0 oy
531 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

O yuzdrn bunu gardirabun yanina alsam kizimin fazla kiyafet esya vs koysam en azindan komidinlerim bosalir sizce

image

12 Cevaplar

0 oy
(1,900 puan) tarafından
Ben aldım a101 den gayet kullanışlı güzel oyuncakları koyuyorum ama dediklerini de koyabilirsin tabiki
tarafından
Bende oyle dusunuyorum hem yakinimda a101 var aliveririm her yerde fiyatlari zaten pahali uygun geldi bana birde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iyiymis canim nerde bu bende bi bakayim 
tarafından
A101 e geliyomus canim
tarafından
Tesekkur ederim canim bakkm bi begendim bende cocuk odasina alirm
tarafından
Herkez cok kullanisli oldugunu soyluyor canim rca ederim
0 oy
(394 puan) tarafından
Valla herkes kullanışlı yazmış ama biraz ağırlık olunca raflar çöküyor. Çok hafif ıvır zıvır koyarsan belki ama kıyafet için bence tercih etme
tarafından
Oylemi diyorsun canim
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Geçen yıl aldım 101 den oyuncak koyuyorum bu şekil yerine kıyafet koymak için tek Kapaklı dolaplar geliyo ondan Alsan daha mantıklı değil mi 
tarafından
Oda aklima geldi ama bu gorunusu daha hosuma gittigi icin bunumu tercih etsem dedim
(8,975 puan) tarafından
Ben oyuncak için kullanıyorum oğlum cekmeceyi çıkarıp getirebiliyo salona yani çekmece çok kolay çıkıyor. Birde kapağı yok ya çok hoş durmaz bence yatak odasında tabi yine sen bilirsin benimki fikir sadece
0 oy
tarafından
Bende aldım oyuncak ve boyaları koyuyorum 
0 oy
(1,285 puan) tarafından
Çok güzelmiş alın bence. Ne zaman geliyor bu arada?
0 oy
tarafından
Bende almayı düşündüm ama bilemedim
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Oyuncak için çok kullanışlı ama kıyafet için olmaz 
0 oy
(415 puan) tarafından
Ne kadar pahalı olmuş ya ben 130 a almıştım ıyiki de almışım kızımın tokalarını oyuncaklarını hepsini koyuyorum derli toplu duruyor valla is görüyor.... annem de kardeşlerim için almıştı çamaşırlarını koymaları için 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Bı fiyata kaçırma çok kullanışlı
tarafından
Saol canim dusuncen icin
0 oy
tarafından
2+1 de neden cocuk odası yok merak ettım oturma odası yatak odası dıgerı de cocuk odası olur ıste
tarafından
Misafir odasi aldiydim malesef oyle kaldi
tarafından
anladım canım ama cocuga ozel alan sart ya hersey bı yerde oluyor yoksa  dolapta guzel ama kullanımı bılmıyorum
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Canim bi arkadasim da senin gibi kuyafetlerini koydu sorunu yok. Her rafa ayri şeylerini kullanirsin ilerde de surekli kullanilacak sey
tarafından
Bende oyle dusunuyorum canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 40 göst.
20 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,251 göst.
0 oy
43 cevap 1,922 göst.
3 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 518 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu

378,245 soru

11,320,801 cevap

34,765 kullanıcı

...