0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından

image

kizlar önce bitaneydi o kurudu diğerleri çıktı anne kaşı diyor başka yerinde yok bunlar ne olabilir 

9 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Hosgeldin su çiçeği:) ayak parmak aralarina gogsunevs kontrol et. Eskisi gibi çok cikmiyor ama mutlaka losyon kullanmalisin kalmason losyonun adı doktor verdi benim kızım da su çiçeği gecirdi 10  gün başka cocuklarla temas etmese çok iyi olur
(1,313 puan) tarafından
Canım emin misin
(6,441 puan) tarafından
Ve sakın yıkama derler
(1,313 puan) tarafından
Canım ben şu çiçeği belirtilerine baktım hiç biri yok kızımda
(4,290 puan) tarafından
Ateş yoktu kızımda önce böle isilik gibi çıktı sonra çoğaldı aşıdan dolayı eskisi gibi çok cikmiyor doktor hemen parmak aralarina sırtına göbeğine baktı ertesi gün Bi kaç tane daha çıktı sonda gecti
(4,290 puan) tarafından
Betize katılıyorum duş aldırmayın 3 gün demişti doktor bize
-Reklam-
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Bence siğile benziyor sanki.
(1,313 puan) tarafından
Yok siğil değil ama bilmiyorum ya
0 oy
tarafından
**** olabilir cnm
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ayaklarında ağzında varmı bak istersen. El ayak hastalığına benziyo. Şu an çok yaygın cocuklarda
(1,313 puan) tarafından
Dilinde bitane uçuk çıktı hastayken gecti
(1,313 puan) tarafından
Canım ateş falan yazıyor belirtilerde ama ateş yok bide dilinde aft çıkmıştı bir hafta önce sadece 1 tane
(1,165 puan) tarafından
Tabi öncesinde ateş çıkmış olması lazım. Aft gibi değil zaten. O zaman sen bı aile hekimine göster istersen su çiçeği falan olabilir. Aşısi olduğu için hafif geçiriyordur büyük ihtimal
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,440 puan) tarafından
Tavuk g.t üne benziyor
(1,313 puan) tarafından
Tavuk gotu ne ilk defa duydum
(1,440 puan) tarafından
Normalde ayakların altinda çıkıyor böyle görüntüsü buna benziyor delik gibi çok ağrıyor ona benzettim canım geçmiş olsun
(1,313 puan) tarafından
Ayaklarında vücudunda bişey yok bir haftadır sadece bunlar var
0 oy
(7,121 puan) tarafından

image

Uy.uz geçmiş olsun ..geçiyor başlıyor az kaldı inşallah bunlarda iyilesirse kurtulacağız 

(7,121 puan) tarafından
Eşimde oldu bir hafta sonra kizimA  4 gün sonra bana bulaştı
(7,121 puan) tarafından
Foto attım bak . Oglanda kaldı o kadar ilaç kükürtlü sabun neler neler kullandik
(1,313 puan) tarafından
Canım ama kızım çokta rahatsız değil yani eli surkeli orda değil kaşımak için günde bir iki defa bana kaşı diyor o kadar
(7,121 puan) tarafından
Üstü su toplu minik minik çıkıyor sonra büyüyor bazilari küçük kalıyor
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Canim geçen benim kızımda da çıktı bunlar ilk önce elinin üstünde çıktı 2 tane sonra vücuduna attı doktora götürdüm alerji dedi ilac verdi geçti çok şükür 
(1,313 puan) tarafından
Kaç günde yayıldı benim kızımda bir haftadır var daha yayilmadi
tarafından
3 gün sonra yayılmıştı
(1,313 puan) tarafından
Ama bir hafta oldu ayni
0 oy
(221 puan) tarafından
Ben uyu.za benzettim canim cok gecmis olsun
(1,313 puan) tarafından
Kız baktım uyuzla hiç bir alakası yok yani belirtiler görüntü falan hiç benzemiyor
(221 puan) tarafından
Canim bizde gecirdik oglumun da boyle oluyordu cok araştırdım konduramadim taki doktor **** deyince kabullendim avuc icine falan bak bide canim cok kasinti yapar ****
(1,313 puan) tarafından
İşte bu çok kaşı falan demiyor yani rahatsiz olmuyor bir hafta oldu takip ediyorum sadece bu parmağında var başka herhangi bir yerinde yok
(221 puan) tarafından
Sen yinede dikkat et canim benim oglumun bacaklarinda cikti daha sonra vucudunda elleri parmaklari avuc icinde boynunda yani yavas yavas her yerine sarmisti cok şükür ilacla gevri
0 oy
(357 puan) tarafından
Ben daha çok u.y.u.z.a benzettim yeğenimde geçirdi böylerydi aynı vücudu parmakları
(1,313 puan) tarafından
Canım işte hiç yayilmadi sadece parmağında var bir hafta oldu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 215 göst.
13 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 198 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
22 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
6 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultanhanim (99 puan) tarafından soruldu

380,213 soru

11,383,397 cevap

34,884 kullanıcı

...