0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (236 puan) tarafından
Bebeğim 35 günlük soğuk almış ben de soğuk aldım benden geçti galiba ne yapacam yarin doktora götürecem ama bu akşam ne yapabilirim en rahat şekilde nasıl atlatırız acaba göğüsu hırıltılı 

8 Cevaplar

0 oy
(4,395 puan) tarafından
Canim 2 dis sarimsagi dogra 1 tatli kasigi bal ve 3-5 damla limonu karistir cignemeden yut. Sabah-aksam yap. İkinize de cok iyi gelecektir.
(236 puan) tarafından
Sarımsak gaz yapmıyor mu taa gaz sorunun çok taşıyoruz da . Bide eger bunu yaparsam ne kadar sürede etki görürüz acaba
(4,395 puan) tarafından
Yani bence gaz olmasi antibiyotik kullanmaktan iyidir. Arkasina kimyonlu ilik su icmenizi tavsiye ederim. 2 gune toparlarsiniz 3.gune iyi olursunuz. Tabi bebegi de bol bol emzirin.
Sarimsakta Kastamonu sarimsagi olacak bu karisim antibiyotik etkisi gosteriyo. Normal zamanda da hafta da 2 kez uygulayin hem sizi hem de bebegi hastaliklara karsi korur.
-Reklam-
0 oy
(54 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çok sık emzir benimki 10 aylıkken aynı oldu küçük olduğu için ilaç vermedi doktor sen sarımsak ye bol bol emzir dedi çok şükür kısa sürede atlattık hirıltıda var diyosunuz inşallah ilerlememiştir hastalığa bazen ciğerlere inip bronşite çevirebiliyo burnu tikalıysa burnunu aç
0 oy
(433 puan) tarafından
Bence şimdi götür ben çok korkuyorum soğuk aldı deme inanki çok kötü bi kızm öyle oldu 10gün yatırıldı üçüzlerimde öyle oldu ikitanesini kaybettim ihmal çok kötü bişey kalk acile git derim yeni doğan bu sonuçta ciğerleri kaldırmıyor bunu
(433 puan) tarafından
Allah korusun tukanır falan çok korkunç rabbim uardım etsin inşallah
0 oy
(578 puan) tarafından
Bol bol emzir yarın götürme bence direk götür bebeklerde çok hızlı ilerliyor soğuk algınlığı ciğerlere kadar gidebilir aynı gün içinde .....
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnm bir tanıdığın bir aylık bebeği hastaydı haftalar boyu hastanede yattılar bebeğin her yerine kablo takmışlar duyunca bile tüylerim ürperdi.Allah bebekleri korusun.
0 oy
(652 puan) tarafından
Hemen acile götür burnunu yıkarlar hava verirler benm bebeğim 20 günlükken oldu 15 gün yoğun bakımda kaldı.
0 oy
(48 puan) tarafından
Bol bol emzir ve burnunu aç 
0 oy
(15,896 puan) tarafından
Göğsüne ve sırtına sıcak havlu köy. Yakmayacak srkilde. Bol bol emzir. En büyük şifa anne sütü 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 98 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hafsaa (792 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
0 oy
4 cevap 48 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,727 puan) tarafından soruldu