0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Kizlar 4 yıllık evliyim ve iki evladım var evlendifimizde hersey iyidi taki 1 sene sonrasına kadar eşim katı kalpli ruhsuz birine döndü en başta ailame karşı neye kinlendiyse resmen düşman gibi hiç saygısı yok ama konu kendi ailesine gelince saygım sevgim sonsuz olacak neyse ben bi 20 gün önce kendi annemin evine kalmaya gittim zaten 5 6 aya bir izin var işte 5 gün kaldım geldim ayın 22 sinde canim babamın ölüm yılı ilk yılı oluyor yine dedim gideyim ailemin yanında durayım 2 gün diyo daha yeni gittin bilmem ne bende dedim bu sefer babam için gitmek istiyorum dedim o da naparsan yap diyip döndü yatti Allahinizi seversiniz böyle ruhsuz biri bana sarılıp acımı paylaşacağına yaptığına bakın ya bisry söyleyin benmi abartıyorum

4 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Soylesin takma git çok soylenirse de sen de gitme o zmn ailene 
(73 puan) tarafından
Kendi ailememi gitmeyim
(6,672 puan) tarafından
Asko sana gitme diyor ya deki o zmn sende kendi ailene gitme gider tabiki kendi ailesine ne dicek sana sesini cikaramaz deki sen karisamazsin aileme gidip gelmeme
(73 puan) tarafından
Maalesef öyle diyemem canim çünkü kendi ailesiyle bir oturuyoruz
(6,672 puan) tarafından
O zmn karışma de buna hakkın yok de kavga çıkarır sada çıkarsın takma sen git gel inadına daha çok kal
(73 puan) tarafından
Vallahi doğru diyorsun
-Reklam-
0 oy
(1,282 puan) tarafından
Ana evine sık gidince bişey oluyor erkeklere maalesef keşke saygılı olsa eşin bide baban vefat etmiş düşüncesiz bi adam, Allah rahmet eylesin canım 
(73 puan) tarafından
Sagol kuzum Allah razı olsun evet çok düşüncesiz hemde
(73 puan) tarafından
Kendi annelerine hergun gitsek ama bizden iyisi yok
(1,282 puan) tarafından
Aynen öyle gelinin ailesi ikinci planda olsun istiyorlar
0 oy
(1,393 puan) tarafından
Şen hklisin ama nerde ince dusunceki erkek ah ahh
(73 puan) tarafından
Ahh ki ne ahh
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Git madem dicem de sonra benim gönlüm yoktu yinede gittin diye laf yapmasın? Ne diye böyle davranırlar hiç anlamam.
(73 puan) tarafından
Ayyy aman o laflar çok onda o kadın olmuş ben erkek olmuşum ya sürekli gönül alan benim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 781 göst.
12 Mart 2020 Aile kategorisinde ❣BaL ♡ğLuM❣ (849 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 540 göst.
0 oy
8 cevap 406 göst.
10 Nisan 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 451 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu