0 oy
118 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (777 puan) tarafından
Tarif alabilir miyim sizden benim oğlan 27 aylık sebze köftesi yapıyodum ama bu ara onuda yemek istemiyo çorba olarak şuan sadece tarhana çorbası içiyoruz

6 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Karnıbahar havuc patates haslıyorum et suyuna un kavuruyorum sonra hasladıklarımı blanderdan gecirip ekliyorum al sana corba:)
(777 puan) tarafından
Çorba içmiyoruz canım ya bu ara karnabahar aldığımda deneyim ama teşekkürler
(9,247 puan) tarafından
Biraz koyu yaparsın canım sende ununu biraz coknkoy oldu sana yemek:)
-Reklam-
0 oy
(4,292 puan) tarafından
Kabak mücver yapıyorum taze fasulye börülce bamyalardan vermeye calisiyorim 
(777 puan) tarafından
Fasulyeyi pilavla veriyorum oda minik minik yapıp veriyorum yemiyo canım ya ne yapsam yemiyo o kadar çok şey yaptım yemedi yapasımda gelmiyo artık
0 oy
(1,035 puan) tarafından

Kabak havuc patates tel sehriye hasliyorum et veya tavuk suyunda sonra yogurtlu yumurtali terbiye yapiyorum en son da sarimsak rendeliyorum yogurdu pek severek yemiyo o yuzden bu sekilde yapiyorum icinde hem sebze hem yumurta hem hersey  var :D

0 oy
(2,341 puan) tarafından
Patates yemeği yapıyorum, kabak yemeği yapıyorum onu yoğurtla yiyor pirinçli, semiz otu ve ıspanakta yoğurtlu yer. Karnabahar ve brokoli filan sevmez benim ki. :)
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Havuç, patates, kabak karıştırıp mücver yapıyorum.. 

Dün ıspanakla pirinci karıştırıp pişirdim onu da sevdi.. Semiz otuyla domatesli bulgur pilavı yapmıştım onu da sevmişti.. Ama benimki birincide yediğini ikincide sevmiyor, ne yedireceğimi şaşırıyorum :ermm:

0 oy
(3,329 puan) tarafından
Kabakli cennet corbasi yapabilirsin canım. Ev halki da sevecektir eminim. Esim de sebzeyle arasi yoktu o bile nasil severek yedi.

2 kabak 1 patetes 1 sogan 1 sarimsak once bunlarin hepsini dogra kup kup. Tereyagi ve biraz zeytinyagiyla bolca kavur. Üstüne misir unu yada normal unda olur 3 kasik koy kokusu cikinca 4 5 bardak su, 1 2 bardak süt koy kaynayinca tuzunu at. Ocaktan almadan blender dan gecir miss

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 247 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Es-Es (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 104 göst.
12 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Mhmd8mrn (6,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
17 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
27 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu

384,850 soru

11,511,543 cevap

35,173 kullanıcı

...