0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde (242 puan) tarafından
Oğlum 23 aylık bugün bezini çıkarmak istedi bende çıkardım çise gittik ve çişini yaptı sonra bez takmadım gün içerisinde 3 4 kez çise gittik ve yaptı eğitme başlamış olduk mu şimdi ne yapmam gerekiyor ilk evladım yardımcı olursanız sevinirim güzel anneler 

4 Cevaplar

0 oy
(1,246 puan) tarafından
Gözün aydın canım gece tutuyo mu çişini başladıysan gece de devam et karmaşa yaşamasın ben daha vermedim bu arada ama öyle okudum :)
(242 puan) tarafından
Saol canım bugün ilk oldu sabah bezine bakarım ama geceleri kaldirsam mı bugünden yoksa şimdi sadece gündüz mü devam etsem
(1,246 puan) tarafından
Benim oğlum gece yapmıyo ama tuvalete de gitmiyo henüz klozet aparatı aldım ama henüz denemedik 28 aylık. Bence gece kaldırma uykusunda tutmayı öğrensin yatmadan bi yaptır çişini bezle sonra bakalım sabah uyanınca bakarsın yapmış mı tutmuş mu umarım tutar :)
(242 puan) tarafından
Tamam canım çok saol inşallah böyle devam eder yavrum sonra sıra senin yavrunla gelsin rabbim hepsini korusun kollasin
(1,246 puan) tarafından
Amin canım bakalım nasip ne zaman isterse :) erkekler geç öğrenir derler ama umudum var kışın halledicem bu meseleyi umarım yani bakalım:) ilk olunca insan ne kadar okuyup dinlese de napcanı bilemiyo hele de erkek çocukta
-Reklam-
0 oy
(436 puan) tarafından
Benim oğlum 29 aylık baya zamandır bez taktirmak istemiyor ama çişini söylemiyor diye başlamadim. Bende bu konuda çok kararsızım 
(242 puan) tarafından
Benim oğlumda söylemiyor ben yarım saatte bir tuvalete götürüyorum hadi çiş yap diyorum varsa yapıyo bikac kez evin içine yaptı ama olsun
0 oy
(513 puan) tarafından
Benim kizimda 26 aylik bizde dun basladik .Daha once denedim ne tuvalete ne lazimliga sicak bakti.Ama halbuki çiş cis diyen bir cocuktu.Mecburen basladim artik hem pisik oluyordu hem ikizlerim oldu malumunjz zor yani :)ilk gun direndi birkac damla vc yapti.bugun hem soyledi yapti hemde altinada yapti ama iyiydik sanirim bugun :) ama cok sabir lazim gercekten arada cildirmasyon oluyor insan ama işte gececk insallah bu surec bende merakla bekliyorum.Bu arada kakasinida 2 gundur tutuyor bakalim ne zman nerede yapacak kolayliklar sizede 
(242 puan) tarafından
Bakalım başlamışız bizde bol sabırlar herkese :) yavrumun büyüdüğünü anlıyorum iyice
(513 puan) tarafından
Evet bende oyle hissediyorum  kendileride ogrenince insallah guzel olacak ama :)
0 oy
(75 puan) tarafından
Hiç bırakma oğlun kendisi başlamış zaten farkında maşallah maşallah gece uyandır yaptırmaya çalış hem gündüz hem gece ikisde aradan çıkmış olur 
(242 puan) tarafından
Gece emmeye uyandığında götürmeyi deniycem bakalım

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 323 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 161 göst.
0 oy
7 cevap 140 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 241 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu

380,999 soru

11,406,346 cevap

34,944 kullanıcı

...