0 oy
930 göst.
Diğer kategorisinde (1,988 puan) tarafından
Simdi kizlar benim 3 ortak arkadaşım var . Erkek kızlardan biriyle sevgiliydi ayrıldı. Sonra diger arkadaşımla evlendi . Bende bugün ilk sevgili olduğu kızla karşılaştım hemen onu sordu napiyo ne ediyo diye bende evlendi yeni çocuğu oldu dedim . Adını ne koydu dedi . Bende söyleyince yüzü gözü morardı evlenseydik biz koycaktik o ismi cocugumuza dedi . Vıyy ben mortingen evir çevir lafi döndürdüm kaçtım ordan . Bide kendi kendime dedim ya senin çocuğun adi da öyle biseyse 

Siz olsanız sonradan böyle bişey ogrenseniz ne tepki verirsiniz ( linc etmeye gelcek varsa tabi ki gidip arkadasima anlatmiycam bu olayi)

39 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Ya şöyle de bir durum var, herkesin çok beğendiği kız veya erkek ismi vardır ve sevgiliyken adam bunu söyledi kız da olur koyarız dedi. Ama evlenmediler sonuçta, adam başkasıyla evlendi diye neden o çok beğendiği isimden vazgeçsin ki? Eğer kızın hayran olduğu ismi koymuşsa o başka ama tablo hiç öyle durmuyor bence, kız biraz sanki fesat davranmış. 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kızımın adını değiştirirdim kısa ve net 
(1,988 puan) tarafından
Kocani ne yapardin
tarafından
Onuda boşardım kimse kusura bakmasın sonuçta bu sevgilisinin ismini koymuş eski de olsa.. ben kaldıramam hepte derim eşimle ilgili herşeye katlanırım tek katlanamıycağım şey ihanet yada bu tarz durumlar
(448 puan) tarafından
Valla bende bosardimm ve ismini degistirirdim
tarafından
Ne kadar kötü bir durum :(
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Öyle bir şey yok valla anasının adı :D ama öyle olsa kocam eski kocam olurdu galiba ahshsjsj
(1,988 puan) tarafından
Belki eski sevgilisiyle de annemin adini koyalim diye anlaştı nekshdishxkshdi
(3,148 puan) tarafından
Kız ismi ben dedim annenin adı oldun biricik oğlansın diye eskisi ile öyle ciddilik bir işleri olmamış ki :D
(1,988 puan) tarafından
E hadi o zamam sende yirttin .ddd benimki cok israr ettiydi Çınar olsun diye gerci adamla 15 yaşında cikip 19 da evlendik eski sevgilisi yok ama olsun ben yine de bi bineyim tepesine
(3,148 puan) tarafından
Eleeee gece gece huzursuzluk çıkarmaya yer arama kız ahahah
0 oy
tarafından
Bu erkekler neden böyle şerefsizler 
0 oy
tarafından
Yapılacak bısey yok adamın suratına tükürmekten baska
(1,988 puan) tarafından
Benimki gelsin sıkıştırcam bakam çok israr ettiydi Çınar diye
tarafından
Benım kızın adını ben koydum Allahtan
0 oy
(206 puan) tarafından
Çok şükür k.babamın adı
(1,988 puan) tarafından
Hadi sen yırttin
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Valla ben anlamadım kim kime evli sen kimle evilisin cocuk kimin arkadaşının mı eşinin mi  senin mi anlamadım 
(1,988 puan) tarafından
Ben buraya niye çıktım neden çıktım kim çıkardı gibi oldu
(1,195 puan) tarafından
:Dd Bi kaç  kere okuyunca anladım, belki sevgililerden  biri cok begeniyordur ismi oyuzden koyalım diye kabul etmiştir digeride ,  ayrıldıktan sonra  hala begeniyor dye koymuş olabilir yani onunla beraber secmemişlerdir belki ( polyanna ben:D)
0 oy
(3,237 puan) tarafından
Belkide buzurunu kaçırmak için öyle yapmışdır.
(1,988 puan) tarafından
Yok ya yüzü cok kotu oldu birbirlerini cok seviyorlardi da kizin abisi ayırmıştı onlari cocukda inadina baskasiyla evlendi işte
Senin dediğin gibi olsa bile ben gidip anlatmam bunu evli olan kıza yazik günah
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Çocukların isiml3rini ben koydum o yüzden öyle bir derdim yok ama eğer boyle birsey yaşasaydım başlarım senin aşkının izdirabina derdim bir kıyamet kopardi
0 oy
(17,661 puan) tarafından
Kötü olurdum galiba yaaaa
(1,988 puan) tarafından
Kiz sen ne kötüsü diyon ben o adamin kicindan kan alirim kan oyle bisey olcak var ya  bekliyom evde gelsin bincem tepesine onun nerden aklina gelmiş Çınar koymak
0 oy
(12,824 puan) tarafından
Kararlaştırdığı ismi koysa sorun etmem herhalde ama direkt kız çocuğuna onun ismini verse boşarım tabi gidip adı değiştirdikten sonra 
0 oy
(1,271 puan) tarafından

Kızımın adını kız kardeşim

Oğlumun adını abim koydu 
Bir tane daha olursa esim sen koy dedi :D
0 oy
(6,206 puan) tarafından

Birini annem koydu ilk kızımın çünkü ben de annem de birbirimize hiç ikranur ismi demediğimiz halde rüyamızda gördük hani konu içinde geçse derdim bilinç altı ama yok baktik anlamı da çok iyi koyduk 

İkinci kızıma da 3 isim vardi aklımda 

Yasemin 

Feride 

Hilal 

Hilale karar verdik eşimle yine benim seçtiğim isim oldu :) ikranur İlknur 

Halim hilal uydurduk :D birbirine de hem 

Yani öyle bir olay olamaz ama varsayalim oldu net değiştirir mahkemeye de bu konuyu söyler aile huzurumuz kaçıyor der sebep sunardim jdjdj

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Yok devenin nalı ismi başta degistiririm eşimde ağzıma gekeni söylerim kiminle hayal kurduysan onun çocuğuna koysaydin ismi derim bu benim çocuğum 
0 oy
tarafından

İkisininde adını ben koyduğum için sıkıntı yok :D ha öyle bişey olsaydı da ben sonra ogrenseydim direk dilekceyi verir değiştiririm o ismi 

0 oy
(9,505 puan) tarafından
O yüzden tercihi eşime bırakmadım ismini ben koydum :zd
0 oy
(12,543 puan) tarafından
Eylülde tanıştık 

Çok büyük tartıştık memlekete gittım

Eylülde barıştık Eylülde döndüm

Kizim Eylülde oldu 

Böylece adi ustunde 

Son hafta Defne çok hoşuma gitti Defne Eylül koydum 
(6,206 puan) tarafından
Bu kadar şeye rağmen Eylül ismini koymasan ayıp olurdu ☺️
0 oy
(827 puan) tarafından
Allahtan 3 cocugumun adinida ben koydum oyle bisey olsa buyuk olay cikarsi
0 oy
tarafından
Çok şükür ki ikisinin ismini de ben koydum :)) Esimin bana olan sevgisini sorgulardim 
0 oy
(811 puan) tarafından

Belki o ismi seviyordur hemen öyle şeeettmemek lazım :angel:

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 809 göst.
0 oy
14 cevap 489 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,279 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,300 göst.
19 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Misafiirr (3 puan) tarafından soruldu