+1 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Oyyy kizlar canım kızlar bu bacınıza bol sabır dileyin :Dsabah 11 den beri bezi çıkardık bir kere tek lazimliğa yaptı 2 defa da altına yaptı daha yeni gelmiş anne çiş geliyor diyor ☺ şimdi uyudu altına alez serdim bakalım ne olacak sakin kalıyorum güzel güzel anlatıyorum gece me yapmam lazım kaldirsam mi çişe hele bana azcık bilgi verin hayrınıza ☺

12 Cevaplar

0 oy
(1,798 puan) tarafından
Sanırım bu ara çiş eğitimi zamanı herkesin böyle bir durumu var gece kaldır kaç aylık bilmiyorum ama çok huzursuz olmayacaksa 
tarafından
27 aylık canım benimki hazır çoktan ama ben cesaret edemiyordum bugün bismillah diyip başladım bakalım inşallah başarırız ☺
(1,798 puan) tarafından
Yaparsınız inşallah ♡♡
tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
(1,798 puan) tarafından
Amin cümlemizden
-Reklam-
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Haydi gecmiss olaaaa Hulyossssss ☺️☺️☺️☺️Bizimde 2 ay oldu geceyi tamamen kesti şükür gündüz sıkıntılı halen bı bırakayım devam etmeyin dedim anamm bez sardım bebem çayır cayır pişik oldu
tarafından
Oyyy maşallah kuzuma inşallah bir an önce halledersiniz canım ☺ benim de zaten pişik olmuş bacaklarını ayırarak paytak paytak yürüyor geldi anne bak çiş acıyor dedi açtım kızarmış hep altı bende bezi çöpe atalım artik bez takmayalim dedim tamam dedi bakalım ne olacak ☺
(15,824 puan) tarafından
Olur olur masallahh her şeyin farkındalar canım yaz bitmeden alisirr gecede yatmadan yaptırıyorum sabaha kadar kalıyor hemen kalki kalkmaz tuvalete kosuyoruzz millet gecede zorlanır bende gündüzde☺️☺️☺️☺️
tarafından
Ayyy maşallah kuzuma yaa ne güzel ama evet canım o yüzden bende acele ediyorum dedim zaten şurda bir ağustos kaldı yine kış geldi bize ☺ ne kadar erken öğrenirlerse daha iyi sonra inada biniyorlar zaten inatçi benimki Allahtan bu konuda inat yapmıyor bebeğini de al gel çiş yapalım dedim gitmiş bebeğini önce koymuş lazimliğa anne bak çiş yaptı diyor o zaman sıra sende dedim hade sende yap bitsin dedim oturdu yaptı çok şükür ☺
(15,824 puan) tarafından
Maşallah maşallah Dicle kusumaaa❤️☺️Çabuk kavrar öğrenir hemencik inşallah zorlamaz seni annesii
tarafından
İnşallah canım benim inşallah ☺❤
0 oy
(3,665 puan) tarafından
Kolay gelsin kolayca atlatırsınız inşallah ☺️ gece yatmadan götür yaptırmaya çalış uyuduktan sonra bir iki saat sonra tekrar uyandır yaptır sakın bez bağlama ama o zaman gece beze yapıyorum diye alışır 
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim ☺ inşallah canim inşallah bir hevesle başladım bakalım ☺
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Ben gece kaldıramıyorum çünkü uyanırsa uyumaz gündüz hep söylüyor ilk hafta hep kaçırdı ama şimdi çok şükür hep yapıyor tuvalete
(2,067 puan) tarafından
25 aylık önce öğrenmişti hastalanınca başa sardık  çocuğun hazır olması çok onemli
tarafından
Çoktandır hazır canım ama ben cesaret edemiyordum söylüyor arada banyoda falan 2 defa oturdu büyük tuvaletini bile yaptı çiş zaten yine arada götürürdüm öyle hepten kesmedim ama bu sefer takmam bez bitti artık
(2,067 puan) tarafından
Alıştırma kilotu oluyor onu kullanabilirsiniz
tarafından
O da bez gibi değil mi bakarım olmazsa
(2,067 puan) tarafından
İçi havlu disi naylon en azından büyüğü yaparsa ev batmaz
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Kaç yaşında:) hayırlı olsun :)
tarafından
Teşekkür ederim 27 aylik ☺
(2,393 puan) tarafından
Biz de yeni 2 yas olduk darısı bizim başımıza:)
tarafından
Amin inşallah canim Rabbım bağışlasın ☺ en zorlu süreç ama güzel olacak inşallah ☺
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Postu görünce aklıma direk sen geldin baktım ki gerçekten senmişsin. 

İlk önce sabır gerek ve bence Dicle iyi gidiyor benim ki üç gün büyük küçük demeden her yere yaptı gece bir bir buçuk ay kadar bezledim sonra bıraktım hiç geceleri çiş için kaldırmadım. 
(6,992 puan) tarafından
İçini ferah tut bitecek bitanem ve çok rahat edeceksin :)
tarafından
Ayy inşallah kuzum Allah razı olsun içim birazcıkta olsjn rahatladı ☺❤
(6,992 puan) tarafından
Ne demek bebeğim senden de razı olsun Diclemle sana kolay gelsin  :)❤
tarafından
Teşekkür ederiz teyzesi ❤☺❤
(6,992 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
tarafından
Ben de 3 gundur  eğitim veriyorum ins başarılı olur benimki 34 aylik tek sıkıntı tuvaletinin geldiğini söylemiyor ins alışır 
tarafından
Yaaa hade hayırlısı olsun canım inşallah bir an önce başarırız çok zor bir süreç ama Allahin izniyle bir an önce atlatırız bol sabır lazım
tarafından
Amin ins öğrenirler
0 oy
(8 puan) tarafından
Ayy bnde başladım oğlum  hevesle yapiyo lazimliga arada kaçırıyor ama ne yapacağımı bilmiyorum bnde banada akıl verin ama geceleri bez bagliyorum bn 
tarafından
Aman bağlama kız bağlama bu sefer beze güvenir tamamen kes canım alışır inşallah arada olacak o kadar sabır edecez ki sonu güzel olsun ☺
0 oy
(202 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bizde başladık bakalım nasıl alışacak.  Gerçekten gözüm korkuyor alismaz diye.
tarafından
Amin size de Rabbım bol sabır ve kolaylık versin senin kaç aylık
Öyle deme kız iyi düşün ki iyi olsun ☺
(202 puan) tarafından
3 yaşına yeni girdi. Ancak hazır oldu tuvalet eğitimine.  İnşallah çabucak alisirlar.
tarafından
Ayyy inşallah bir an önce biter bu kabus
0 oy
(732 puan) tarafından
Alez boş ya naylon şer 
tarafından
Hade yaa niye kız yatağa geçer mi çişi
(732 puan) tarafından
Evet geciyo canım naylon iyi oluyor yikiyosun en azından gecmiyo yatağa
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim bir bakayim olmazsa naylon sererim
(732 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Canım bizde ilk gün akşama kadar üstüne yaptı akşama yaptı lazimliga gecede yatmadan yapmadığı için bı kere kaçırdı ama ben uyandırmama taraftarıyım iki üç gün gece bir kere kaçırdı bugün kendi uyandı gittik yaptık uyudu elhamdülillah MasaAllah yani sürekli anlat bak üstümüz kirlendi biz tuvalete gidiyoruz üstümüz kirlenmiyor gibi 
tarafından
Ayyy maşallah kuzuma ne güzel canım bende mi uyandirmasam aslında gece çok yapmıyor su çok içerse gece bezi çok dolar onun dışında pek yapmaz bir iki yapar belki ama bakalım ne olacak daha yeni başladım çok sabırlıyım ama korkuyorum biraz da
(1,343 puan) tarafından
Korkma canım bende çok korkuyordum cesaret edemiyordim ama bı onu idrak etti mi kaçırmıyor biraz sabır lazım
tarafından
Ahhh canım ahhh sabahtan beri sadece bir defa lazimliğa oturdu yapti gerisi hep altına kaçırdı şimdi makineye doldurdum çalıştırdım öğrenecek mi diyorsun çok inat yapıyor yoksa böyle değildi
(1,343 puan) tarafından
Benimki de çok inat bı çocuk ama yapar merak etme
tarafından
Gece bir defa tek yapti altına hala altı kuru kaldırdım bir defa yapmadı yatağına koyduktan sonra yapmış kalktım üstünü değiştirdim geri uyudu şimdiye kadar hala öyle sabahta uyandı götürdüm çişim yok dedi yapmadı ☺
0 oy
(119,248 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sjssjssjsjsjsjsjj
tarafından
Yaaa maşallah benimki yeni uyandi altına yapmış ama nasıl yapmış oyy oyyy çok sabır lazım
Bakinca haber verde siliyim
tarafından
Oyyy maşallah kuzuma nasıl da bal olmuş öp benim yerime kuzumu ☺❤ hele kuzey maşallah büyümüş sen nerdesin lennn ☺
Öptum bile kavgali olunva kendimo cekmedim hic ☺️
tarafından
Puhahahaaaaa ulan sen var yaa ☺☺❤

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 192 göst.
20 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 159 göst.
0 oy
7 cevap 139 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 237 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sadce melek (997 puan) tarafından soruldu

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...