0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sağ dizim cok ağrıyor topuğuma kadar vuruyor bazen kopmle yada baldırım ama genel olarak hep Bi ağrı oluyor mr cekildim birsey cıkmadı drun dediği kaslar zayıf olabilir VS ya ağrımasa niye ağrıyo diyim hayatımı cok etkiliyor napmam lazım hangi bölüm anlar bunu yaa 

6 Cevaplar

+1 oy
(6,235 puan) tarafından
Diz kapağının sıvısı azalmış olabilir bel fıtığı olmuş olabilir oraya vuruyordur
(6,235 puan) tarafından
Bence sen başka bir doktora daha hiç
Ben tiroidlerim için ve kansızlığım için bir doktora gittim ve Araştırma Hastanesi'nde doktor bana dedi ki her şey normal nodüllerin düzgün Hani büyüme falan yok vitaminlerinde yerinde fakat şundan 2 ay öncesine kadar kalp spazmı geçirdim Hastanelik oldum gittiğimde vitaminlerim kan sıfıra inmişti tanesi 1500 liralık olan bir iğne ardından da kan verildi yani düşün O derece O yüzden doktordan doktora bayağı fark var biliyor musun Tek doktorla kalmamak iyi değil Hatta ben hocam bir ay öncesinde şöyle bakılmıştım gittim Araştırma Hastanesi'nde dediğim halde girdi bilgisayardan eski sonuçlarıma baktı seni bu sonuçlarla iyisin vitaminin kanın yerinde deyip ilaç vermeyen Doktor nasıl Doktor diye Bayağı da konuşmuştu Hatta bana al bu sonuçları git Hangi doktora gösterirsen göster Bak benim dediğimin aksine bir şey söyler mi demişti cidden de öyle
tarafından
İşte mr sonucu var elimde hersey normal yazıyo e nabız dan gördüm tek sıvı miktarı minimal artmış yazıyo oda onu önemsemedi nebilim canım yaa fizik tedaviye git dedi ısrar edince
(2,978 puan) tarafından
Benim mrda da sivi artisi yaziyordu. Ödemmiş o cok ağrıtıyor
tarafından
Eee sonra noldu canım nasıl gectimi ağrın
(2,978 puan) tarafından
Pazartesi gittim doktora ilac verdi. merdiven cikma yürüyüş yapma dinlen bol bol dedi
-Reklam-
0 oy
(1,198 puan) tarafından
Sişlik varmı kireçlenme olabilir röntgen çekildimi
tarafından
Mr röntgen cekildi hersey normal yazıyo eklem içi sıvı minimal artış yazıyor bunada Dr önemli değil dedi
0 oy
(11,410 puan) tarafından
Belden geliyor olabilir mi
tarafından
Ya öyle ***** drlar varki yönlendşrmiyor
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Nöroloji bölümüne bir git sen 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Doktorunu değiştirmeni tavsiye ederim,  sıvı azalmış olabilir, bağların kopmuş olabilir 
0 oy
tarafından
Bel fıtığı olabilir 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 301 göst.
15 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Papatyam15 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 100 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 294 göst.