0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (810 puan) tarafından

Merhaba hanımlar bu sabah kalktım boğazım ağrıyor ve aşırı halsizlik var üzerimde, bebeğim daha 1 ay 4 günlük o hasta olur diye çok korkuyorum sadece anne sütü ile besleniyor. Nelere dikkat etmem gerekiyor bilmiyorum ona nefesim bile gitmesin diye dikkat ediyorum ben hasta oldum diye o da olacak mı :(

3 Cevaplar

0 oy
(8,172 puan) tarafından
Maske tak birebir aynı sorunları yaşıyorum , hastaneye git mutlaka.
(810 puan) tarafından
Şuan gidebilmem mümkün değil ben bebekle gidemiyorum burda da hiç kimsem yok, eşim kaç gün üst üste izin aldı gitmedi diye o da çıkamıyor artık :(
-Reklam-
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Gecmis olsun canim sen boğazın için sıcak ıhlamur içine limon sıkıp içebilirsin iyi gelir yumuşatır boğazını,griplik durum yoksa bebeğine geçmez korkmana gerek yok baktın gribe dönüyo o zaman maske falan takarsın emzirirken yaklaşırken 
(810 puan) tarafından
Şuan sadece boğazım yanıyor başka bişey yok ama yine de korkuyorum
0 oy
tarafından
Hemen maske kullanmaya başlamanı tavsiye ederim. Grip de olabilir ama covid de olabilir. Ellerini bol bol yıka. C vitaminli şeyler tüketmeye dikkat et. Boğazların şiştiyse çok sıcak veya soğuk değil ılık çaylar iç yumuşatsın. Fırsat buldukça da kendini terlet yatakta sonra duş alıp üzerini değiştir, mikropları atarsın vücudundan. 
(810 puan) tarafından
Bir yere gittiğim olmadı gelen de olmadı. Muhtemelen üzerim açık uyuduğum için soğuk aldığımı düşünüyorum.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 125 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Lavanta... (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
4 cevap 58 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,955 puan) tarafından soruldu