0 oy
391 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kaynanam la birlik oturuyorum ayrı eve çıkmak nasıl bi duyguu rahatlıyor mu insan 

17 Cevaplar

+1 oy
(6,220 puan) tarafından
Tabii ki yok Sonuçta her şey senin elinde düzen senin elinde rahatsın istediğin saatte yat kalk yemeğini yap İstediğin gibi takıl evini ayırma şansın yok mu
tarafından
Küçük kaynimin evlenmesini bekliyorum cnm altlı üstlü oturuyoruz şuan evim var ama yeme içme para bir malesef kaynım evlenince artık kendi katımda kalıcam yeme yi içmeyi ayıracam
-Reklam-
+1 oy
(7,606 puan) tarafından

Valla cok rahatim tuvalete patir patir sey ederken ses duyulacakmi die utanmadan sey ediom:)

tarafından
Allah napmasin seniii peki altlı üstlü mü oturuyorsunuz yoksa ayrı mı
(7,606 puan) tarafından
Yok ben ayri evdeyim 22 yasindayim 18 yasinda evlendim dedimki ben ayri evde yapamam beni yaniniza qlin az bsyler ogreniyim yok yok herkezin evi yurdu yuvasi ayri olsun dediler almadilar bendi hsh Allah sanada nasip etsin tabi olumlu yonleride var tabi iyi bir kaynanan kayinvaliden varsa
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Böyle düşünerek üzme kendini inşallah bi yolunu bulursun 
0 oy
tarafından
Hemde nasıl yatsan niye yattın diyen yok her gün 3 öğün yemek yapma derdi yok sabah öğle akşam çay derdi yok dünyanın bulaşıgi çıkıyor derdi yok rahat giyiniyorsun evi istediğin gibi dekore ediyorsun missss valla
(6,512 puan) tarafından
Evi istediğin gibi dağıtıyorsun istediğin zaman temizliyorsun istersen kilotla geziyorsun daha ne olsun demi kız
(6,512 puan) tarafından
Ahhhahahah öyle deilmi esmoş kız
(6,512 puan) tarafından
Allah razı olsun yinede kız bazı kaynanalar elini bile surmezler melela benimki gibi sjsjsj
(6,512 puan) tarafından
Ne güzel çok şanslısın eminim sende ona elinden geleni yapiyorsundur  taktir ettim :_))
tarafından
Dune kadar donla geziyordum hahahaha hava soğudu tayta geçtim ohhh misss
0 oy
tarafından
Eşim ailesiyle İyi de olsan kötü de olsan ev üstüne ev olmaz ayrı evin ayrıcalığı daha fazla rahat yatabilirsin rahat giyinebilirsin istediğin zaman kalkar temizliğini yaparsın istediğin zaman uyursun vallahi ayrı ev gibisi yok
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Tabiki de ayrı olmak cok rahat ben ayrı yaşıyorum 12 günlüğüne kaynanama geldik cok şükür sorunumuz yok ama evimi özledim yarın dönüyoruz cok şükür,anneme gidince bile evimi istiyorum 2 gün sonra 
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ahırdan olsun, samanlık olsun kümes olsun kendi evim olsun. 
0 oy
tarafından
Tabiki rahatliktir herşey senin keyfine göre olur hangi işi ne zaman yapacaksan kendin karar verirsin  
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Anamın evi sarayda olsa kendi evimi çok seviyorum 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet öyle neden birlik aldılar seni 
tarafından
Yani küçük kaynım evlenince ye birlik kalacaksın dediler şuan kaynima kız arıyorlar
(9,247 puan) tarafından
Kaç yasındaki zor işler bunlar maddıyat vs keske iyi olsa herkesin kendi ewı olsa
tarafından
Küçük değil ki kaynım 30 yaşında benim kocam 33 yaşında ben 20 yaşındayım 5 senedir evliyim 16 yaşında evlendim
(9,247 puan) tarafından
Üzücü bence 16
0 oy
tarafından
Tabı ınsanın kendi evi Bi başka ınanır msn ben kendi evimdeyim diye şort atlet geziyorum çok açık elbiseler giyiniyoruö rahatca oturup kalkıyorum banyoya rahat girip çıkıyorum kendi evi gbısı yok elbette ınşallah sende kendi evine çıkarsın bir gun 
0 oy
(812 puan) tarafından
Kendi evinde olmak tabiki çok güzel her yönden daha iyi insanın evi gibisi var mı yaa
0 oy
(415 puan) tarafından

Kaynanamlara gittiğimde bunu daha iyi anlıyorum gerçekten her günüme şükür soğan ekmeğe razıyım ama ayrı ev mükemmel.. darısı başına olsun inşallah canm
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Ayyy onu eve çıkınca anlarsın şekerim :D

0 oy
(239 puan) tarafından
Tabiki de insanın kendi evi gibisi yok biz su an Baska sehirdeyiz kaynanam ameliyat olacak 1 aydır burdayız evimi cok ozledim 
0 oy
(669 puan) tarafından
Ben onlardan çok uzakta oturuyorum daha 1.5 yıllık evliyim. Evlerinde sadece 3 gün kaldım tuvalete giderken bile çekindim. Allah düşürmesin. Bebeğimiz olacak gelip kalacaklar fazla da kalmalarını istemiyorum herkes kendi evinde rahat. Kaynanam gelip kalsa sorun olmaz da kayınpederim alkol alıyor olay çıkarıyor o yüzden herkes evinde kalsın en iyisi. Kendi ailem için de geçerli yazın görmeye gittim 2 hafta kaldım dayanamadım evime dönmek istedim valla 
0 oy
(938 puan) tarafından
Altlı üstlü oturuyoruz biz kapıyı kapatınca onun yüzünü görmemek gibisi yok canım Allah sana da güzel evler nasip etsin insallah

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 176 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,655 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,144 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 24,710 göst.
0 oy
3 cevap 190 göst.

379,645 soru

11,364,612 cevap

34,841 kullanıcı

...