0 oy
1,425 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar bebeğe baktığım için evi detaylı temizleyemiyorum temizlikçi çağırdım yarın gelcek siz nasıl temizletiyosunuz ve tavrım. Nasıl olmalı 350ye anlaştık nasıl sizce? Çağıranlar fikir verebilir mi? Benim aklıma yerleri süpürme toz alma dolapların içini dışını silme camları silme banyo temizliği ve balkon yıkama geliyo çok mu bunlar bimds mutfak tezgahı ve dolapları buzdolabı falan çok olur mu bunlar 

42 Cevaplar

0 oy
(82 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Dolapların içini yapmıyorlar genelde bu fiyata yapacaklarını da sanmıyorum ,ben 2-3 aya bir alıyorum cam silme perde yıkama, koltuk silme, tuvalet banyo balkonlar, dolapların dışı, toz alma ve yerleri silip süpürme 300 tl verdim en son. Öğlen yemeğini verirsiniz ,birde kahve yaparsınız mola verir tekrar başlar. 
(48 puan) tarafından
Ya var ya onca yorumdan istediğim cevabı veren tek kişi sizsiniz çok teşekkür ederim
(82 puan) tarafından
Rica ederim :)
-Reklam-
+8 oy
(850 puan) tarafından
O da insan, unutmayın... 
(48 puan) tarafından
Ben yardım ederim ona efendim çoksa söylemeniz yeterli
tarafından
Temizlikci demiyerek basliyabilirsin....
0 oy
(830 puan) tarafından
Bütün evi saymissin 350 ne kiz
(48 puan) tarafından
Az mı çok mu anlamadım temizlik şirketleri 900 den başlıyodu evim 2+1 100 m2
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Bu paraya az değil detaylı temizlik yaptır yarım gün değil dimi
(48 puan) tarafından
Gelcek ne zaman biterse gitçek işte biraz daha açık yazar mısınız
0 oy
(48,671 puan) tarafından
yetisir mi ki hepsi
(48 puan) tarafından
Evim küçük kız zaten koltuklarının altı kalkık ve robot süpürgem var toz almak da uzun süren bişey değil camlar balkon ve banyo uzun bi tek dolaplar da zor gerçi
0 oy
tarafından
Yardımcı desen daha doğru olur onlarında bir sınırı vardor her temizlik şirketi farklı oluyor tabiki söyle yapılması gerekenleri ılımlı olmanı tavsiye ederim ozaman daha çok ozeniyolar
(48 puan) tarafından
Bi seferliğe mahsus çağırdığım için böyle yazdım ya kimsenin gücüne gitmssinn sory
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Ben cam hariç dediklerini yaptirmistim hee birde koltukları sildi kızım çok kucikken gelmişti 
(48 puan) tarafından
Koltuk silme ben de istiyorum ama silmese de olur ben her gün siliyoruk bebeği bıraktığım için
(1,375 puan) tarafından
Zatn koltukta girerse yetişmez canm yetişirse de baştan sagma olur sanki zatn 350 bya iyi ben 1 sene önce 200den aldm
(48 puan) tarafından
Ya üstten bezle silse yeter
(1,375 puan) tarafından
Camların çok mu tatlım
(48 puan) tarafından
2 Fransız 3 normal cam var
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Dünya iş var canım senin dediğine göre 3y0 ye yapmaz onu 
(48 puan) tarafından
Valla sordum 350 dedi napim az mı geldi kalırsa bi kere daha çağırırım ay sonu perdeler için falan
(9,247 puan) tarafından
Gelsin bi söyle sen bakalım ne diyecek
0 oy
(378 puan) tarafından
Canim bana iki kiz kardes birlikte geliyor sabahtan baslayinca 3 gibi bitiriyorlar, toplam 500 aliyolar ikisi. Tulleri makineye atiyolar camlari siliyolar, tikanan tulleri geri takiyolar, yerleri supurup siliyolar, hali ve koltuklari da siliyorlar, banyolari lavabolari temizliyolar, toz aliyolar, mutfak dolaplarinin sadece disini temizliyorlar. Dolaplarin icini temizletmek ayri bir tarife cunku uzun suren bisey oldugu icin
(48 puan) tarafından
İçine gerek yok canım düzenli zaten sen de iyi paraya yaptırıoymuşsuj
tarafından
Ayy bu kizkardesler bana da lazim
(378 puan) tarafından
Evet ama evde eksik hicbiyer kalmiyor tertemiz oluyor uzun sure de goturuyor beni, bi kac ay
0 oy
tarafından
Bence ilk basta temizlikci degil yardimci de bence canim sonrada normal bi insnaa davranir gbi davran yeterli..
(48 puan) tarafından
Ya ne bilim bilmediğim için sordum yoksa zaten öyle
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hiç çağırmadım ama tüm işleri yazmışsın 350 ye yapmaz
(48 puan) tarafından
Çağırdı valla tanıdık vasıtasıyla gelcek bakalım abla çok tatlı zaten telde konuştuk
(7,768 puan) tarafından
Tüm işlere daha çok ister bunları saydın 350₺ tamam mı dedi
(48 puan) tarafından
Hepsini saydım mı hatırlamıyorum ben hallederim dedi
0 oy
(875 puan) tarafından
Ben sık sık çağırırım mesela daha ayarlarken söylerim buralar buralar yapılacak diye normal temizlik ise bir kişi gönderirler ama camlar koltuklar falansa iki kişi gönderirler 
(48 puan) tarafından
Ben de bebeğim var sezeryan oldum yapamıyorum dedim ben hallederim dedi saydım tamam dedi itiraz etmedi bu saydıklarım hepsini saydım ona da erkenden gelirim dediv
(875 puan) tarafından
O zaman sıkıntı yok canım başında dur çünkü bazıları o kadar baştan savma yapıyor ki
(48 puan) tarafından
Evet aslınd başlıkta o yüzden nasıl davranmalıyım demiştim
0 oy
(179 puan) tarafından
Ay tamda az önce post açtım bende 350 ₺ mi şuan tam gün temizlik . Bende doğum öncesi çağırcam . Benim camlar var ama canlarım çok kirli değil zaten kapılar da eşime sildirdim ama tabi bir kadın gibi silemiyor. O yüzden kadın çağırcam birde mutfak dolapları var ama onu da sildirdim eşime o da tabi ki bir kadın eli değmiş gibi olmadı ama kaba kirini aldı en azından. Birde yerler var işte tuvalet banyom zaten öyle birikmiş kiri yok sık sık temizliyorum. Birde ufaklar zaten . Bende buraları dusunuyorum 
(48 puan) tarafından
Bebek doğunca yemek bile yiyemiceksin af edersin kendini zor temizliyoisun ne ev temizliği:)))
(179 puan) tarafından
:D ahahaha akşam akşam güldürdünüz beni. Bakalım benim ilk gebeliğim bende yeni tecrübe edicem  hayırlısı bakalım :D
(48 puan) tarafından
Bebeğini ilk hafta 1 veya 2 saatte bir emzir tamam mı sarılık olmasın saat 1 2 3 3 4 5 5 7 8 1 her saat başı 10 dk da olsa emzir sarılık oldu benim hala geçmiyo karışmayı sevmem yeni annelere sadece başıma geldi canım yandı diye yazdım sevgiler iyi ve kolay bi doğumun olur insallah Allah bebeğine sağlık versin sana da eşine de sabır:)
(179 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim. Dediğiniz gibi gelen giden rahat bırakırsa inşallah rahat rahat emzirmek istiyorum. Her kafadan ses çıkan eve doluşan misafirler olmaz inşallah. Şahsen öyle olursa korona olduk demeyi düşünüyorum yalan oluyor evet ama yani ne biliyim
(48 puan) tarafından
De de özellikle kaynanana de :d bizimki kendi korona olmuştu ben doğururkenn çift maske takıp gelmeyi düşündü zor ikna ettik djdjdj
0 oy
tarafından
Bu kadarını 350ye yapmaz. Bnm evimde küçük 100m² bu kadar yapmıyor gelmeden once ne yapilcak diye soruyor. Evi supurup toz alır yerleri siler cam siler banyoyla  balkona su tutar bi o kadar dolaplara girme ince ayrıntı iş bence o kadar esyayi indirip geri koyucak.
(48 puan) tarafından
Evet dıştan yapsa yeter sanırım
tarafından
O zaman oyle de sen hepsini yapsin
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Ben çağırdım.dolap kapakları banyo tuvalet yerlere makina atıp silme ve camları yapıyorum dedi tm dedim geldi sadece camları küçük balkonu ve yerleri Bi kova suyla silip gitti camlar hep lekeliydi jidaha cagirmam
(48 puan) tarafından
Yuhh böyle de yapılmaz benim camlar yandaki inşaat yüzünden berbat halde iki kerede silmesi gerekebilir
(1,549 puan) tarafından
Valla cnm ben hiç memnun kalmadım bende eşimle corona olmuştuk 2 hafta boyunca yataktaydm bide odalar değişmişti tozu falan coktu yani Bi odayı bi kovayla yaptı çıktı yani demem o ki üstünde dur
0 oy
(10,357 puan) tarafından
350 ye bu kadar iş çok. Günlük temizliğe gelıyor insanlar artık o fiyata. 
(48 puan) tarafından
Günlük neler oluyo
(10,357 puan) tarafından
Ev sil süpür toz al lavabo duşa kabin temizliği cam ve dolap dahil olmaz buna
0 oy
tarafından
Ablam 350 camlar haric veriyor bildigim kadariyla cam için extra ucret veriyor  diip kose heryere giriyor ama yardim ediyor baya gunah okdar hepsini nasi yapsin sonucta biz nasil yoruluyosak eve yardima gelen insanlards yoruluyor 
(48 puan) tarafından
Yardım etmeyi düşünüyorum ama eşim de madem sen yapcan neden çağıeıyosun dedi
tarafından
Etmiceksen bi 600 falan ver  bencs cnku isteklerin cok  canim 1 gundede bitmez zaten
(48 puan) tarafından
Performansıjangöre baştan savma yapmazsa artırabilieim
0 oy
(763 puan) tarafından
Canım bu dediklerine bi gün içinde yapamaz bilgin olsun yapmazda zaten 
(48 puan) tarafından
Ne yapar peki
0 oy
(3,860 puan) tarafından
dolabin icine girerse yetismez canim , supurup siler , toz alir   avizeler icin uyarabilirsin onlari da yapsin diye ,unutuliyor genelde   , cam silip banyolari halleder 
(48 puan) tarafından
Peki ev dağınıklığı topluyolar mı
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Aşşaģalayici kırıcı ve emir kipi kullanma yeter :)
(48 puan) tarafından
Ne haddime yahu

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 820 göst.
7 Ekim 2023 Aile kategorisinde Karars8z (33 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 592 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 590 göst.
0 oy