0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (7,291 puan) tarafından

image

Bugün 6 . Gün adet filan olmadım ikinci gün kaset test yapmıştım negatif çıktı bugün acile gittim ağrım vardı gece uyuyamadım ağrıdan bakmadılar kadın doğuma git dediler bende erken gebelik testi aldım yıne negatif hamile olma ihtimalim yoktur demi yaa âdette olmadım offff;)

6 Cevaplar

0 oy
(565 puan) tarafından
Yok canım halayet çizgi bile yok 
(7,291 puan) tarafından
Geç döllenme filan olsa çıkardı herlade ya dimi canım 6. Gün Çünkü
(565 puan) tarafından
Pek bilgim yok canım o konuda yanlış bilgilendirmek istemm ben hamile olduğumu bebeğim 1 buçuk aylık ten öğrendim  erken gebelik testi var onu dene yada kan ver sağlık ocağından daha net sonuç alirsin
(7,291 puan) tarafından
Attığım erken gebelik testi kuzum en iyisi randevu alıp kan vermek teşekkürler tatlım ❤
(565 puan) tarafından
Aynn canim yeni fark ettim erkn gebelik testi olduğunu  rica ederim
-Reklam-
0 oy
(7,291 puan) tarafından
Kızlarrrrrrrrrrrrrrr
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Hayır negatif sonuç 
(7,291 puan) tarafından
Teşekkürler canım
(3,887 puan) tarafından
Biraz daha bekleyip kan verebilirsin yakınsa hastane
0 oy
(731 puan) tarafından
Kuzum 20 gün adet görmedim 20 günde 2 tane test denedim hepsi negatif çıktı hamilelik şüphesi tamamen aklımdan çıkmıştı ki miğde bulantım baş dönmelerim başlayınca 1 kez daha test yapayım dedim 2 çizgiyi gördüm hastaneye gittim udrasonda baktı bozuk test olabilir hamilelik yok gözüküyor dedi doktor kan ver bide kana bakalım net olsun dedi beta hcg değeri 1950 lerde çıktı udrasonda kese yok dendi 3 gün sonra gel dedi dış gebelik olma ihtimali var dedi 3 gün sonra gittiğimde nokta kadar keseyi zor gordü doktor geç döllenme olmuş güzelim dedi meğer se adet dönemine 1 yada 2 gün kala hamile kalmışım sen en iyisi git bir kan ver bir kaç gün sonra eğer olmaz isen  kafan rahatlasın 
(7,291 puan) tarafından
Yaaaa ilk defa böyle bişey duydum en iyisi randevu alayım kan vereyim her ihtimale karşı çok teşekkür ederim cnm❤
(731 puan) tarafından
Normalde adetin geçikir mi düzenli oluyormusun
(7,291 puan) tarafından
Hep düzenliydi canım ilk defa bukadar geçikti iki oğlumda ıkinci gün öğrendim hep
0 oy
(1,993 puan) tarafından
Sen çizgi gördün mü 
(7,291 puan) tarafından
Hayır zaten cızgı görüyor musunuz diye bişeyde yazmadım ☺
(1,993 puan) tarafından
Onun için demedim bazen gizle goruluyor ama resimde çıkmıyor ya o yüzden dedim hani hayalet cizgi GB bişi varmı diye
(7,291 puan) tarafından
Yok kuzum tertemiz tek çizgi :)
(1,993 puan) tarafından
Ozman yoktur ya rahat ol
0 oy
(2,883 puan) tarafından
Yok gibi duruyor ama bisey de diyemem benim kızım adet gecikmesinden 2 hafta sonra testte cikti gec döllenme olmuş 
(7,291 puan) tarafından
Easy en iyisi kan testi teşekkürler canım
0 oy
(2,307 puan) tarafından

Yok cnm bnmde 7 8 gün gecti bnde öldüm öldüm dirildim valla 2 3 kere test yaptım cok şükür 2 gün sonra oldm gecen ay ii bu ay erken geldi biraz daha bizim de 2 inciyi eşim istyr ben istemiyorum her ay ay başını beklemek den bıktım :D

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 568 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 392 göst.
22 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
52 cevap 1,656 göst.
20 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gulistaN18 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 24,713 göst.