0 oy
123 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,194 puan) tarafından
 8 buçuk aylık bebeğim yeni tahhillara geçiriyoruz Bol sebze biraz mercimek zeytin yağı koydum tuzsuz yedirebilirmiyim yoksa gaz falan yaparmi kızlar 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktorum bu aydan itibaren verebilirsin dedi, tuz koyma, biraz kimyon kat istersen.
(2,194 puan) tarafından
Tamam canım sağol yok koymadım zaten
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Benimki 6 7 aylikken kuru fasulye pilav yediyse :D
(9,247 puan) tarafından
Kız nasıl cıgnedı
(597 puan) tarafından
Benimkinin tam 6 aylik felandi 3tane arka arka cikti ve tabiki yumsak pisirdim yogurtla karistirdim korkak davranmadim. Vallaha gazda yapmadi :D ben biraz o konuda umursamaz davrandim alissin diye ama hergun hergunde kuru bakliyat vermedim tabikide. Hic bir zaman ogluma ozel yemek yapmadim en zaman 6.aya basti o zaman biz ne yediysek baharatsiz sekilde onada ayirdim verdim. Sukur hic yemei secmedi. Haslanmis yumruta haric
(9,247 puan) tarafından
Ölçüleri ne kadar dı
(597 puan) tarafından
Bir corba kasesi desem goz karari vallaha ben oyle olcmekmis suymus buymus ugrasamam :D oglumun bir corba kasesi gibi tabagi var goz karari koyyorum hep.
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende çok özel yemek yapmıyorum canım sadece aynina uygun veriyorum , ayına uyarliyorum mesela sekiz aylık artık mercimek yiyebiliyorsa ona göre mercimek pişiriyorum tuzsuz ama daha salçalı yemek vermedim, canım mesela pilav yumuşak pişiriyorum bizimle yiyor bugunde akşam patates salatası yiyeceğiz yoğurtlu bebeğiminkinin mazemelerini ayına uygun koyarım turşu koyman onunkine semiz otu havuç vs eklerim öyle canım

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 117 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (472 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 142 göst.
15 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 101 göst.
24 Şubat 2022 Aile kategorisinde Bahtsizbedevi06 (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 149 göst.