0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (1,030 puan) tarafından
tarafından kapalı
Şimdi İstanbul'da 2+1 evimiz var 65 m² asla yetmiyor çok küçük birde Amerikan mutfak daha beter yani ben diyorum ki 

50 bin kayınpederden borç alalım

15 bin taşınma 

10 bin kira depozito

5 bin de ev için diyelim oldu 30 bin . Kaldı 20 bin 

Ankaraya taşındıktan sonra arabayı satip 250 bin civarı bizim başka borçlarda var şuan oturduğum evin borcu kredi kartı vs 100 bin onlara verip 50 bini kayınpedere ödeyip  kaldı 120 bin  .. 200 bin kredi çekip 250-290 arası bir araba alıp kalaniylada istediğim oturma odasını alsam . Gerçekten evim çok küçük yetmiyor eşyam çok sığamıyorum burayı kiraya verip bundan gelenlede oraya öderim 3 yıldır sabrediyorum ama bıktım yetmiyor kutu gibi .
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Baci vallah bisey anlamadım tek anladığım ev küçük size yetmiyor borç alma verme falan kafam çorba oldu 
(4,700 puan) tarafından
Bu ben 2 dakikadir çözmeye çalışıyorum
tarafından
Ben hiç çözmeye ugrasmadim:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iki kere okudum ama anlamadım 
(1,030 puan) tarafından
Canın sağolsun
0 oy
(7,951 puan) tarafından
Yemin bende anlamadım çok karışık 
(1,030 puan) tarafından
Bende bı sorun var demekki anlatamıyorum derdimi  :D
0 oy
tarafından
Kiz bakkal hesabiyla is mi yapılır hahahshhshwhw
(1,030 puan) tarafından
Hahaha çok sıkıldım inan 4-5 tane kredi ödüyoruz şuan ayrı ayrı  toplamı 5 bin TL onların hepsini kapatın tek bı araba kredisi çeksem hem istediğim evde oturmuş olurum :)
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Arabayı sattın niye kredi çekip araba alıyorsun direk kayınpederden al onunkini sonra ödersiniz yanlışlık yapıosun zaten borcun var hem onu hemde yavaş yabaş kayınpederinkini biriktir öde
(1,030 puan) tarafından
50 bin çok birşey degil de adam ev almak istiyo 1-2 aya geri vermek lazım bizim baya 4-5 kredi kartı  borcu var her ay 5 bin ödüyoruz onların hepsini kapatıp istedigim evde istediğim koltuklarla hayalimi gerçekleştirmek istiyorum borcu borçla kapatırım tek borcum olur en azından onların bitmesine 2 sene var 2 sene daha bekleyemem inan dün dip köşe temizledim bugün yine dağıldı küçük olunca böyle oluyor yıprandım resmen
(6,441 puan) tarafından
Vallaha yaşayan sensin kredi kartı borcuda zor olur bilirim o zmn öyle yap tek bir yere borç olsun
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Eşin razıysa, pederin borc verecekse havalar soyumadan başlayın derim.
(1,030 puan) tarafından
Peder verirde benim herif arabayı satmam diyor ama halledicem

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 577 göst.
0 oy
18 cevap 641 göst.
19 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Emine S (15,984 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
18 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 302 göst.
18 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu

379,852 soru

11,370,530 cevap

34,854 kullanıcı

...