+3 oy
2,011 göst.
Diğer kategorisinde (5,378 puan) tarafından
24 yaşındayım ama yapmak istiyorum bir kaç sene. İçinde kızım büyisun ama eşim izin vermiyor yapamasin altına sçarsin falan bunun maneviyatı çok büyük güzel bişey bana göre mehrumlarin son görevini yerine getirmek bana göre ibadet ama eşim trip attı falan :( herkes korkuyor ters ters bakıyor ne alaka falan:( yapmak istiyorum sonuçta bnde herkeste ölecek 

53 Cevaplar

0 oy
(6,441 puan) tarafından
Yorumlarda çabuk etkilenen biriyim demişsin psikolojini düşünerek gir bir tanede evladın var hemde
(5,378 puan) tarafından
Evet ama şuan değil zaten kızım küçük belki illerde inşallah biziznillah
(6,441 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
İyi cesaret bacım valla. Eşin demiyeli ben altıma sçardm
(5,378 puan) tarafından
Vala normlde cesaretli değilm ama kutsal bir görev maneviyatın çok yapmak isterim
(1,618 puan) tarafından
Kız postunu gece okumuştum rüyama girmiş ayy:)))
(5,378 puan) tarafından
Sende bennm çok çabuk rüya görüyorum bende bahsetim dye rüyamda komşulara ben gasal olacam dyridum sen ne gördün:):)
(1,618 puan) tarafından
Canım bence hiç psikolojini bozma evine çoluk çocuğuna bak sonra yuvan dağılır
0 oy
(197 puan) tarafından
Benim kaynanamda gassal cnm ben cesaret edemem valla ama çok güzel bişey 
(5,378 puan) tarafından
Peki hiç etkilendiği bı olayı size anlattimu
(197 puan) tarafından
Anlatmak iyi değil diyo hep ama çok severek yapıyor çok mutlu oluyor
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bende istiyordum banada esim izin vermemisti
(5,378 puan) tarafından
Yaa geçen gün konstum tepkisi braz sertdi
(2,016 puan) tarafından
Esin izin vermiyoraa yapacak birsey yok cunki onemli gorev bu sonucta
0 oy
(7,736 puan) tarafından
Kaynanam yapiyor o isi ama ben cok korkardim hayret ediorum nasi yapiyolarfie
(5,378 puan) tarafından
Bizde öleceğiz bizide yıkayacaklar öyle düşün
(7,736 puan) tarafından
Ya beni kim yikarsa yikasin kiz nasi yapcan parcali gelmisler kaynanma kafasini bi yikamis posete koymus govdewini bi yikamis aboooww baska bi meslek sec kaynanam Allah var yuzu gozu nur gibi Allah korkusu var elinden tesbih dusmez namaz abdestli ama ne bilim cesaret isdior
(5,378 puan) tarafından
Annemde çok yıkamış ama yapmak istiyorum
(7,736 puan) tarafından
İnsallah ozaman yaparsin ;)
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Yapabilirsen mufakatı cok büyük kuzum. Ama ben o kadat cesaretliyim derdim işim geregi cesetlerle calıstım ilk hafta ucuk cıkardım. 
(5,378 puan) tarafından
Şahit oldugun yada çok etkilendigin an oldumu peki
(10,972 puan) tarafından
Teslimden sonra molada aglafıgım oldu 1 tane. Kadının 4 oglu vardı yasları 45 ila 60 arasında. Teyze o kadar güzeldi ki boyle uyuyor gibiydi. Cocuklarla teslime indik. Cocuklar bem yuzunu acacakken odadaki erkeklerin yuzunu donemsi için rica etti. Orada bile annelerini göstermediler. Kendileri alıp tabuta koydular bizi dokundurtmadılar. 4 ü birden sessiz bir sekilde agladılar sürekli. Gözyasları akıyor ses yok. Teslim edince molaya cıktım. O adamlara cok agladım.
(5,378 puan) tarafından
Bnde çok duygasilm yaa işine devam ediyor musun peki
(10,972 puan) tarafından
Yok kuzum dogum yaptım su an cocuguma bakıyorım. Büyütünce baslayacagım.
(5,378 puan) tarafından
Peki o ise başladın sınava falan grdinmi bende 2. Üniversite okuyorum tıbbi sekreterlik birinci sınıf bitti 2. Sınava geçtim ama kayıt parası çok pahalı durumun yok yine dondrdurdum
0 oy
(7,431 puan) tarafından
Yapamam ben korkarım
(5,378 puan) tarafından
Vala bende ilk dyridum videolar falan izledim çok cesaretli oldum
(7,431 puan) tarafından
Ben izledim onları bılıyom ama canlı görmek çok ayrı
0 oy
(179 puan) tarafından
Çok saygı duyulması gereken çok kutsal bir meslek. Yapana helâl olsun . Zaten olurda başlayıp yapamazsan sonuçta geri dönüşü olan bir şey . Şuan kendinde o gücü buluyorsan çok güzel . Çünkü sevabı çok yüksek bir iş . İnşallah hayırlı olan olur hakkında 
(5,378 puan) tarafından
Tabi ki de yapamazsan birakirim ama eşim bırakmıyor falan kızım büyüse yapmak istiyorum
(179 puan) tarafından
Gönlünüzce olsun
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Kız bir an postu ben açtım sandım. :) Bnde gassallık için bu yıl kpss'ye girecegim imamhatip mezunuyum sertifikam yok ama alicagim insallah bir sinava gireyim.Inşallah rabbim bize nasip eder cnm. :)
(3,895 puan) tarafından
Benimde iyi değil en azindan deneyeceğim sende sinava gir gassallik olmazsa başka şey olur.
(5,378 puan) tarafından
Cnm nasıl başvuru yapcm para istiyor mu bide bnm kitabım yok:( gardiyanlikta istyrum
(3,895 puan) tarafından
Basvuru geçti cnm kpss ortaöğretim en geç 13 eylül başvuru günü 130 tl yatırdık sen bebeğim küçük diyorsun yaşında genç ben 28 yaşındayım çocuklarım büyük sen 2 yil sonra başvurabilirsin.Hayırlısı buymuş yine serifikani al bir yerlerde soruştur.
(5,378 puan) tarafından
Zaten şuan başvuru yapamazdim ev sahibi evden çıkarıyor bu şubata ev tasiyacqz bu durumda çok zor belki fabrika da çalışsam
(3,895 puan) tarafından
Sen bilirsin kolay gelsin.
0 oy
(337 puan) tarafından
Gassalik benim stajimdi gerçekten herkes yapamaz eğitimini almış olmama rağmen yapamam stajyer olarak gittiğimiz yerde yedi aylık hamile bı yeni gelin ölmüştü yıllarca etkisinden çıkamadım siniftaki herkes etkilenince birbirimizi kefenlemistik görmemiştik bı daha
(337 puan) tarafından
Ayrıca bı arkadaşımın annesi gassal arkadaşım demişti ki annem  demiş bu gün bı cenazeyi kulak copuyle yıkadık kurtlanmis aynı sekilde annesi günlerce yemek yiyememisti
(5,378 puan) tarafından
Kulak çöpü kulağında mi.kalmis
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım YouTube da 2-plan yazıyor shortslarına bakar mısın kadın gassallar açıklama yapıyor 
(5,378 puan) tarafından
Evet hepsini izledim:)
0 oy
(912 puan) tarafından
Herkes cesaret demişse pek alkali değil aslında işin özü alışmak da örneğin kopmuş bacak vs denmiş cerrahlar insnalri içini yarıp tekar dikiyor hemde can bedendeyken ölüyü yıkamak daha kolay yada otopsi yapılınca bütün organlar açılır bakılır bence istedikten sonra okursun 
(5,378 puan) tarafından
Dimi bende onu dyorum kmse doktorlar dan korkmuyor ama gafsaldan korkuyor
(912 puan) tarafından
Otopsi yapanlardan korksunlar okulunu okuyorlar diyemi bu ayrımcılık :))
0 oy
(3,895 puan) tarafından

image

En son sivas,tokat,düzce'ye atamalar olmuş.Atamalardan biri 84 puan ile biri 82 puan diğeri 81 puan ile olmuş daha da düşer mi bilmiyorum.

(5,378 puan) tarafından
Ben İstanbul da yasiyrium bakalım hayırlısı kızım küçük bana çıksa hemeen yapamam
(3,895 puan) tarafından
Büyümesini beklemelisin benim en küçük çocuğum 2 yaşında büyük 4 buçuk yaşında benimkiler büyük.
(5,378 puan) tarafından
Bnm kizda 2 yaşında

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 525 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 49 göst.
0 oy
22 cevap 196 göst.
0 oy
9 cevap 257 göst.