+1 oy
586 göst.
Diğer kategorisinde (1,367 puan) tarafından
Nereden nasıl buluyorsunuz. Hangi işleri ne kadar a yaptırıyorsunuz. Ben çalıştığım ve hamile olduğum zamanlarda bikere çağırdım kadını genel temizlik için ama istediğim gibi yapmadı ve dahada olmaz dedim . Giden paraya yazık oldu. Ama işşe tekrar başlarsam gerekecek gibi

25 Cevaplar

+1 oy
(1,950 puan) tarafından

Ben varım ya kiz temizlikçiye ne hacet :D

(1,367 puan) tarafından
Ya şimdilik bende kendim idare ediyorum ama ileride lazım olacak gibi ☺️
-Reklam-
0 oy
(8,281 puan) tarafından
Canım ben kendım yapmayı tercıh ederım.Cok sevmem temızlıgı ama yınede baskasını almam.Sanki param bosa gıdecek gibi geliyo 
(1,367 puan) tarafından
Herkes e güvenilmiyo zaten bu zamanda o yüzden post açtım ama yinede tam istediğim i bulamadım
0 oy
(181 puan) tarafından
İki haftada 1 çağırırım cam kapı banyo tuvalet evin temizliği 110₺ yarım gün 
(341 puan) tarafından
Hee iyi bari
(1,944 puan) tarafından
Cok iyiymiş ucret ya hangi sehir acaba?
(181 puan) tarafından
Urfa :)
(1,944 puan) tarafından
Yaa cok iyi:)izmirde 300 liraya geldi yazin bana böyle olsa ayda bir çağirirdim
(1,367 puan) tarafından
İyiymiş Bursa'da bulmak zor
0 oy
tarafından
Hiç çağırmadım durumum el verse  bile cagiracagimi sanmıyorum yada onunla birlikte herseyi yaparım takıntılarum var
tarafından
Yok kizzzz gelmiyo delircem bugün tam 40 haftalik oldum
tarafından
Hastaneye gittinmi. Belki suni verirler
tarafından
Çarşamba gittim git sancin 5 dakkada bır olursa gel dedi doktor 2 gündür lekelenme oluyo gidicez birazdan yine
tarafından
Hayırlısı olsun. Özelinde kapalı dogursan haberimiz olmayacak :D
tarafından
Post açarım senin için özelimi açarım canm
0 oy
tarafından
Niye ellerim yokmu
tarafından
Kıskanmak sjjss ahaaaayyttt
Allah razı olsun eşim çok ısrar ediyordu ama ben temizlik hastası olduğum için ve evime kimsenin girmesini istemediğim için kendim yapıyorum ki evimin temizliği hergun düzenli yaparım onun için kıskanmak tarzım değil ♥️
tarafından
Çalışana birşey demiyorum bacı ama şuan çalışmıyorum haliyle evimin temizligini yapıyorum çalışan zaten bir zahmet tutsun
(2,245 puan) tarafından
Çalışmıyorsa yapmak istemiyorsa yine kimse bir şey diyemez. Sizin göreviniz değil, kendinizi sevin.
tarafından
Kendimi çok seviyorum evimide çok seviyorum ❤️
(1,367 puan) tarafından
Yani minik anne iyi demişsin doğru demişsin de sen çalışmadığın için ellerin yok mu ya da ellerim yok mu diyorsun tabii çalışmayanlar yan gelip yatacağına evde kendi temizliğini yapsın bir zahmet ama çalışanlar için de öyle demek doğru değil bence.  Ada nın dediği gibi çalışınca insan çocuklarına vakit ayırmayı daha çok ister bence. Anlatış tarzın biraz farklı olmuş sadece.
0 oy
tarafından
2 haftada 1 geliyor, 300 tl tam gun gelişi. Toplam 600 veriyoruz ayda.

Calistigim icin ben yapamiyorum. Kendi duzeni var herseyi yapiyor, her hf cam koltuk silmiyor mesela onu ayda 1 yapiyor diger hafta wc mutfak dolaplari icine giriyor, baska bi hafta utum warsa onu yapiyor vs kendince bi duzeni var.

Dip kose sil supur toz al wc mutfak cifle bunlar her gelmeye yapiliyor tabi diger saydiklarim extra isler.
(788 puan) tarafından
Yarım gün içinmi 300 alıyorlar tam gün içinmi
tarafından
Tam gun. Yarim gelmiyor benimki
(788 puan) tarafından
Anladim canım yarım gunse çok fazla dicekdim Rabbim sağlıkla imanla rizkimizi booool versin canim hayat çok pahalılasti
tarafından
Aminn hepimize insallah gercekten hersey cok pahali 300 de cok ama iste mecbur veriyoruz napalim
(1,367 puan) tarafından
Zeynep İpek haklısın gerçekten ya çalışınca Bir de o geriye kalan zamanı da insan çocuklarla geçirmek ister o yüzden bakalım mevlam neyler neylerse güzel eyler. Detaylar için tutarım herhalde sil süpür belki yapılır.
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ya bizde sirketler var ordan gonderiolar ama temizlik snlayislari bizim gibi degil. disime gore olsaydi valla ayda bir cagiracaktim cunku  camlari ve mutfagi yapmayi hic sevmiorum 
(1,367 puan) tarafından
Şirketleri merak ne diyorum bende. Armut diye nbir site varmış hatta
(11,217 puan) tarafından
turkiyedekileri bilmiom cnm :)
(1,367 puan) tarafından
Sen İsveç miydi nereydi canım. Yanlış mı hatırladım acaba
0 oy
(780 puan) tarafından
Ben arada büyük temizlikte çağırıyorum cam duvar dolap özellikle temizliği için 250 bizim burda tüm gün 
(1,367 puan) tarafından
Ora nere. Bende detaylı temizlik için çağırırım büyük ihtimalle
(780 puan) tarafından
Yozgat'ta canm
0 oy
tarafından
armut diye bir site var oradan çağırabilirsiniz
(1,367 puan) tarafından
Aynen bende o siteyi gördüm ama hiç denemedim siz çağırdınız mı.
0 oy
(788 puan) tarafından
Canım benim bende hamilelik de aldım evin kaba pisliği gidiyor yalnızca Rabbim sağlık versin işimizi biz yapalım inşallah
(1,367 puan) tarafından
Öyle tabi bizim işde yoğun ve ağır oluyor. Çalışınca detaylı temizlik özellikle çok zor oluyor. Detaylı için gerekir sadece diye düşünüyorum
0 oy
(48,601 puan) tarafından
Kendimi bedavaya çağırıyorum ☺️☺️☺️
tarafından
İkbal alemsin sjsjsj
(48,601 puan) tarafından
Bogaz tokluguna demeliymisim aslinda ☺️☺️☺️
(1,367 puan) tarafından
Çalıyor musunuz canım
(48,601 puan) tarafından
Ben evdeyim calismiyorum canim ilk evlendigimde calisiyodum aksamlari yapıyodum temizlik tabi o zmn cocuk yoktu
0 oy
(2,352 puan) tarafından
Ben baskasinin yaptigi yemekte temizlikte icime pek sinmiyor canim ya o yuzden hic cagirmadim 
(1,367 puan) tarafından
Çalıştığın halde mi çağırmadın canım. Bende belki detaylı için çağırırım oda işe başlayınca
(2,352 puan) tarafından
Yok kuzum calismiyorum ben
0 oy
tarafından
Temizlik şirketlerinden bakavilirsin
0 oy
tarafından
haftada 1 alıyordum. ama kovid şüphesi olduğu halde bana haber vermedi ve bebeğim olmasına rağmen geldi. akşamına testi pozitif çıkmış haber verdi. güvenimi kaybetti, sinirlendim. şuanda almıyorum. ama başkasıyla devam ederim heralde işe başlayınca.
(1,367 puan) tarafından
Ayyy ben bile sinir oldum. İnsan riske atmamalı. Aynen işe başlamayınca gerek olmuyor da işe başlayınca detaylı özellikle gerekiyor. Helede benim iş çok yoğun oluyor.
tarafından
aynen çalışırken gerekiyor gerçekten başedilmiyor yoksa.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yardımcı bi abla geliyor 3 4 haftada bir tabiki senin ayrıntılı yaptığın kadar olmaz ama benim için önemli olan cam duvar kapı tabiki geri kalanı da yapıyor lavaboları yıkıyor yerleri süpürüp siliyor 280 veriyorum sabah 8 akşam da 5 de bitiyor
(1,367 puan) tarafından
İnşallah bende bulurum öyle birini
0 oy
(331 puan) tarafından
Şuan yurt dışındayım ama Türkiye ye ev taşırken çağırmayı düşünüyorum eşime geçen diyorum bi hizmetçi tutalım diyorum o da kızımı gösterir ha elif var diyor kızm da güler anlamaz 
(1,367 puan) tarafından
Yok ya işin ehli olan biri kadar olmaz yani kızın yapacağı ☺️
(331 puan) tarafından
Kızz çocuk 11 aylık daha babası dalga geçer bizimle
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Memnun kalınacak birini bulmak zor. Biz bulduk 2 senedir geliyor, haftada bir 5 saatliğine geliyor. Aylık 800 veriyoruz. 
(1,367 puan) tarafından
Maşallah iyi bulmuşsunuz kız. Yok valla güvenecek memnun kalacak biri zor ben ayrıntılı için çapıracam ya oda aylık gelse yeter
(1,580 puan) tarafından
10-15 arası çalışıyor. Yarım günden azcık fazla, ama önemli olan memnun kalmak ve daimi olması gerçekten. O da bizden memnun sağolsun.
Siz birkaç defalık çağıracaksanız güvenilir olması çok da mühim değil başında duracaksanız.
0 oy
tarafından
Yok ben gelen kişiye güvenmem kendi temizliğimi kendim yaparım 
(1,367 puan) tarafından
Çalışınca ayda bir gelse iyi olur evde olunca amenna bakalım nasip
0 oy
(606 puan) tarafından
Cagirmiyorum 
0 oy
(7,702 puan) tarafından
Çalıştığım vakit ben de bir temizlikçi düşünüyorum. Çünkü şu anda işlerin hakkından gelemiyorum
(1,367 puan) tarafından
Aynen canım mesela işe gitmek zaten yoksa evde iken hallolur bir şekilde bi düzen tutulur

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,418 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bhrbrl (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 303 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 529 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Guzelle123 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 244 göst.