0 oy
778 göst.
Aile kategorisinde (849 puan) tarafından
Kizlar iyi gunler esimle ayni evin icinde 6 gun oldu hic bir sekilde konusmuyoruz o yatak odasinda ben salonda 8 yildir hayatimda 2 yillik evliyiz en basindam belli boyle inatti hep haklida olsam gönlünü alan ben oldum hem karekter hemde biraz ben alistirdim ayni kaynanam inadi kusme huyu ben hic kusmem hep esim kuser hatta bazen neye küstugunu bile bilmem kendi yumsayana kadar hafta sonu kuzenimin dugunu var oynayacagim dedim diye kustu kavga etti onceden belli izim vermez oynamama ama bende biktim herseye karismasindan bende oynayacagim dedim kustu biktim sendende hareketlerindende dedi 6 gun oldu konusmuyoruz pekte niyeti yok ama bende asla gitmicem bu sefer isterse aylar sursun ama cok sıkıldım ben artık bu adamin kusme huyundan :/

17 Cevaplar

0 oy
tarafından

Huyu batsin ne diyim Allah yardımcın olsun bacim 

(849 puan) tarafından
Mecbur cekiyor insan vallahi :/ yoksa cok iyi biri ama bu durum cok yordu beni
tarafından
Karsina al konus belki farkina varir
(849 puan) tarafından
Belki milyonlarca kez konustum sozler verdi ama nick gene ayni :/
tarafından
Allah yardımcın olsun
(849 puan) tarafından
Amin canim cumlemizin insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapısı öyle demekki benim kocada 1 saat ayrı kalırız sonr gelir zorla yanına götürür beni
(849 puan) tarafından
Ah yok canim kari gibi kuser her halta
0 oy
tarafından

Boşver canım o konuşmuyorsa sende konuşma,

O inat yapıyorsa sende yap , 

Kendisi sana gelip sırnasacak 

Alışmış kudurmustan beter , o kusmelere çok alışmış ...

(849 puan) tarafından
Aynen cok alismis ama karekteride oyle bana karsi degil herkese karsi genelde kuser anasina babasina bile
tarafından
Onu çok feci alıştırmalar kocaman adam ya , kusulecek yaş değil.ki ...
(849 puan) tarafından
Alışma degil kuzum karekter ayni kaynanam asiri cekmis ona
tarafından
Karekterind3 varsa ona birşey denilir mi bilmiyorum işte ...
0 oy
tarafından
Insan o kadar kus kalamaz ki. Bizde dr ben çok inatciyim küserim ama altı gün çok ya ben bir gün kus kalamam
(849 puan) tarafından
Daha uzar canim bu 6 gunle kalmazki suan yanassam eminim aninda bariscaz ama ben istemiyorum adim atmayi artik o gelsin istiyorum
tarafından
Anladım kuzum birinin adım atması gerekiyor ve malesef sen alıştırmışsın eşini yapacak bir şey yok
(849 puan) tarafından
Bakalim gitmeyeyim kendi pes edeckmi ilk kez deniyorum bunu
tarafından
Eder inşallah
0 oy
(15,743 puan) tarafından
Alıştırma alışmış kudurmuştan  beterdir nede olsa ben keserim o gelir barışır zihnin de sen de barışma gör bak nasıl geliyor 
(849 puan) tarafından
Barismicam zaten canim aylar sursun isterse cok yoruldum ne yapsam duzelmiyor 8 yil oldu ne yaptimsa olmuyor :/
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Bu sefer sen peşinden koşma bırak o senin peşinden koşsun iyi alışmış küserek sana her istediğini yaptırmaya
(849 puan) tarafından
Aynen canim kuserek her istedigini yaptırıyor ki zaten bende aman ha huzursuzluk olmasin diye yapiyorum ama cok alisti
0 oy
(57 puan) tarafından
Kiz o niye yatakta yatio sen yatsana o yatqin kanepede. Ben olsam inatlasirim kovardim yataktan oldu hem trip yapsin hemde yataktan kovsun
(849 puan) tarafından
Kiz kovamadi ben salonda yatiyorum soba oldugu için kendi gitti yatak odasina cocukla ben gidememki soguk
(57 puan) tarafından
Sen yinede git yat orayada biraz nazlan. Cog erkekler boyledir sarilmani fln ister ama soylemezler
(849 puan) tarafından
Gelsin kendi sarilsin hep ben sarildim bunca zaman of cok canim sıkkın ya :/
0 oy
(452 puan) tarafından
alışmış artık huy edinmiş sen gitme o gelsin sen gidersen dahada alışır o inat yapıyorsa sende inat yap.
(849 puan) tarafından
Oyle yapiyorum ilk kez bakalim n3 olcak
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Kacan kovalanir oyle alistirmisin canim 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Boşver hic barışmak için yanina gitme o gönlünü alana kadar bkle 

Gönül almasını bilmeyen sevgiden ne anlar bosver üzme canini
0 oy
(774 puan) tarafından
Değişmez canım bu huyu en başından beri böyle dimi? Benim eşim de böyle kendi kendine küser. Haftalarca konusmaz. Aylardır ayrı yatıyoruz. Aynı evde selam dahi vermiyoruz birbirimize. O yüzden seni anlıyorum. Çıkar yolu takmamak. Benim psikolojim bozuldu. Evliyim ama yalnız hissediyorum kendimi. Başka seylerle ilgilen. Kafanı onunla mesgul etme
0 oy
(798 puan) tarafından
Sende git inadina oyna madem o boyle inatla kusuo:))
0 oy
(174 puan) tarafından
Kusen erkek hic hos olmuyor ya.. Biz kusuoz tamam ama 2 guzel lafa barisioz onlar cok inat edior.. Benim abimde boyle kuserdi evden guderdi hatta.. Yengem yonttu yuz vermedi
0 oy
(924 puan) tarafından
Evliliğimizin başlarında çok kuserdi ben hiç kus duran biri değilim konuşarak çözmeyi severim olayları bir kustu iki kustu hepsinde ben gönlünü aldım 3senedir küsme huyu kalmadi tabi baristiktan sonra küsmek iyi bişey değil diye konuşma yapiyordum ben senden küçüğüm sen bana bu tarz şeyleri öğretmen lazım sen kusuyorsun diye diye artık küsme huyunu biraktirdim cok şükür kalmadı ama naz  yapamıyordum artık trip bile atabiliyorum :)))))
0 oy
tarafından

Gönul almayı bilmeyene, ömür emanet edilmez.. Birak o koşun peşinden kesnlkle gitme  peki yemeği beraberim yiyorsun 

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Huysuz insanla geçim çok zor ALLAH akıl fikir versin çocuk gibi küsmesi ayrı dert zaten 
0 oy
(449 puan) tarafından
İyi yapmışsın benim ki de çok inat kendi kendine küslük yaratıyo salonda koltukta uyuyor. Ayrıca salonda yatan niye sensin o yatsın 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 210 göst.
20 Eylül 2022 Aile kategorisinde Oznur13 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.
21 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,616 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 473 göst.
11 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 351 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu

380,758 soru

11,400,011 cevap

34,929 kullanıcı

...