan babasının adı yırttım bundan :)

-Reklam-
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Boşanma sebebi ....
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Zaten kadınlar kızlarının adını kocalarda oğluna isim versin böyle bi sorun olmaz hemen dava açar adını değiştirirdim belki boşanmaya kadar da giderdi
0 oy
(3,259 puan) tarafından
İsmini değişirdim. Kocamı da bosamazdım ama beter ederdim
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Yani cok gurur kıricı bir durum ya ama tepkim büyuk olurdu ama şoyle bir durum var ya bunu öğrendiğim vakit cocugum yaşı buyuduyse ismini tanıycak nasıl degistireyim 2 ucu b*klu değnek 
0 oy
tarafından
Onla dusundugu ismi koyacaksa gitsin eski sevgilisyle evlensin kimse kusura bakmasin oyle adam a...s
0 oy
(119,388 puan) tarafından
aboo o kadinin yerinde olsam oyle kocanin anasindan baslar oglundan dumduz giderim
(1,988 puan) tarafından
Ben Çınar isminin eşimin dotunden çıktığına 2 saat sonra emin oldum sevdos
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Boşamak bu kdr mı kolay mı ya bı kaç yorum okudum da yani . Garip bir durum. Başıma biyle birşey gelse ikimizjn kararı ile oldu ise neden sorgulayayim ki. Tek isim o mu kalmış. Belki bayan istedi bu ismi denk geldi bilemeyiz ki
0 oy
(598 puan) tarafından
Ben takılmazdım eskisi eskide kalmıştır 
0 oy
(13,044 puan) tarafından
Eşim daha önce eski sevgilisine söylemiş istediği ismi hemen o da instegramda adına ek yapmış ben kızın hesabını görünce sordum o da açıkladı ben söylemiştim o da hemen adını yapmış diyince anladım ama koyalım demedi 
0 oy
(229 puan) tarafından
Biz en başından dedik kız olursa ben koyarım erkek olursa eşim bu düşüncelere düşmemek için kızımız oldu adını ben seçip koydum ama böyle bişey olsa direk çocuğumun adını değiştirirdim
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Abimin eski sevgilisi yaptı bunu :D abimi askerde aldattı sonra kaçtığı adamla oğlu oldu ve oğlunun adı abimle konuştukları istedikleri isim :Dd geçmiş gitmiş belki arkadaşın istemiştir o ismi tesadüftür bilmiyorum kimse yaşamadığı hayatın masumu değildir ama arkadaşına söyleme sakın güzel giden bişeyi mahfedersn o kuşku bitirir kızı 
(1,248 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kız iş işten geçtikten sonra yapmış. Bir nevi gönderme :)) ben öyle düşünürüm
(1,246 puan) tarafından
Valla bilemiyorum canım evlendikten 1 sene sonra hala abime yazıyodu gel beni al seni seviyorum pişmanım diye :D
(1,248 puan) tarafından
Ayy aman Allah herkesi yerine yakıştırsn Allah akıl fikir versin onada
(1,246 puan) tarafından
Çıktı gitti hayatımızdan ya naparsa yapsın artık canım umrumuzda değil :)
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Olamaz çünkü birbirimizin ilkiyiz 

Yaşayan için kötü bi durum Rabbım yaşatmasın 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Şimdiki eşinyke istişare etmiştir tek başına koymamış tır ya
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Benim eşimin hayaliymiş oğlumun adı nişanlanmış ayrılmış biriyle onunla evlense oğlu olsada bu ismi koycakmış  onunla karar verseydi ben asla istemezdim ama taaa çocukluktan istediği isim olduğu için koydum  
0 oy
tarafından

Aynı olay yıllar önce benim başıma gelmişti canım. Çok eskiden görüştüğüm biri benden önce evlendi ve oğlu oldu. Oğlumuz olursa adını tuğra koyalım ikimizin ismine uyuyor diyordu.  Oğlu olmuştu ve adını tuğra koymuştu. Çok eski bir hikâye postunu okuyunca aklıma geldi. Ama etkilenmedim ben. Demekki çok beğenmiş bu ismi koymuş diye düşünmüştüm. Kızın adamı sorması bile saçma sanane adamin çocuğun adından ? Kız evli mi bu arada ?

(1,988 puan) tarafından
Yok bekar hâlâ
0 oy
tarafından
      ESKİ KOCAM
0 oy
tarafından

İki çocuğumuz var ikisininde ismini eşim koymadı o yüzden rahatım :D

0 oy
(974 puan) tarafından
Öyle bir durum yok çok şükür ben doğuruyorum isim hakkı benim dedim üç cocuguma da ben isimlerini koydum hatta kocacım sen doğur isimlerini de koy üstüne sana tam altın takarım dedim

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 810 göst.
0 oy
14 cevap 494 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,310 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,309 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Misafiirr (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 913 göst.
6 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu