0 oy
117 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından

image

image

image

3 gündür ateşliydi dünde doktora götürdüm boğaz enfeksiyonu olmuş dedi antibiyotik verdi sabah bir baktım eli yüzü böyle olmuş iki eli de böyle doktoruna yazdım ateşten sonra normal dedi ama doktoru her şeye normal dediği için tedirgin oldum sizin başınıza geldi mi daha önce

4 Cevaplar

0 oy
(420 puan) tarafından

El ayak ağız hastalığı bu canım 

Ateşi hatta enfeksiyonu da bu hastalıktan dolayı oluyo
(875 puan) tarafından
Nasıl geçer bu doktora mı götürmem lazım
(420 puan) tarafından
Bı kaç ay önce bizde geçirdik doktora götürdüm ben el ayak hastalığından şüpheleniyorum dedim evet doğru dedi bı ağrı kesici bide vitamin gibi birşey yazdı çok şükür bizde ilerlemedi söndü 10 güne ateşlenme de olmadı götür el ayak hastalığından şüpheleniyorum de
(875 puan) tarafından
Tamam canım çok saol
-Reklam-
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Ya hastalığını atıyordur ya da el yüz ayak hastalığı olabilir canım yeni yaşadık aynı durumu kızım ateşlendi sonra vücudunda böyle şeyler çıktı ağız içi ve popo kısmında da vr mı 
(875 puan) tarafından
Ağız içinde bilmiyorum bakamıyorum izin vermiyor peki bir ilaç falan kullandınız mo ne kadar sürede geçti
0 oy
tarafından
Bu ara herkes bunu paylaşıyor gecende ben paylaştım kız çok yayıldı salgın çocuklar arasında el ayak ağız hastalıgi bu. Bizimkide önce ateşlendi iki gün sonra boğaz enfeksiyonu gibi sandık ama degilmis boğazında da bundan çıkmıştı çünkü. Sonrada elinde bacağında ayak altlarında (ayak alti ve avuç icinde olan sulu gibiydi) hatta şimdi geçti ama o sulu gibi sanki yanmış da şişmiş gibi olanlar derisi yeni yeni dokuluyo. Kendiliğinden bı haftada geçen bir hastalık Dr calpol verdi bize kremde veriyomus bizimki vermedi geçti kendi
(875 puan) tarafından
Bende boğaz enfeksiyonu sandım ama değilmiş anladığım kadarıyla bende calpol yazdırdım başka bir şey kullanmadın dimi canım size de çok geçmiş olsun
tarafından
Hayır sadece calpol dolven dönüşümlü verdim ateşi için ağrısı olmasın diye akşam uyumadan veriyordum özellikle. Birde lifle yikama bu dönemde şampuan ile elinle yıkarsın
(875 puan) tarafından
Yaaaa ben şimdi banyo yaptırdım lifle yıkadjm çok saol dikkat ederim artık
0 oy
(456 puan) tarafından
El ayak agız hastalıgı bu canım bizde geçirdik poposunda ayak altlarında var mı
(875 puan) tarafından
Ayak altlarında da var nasıl atlattınız nelere dikkat ettiniz
(456 puan) tarafından
Canım bizimki çok kötü geçti ben poposunda görünce ve ateşi oldugu için hemen hastaneye götürdüm doktorumuz şurup krem flan verdi öyle atlattık ama ateşi 40dan düşüremedik biz hergün hastanedeydik resmen 4 5 tane doktor hastane gezdim aşırı kötü olmuştu ateş yükseldikçe vucudundakiler yükseldi
(875 puan) tarafından
Ateş bizde 38.5 39 oluyordu bir türlü düşmüyordu çok halsiz olunca götürelim dedik ama bunlar yeni çıktı
(456 puan) tarafından
Zaten ateşten sonra dökülme oluyormuş genelde yada önce dökülme sonra ateş

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 203 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
29 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 215 göst.
13 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu

379,858 soru

11,370,668 cevap

34,854 kullanıcı

...