0 oy
854 göst.
Aile kategorisinde (480 puan) tarafından
Bugün evlilik yildonumuz watsap durumunda fotomuzu paylaşıp altına güzel birşeyler yazmış aksam gelince bir bakayım kimler görmüş diye bir ben bir  babam watsapta ki diğer 247 kişiden gizlemiş bende neden böyle yaptın paylaşmasaydın keşke dedim utanıyor musun benden dedim bağırdı çağırdı kendi kendine sizce ben haksız mıyım zorla ona paylaş demedim ki ama sabah görünce çok sevinmiştim 

35 Cevaplar

0 oy
(954 puan) tarafından
Sadece senin için düşünmüş paylaşmış güzel bir şey ama bilemedim bi yandan güzel ama bi yandan sen sırrını ogrenmissin o da savunmak için bağırmış. Biz kadınlar için başkalarına gösteriş çok önemli insanların ne düşündüğü, hava atmak gibi vs ama asıl tek gerçek olan da önemli değil mi?
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
:))) kız affet çok güldüm belki kimsenin seni görmesini istemyordur
(480 puan) tarafından
O zaman neden paylaştın be adam demez mi insan
(4,101 puan) tarafından
Seni mutlu etmek istemiştir bı ara bende yaptım sadece eşime açtım haahaha kötü niyetli değil bence
0 oy
tarafından

Kiz ne var hatırlamış koymuş el görse ne görmese ne:angel: benim ki o kadarınıda yapmıyor 

0 oy
(13,148 puan) tarafından
Kimden neyi saklıyor ki yani amaç ne görmesini istemediğimiz birileri vardır veya paylaşmaya gönlü yok seni kekliyor ***** ***** işler 
0 oy
(770 puan) tarafından
Neye bagiriyomus ? Ya adam gbi paylassisn ya da paylasnasin alla Allah ya 
0 oy
(147 puan) tarafından
Hiç paylasmasaymis daha iyi yani herkes gizli bi sana göstermek icin paylasmis 
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Sende paylaş bi tane sadece eşine görülsün. Bende olsam kızardım. Sanki kafasına silah dayadın paylaş diye. 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
kizma ama güldüm istemsizce akli sira seni kandırmak istemis bak paylastim diye alip herkese acik sekilde paylasirdim onun telinden 
0 oy
tarafından
Brnim kii hic paylasmaz . Arkadaslari cokmus rehberin de beni gorurmus gizleyip dahi paylasmaz . Profilinde benm fotom var halbuki ozaman kiskanmio duruma atinca kiskanio 
0 oy
(2,945 puan) tarafından

Uyaniga bak :P

0 oy
tarafından
Erkek arkadaşları vardır ondan öyle yapmıştır 
0 oy
(598 puan) tarafından
Hiç paylaşmasaymış keşke 
0 oy
(571 puan) tarafından
Resmen bu kandirilmak benim kide eskiden böyle yapmıştı kaç gün konuşmadım normalde hiç bişey paylaşmaz isteğim üzerine yapmıştı ama bı bakayım dedim zor barıştım zoruma gitmişti ama bizimki etraftakiler laf ediyor annesi herşeye karışıyor diye yapmak istemiyor ama ben takmiyorum paylaşıyorum 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Öyle saçmalık mi olur çocuk mu kandıriyor

0 oy
(2,537 puan) tarafından
Neden kızıyorsunuz ki amaç zaten sizi mutlu etmek değil mi? Başkaları nedem görsün siz bakmazsınız oraya zaten mutlu oldunuz onu görünce eşiniz de sizi kıskandığı için herkes görsün istemiyor olabilir. Biz eşimle 13 yaşında sevdik birbirimizi 15 yıldır beraberiz bir kez bizimle fotoğraf paylaştığını görmedim sevgisini her zerremde hissediyorum ama paylaşmaz beni. Lütfen küçük şeyler için huzurunuzu bozmayın, hem buraya bunu yazdınız ya buradan duyduğunuz her kötü söz sizin eşinize karşı bilenmenize sebep. Eşinizle konuşun aranızı siz yapın güzel şeyler yaşamak varken huzurunuz kaçmasın. 
(480 puan) tarafından
Haklisin canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 560 göst.
31 Ekim 2021 Aile kategorisinde Demir1819 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 298 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 443 göst.
27 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Prensesiminannesi (663 puan) tarafından soruldu

380,255 soru

11,384,877 cevap

34,884 kullanıcı

...