0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızım dün çok istahsizdi hiç birşey yemedi doğru düzgün. Mama yaptım 3 ölçek içti. Akşama kadar o 3 ölçekle durdu. Bu sabahta vücudunda kırmızı benekler vardı. Bi kaç gündür geç kalkıyorum. 11-12 gibi. Kızım kakasını yapmış artık kaç saattir öyle duruyordu bilmiyorum. Regli oluyorum halsiz ve yorgunum hatalı olduğumu biliyorum. Poposu çok az pişik olmuş. Ama kırmızı kirmizi benekler doluydu. Kollarında bacaklarında yüzünde az var. Göbeğinde de orta derece ama poposunda çok var beneklerdn. Acaba erken kalkıp bezini degistiremedim diye mi oldu ? Yoksa dün akşam karpuz vermiştim sanki biraz tadı değişmiş gibi geldi bana eşim yok sana öyle geldi dedi ve yedirdim kızıma. 2-3 gün önce sütlü irmikli tatlı yapmıştı eşim . Acaba süte mi alerjisi var ? Peynir yiyor süte alerjisi olsa peyniride yiyemez dimi? Doktora gitmeme gerek var mı? Yarına kadar bekleyim diyorum artış mı olacak yoksa azalacak mı diye? Alerjisi mi var yoksa başka birşey mi dün hiç böyle benekler yoktu sadece istahsizdi. Ben diş çıkarıyor diye düşünmüştüm. Daha önce diş çıkarırken böyle benekler olmadı. Lütfen bilgilendirin beni korkuyorum...

image

6 Cevaplar

0 oy
(4,284 puan) tarafından
Alerjik reaksiyon bence
tarafından
Neye alerji olmuş olabilir ki bilmiyorum :(( anlamadım korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
El ayak agız hastalıgı olabilir doktora götür canım ateşi falan varmı mutlaka doktora götğr alerjids olsa ihmal etmemelisin. 
tarafından
Kaynimin kızı bu hastalığı geçirmişti ondan mi bulaştı acaba geçen hafta bizdelerdi
(456 puan) tarafından
Olabilir canım bizede öyle geldi hastalık ama inşallah değildir
tarafından
1 hafta önce geldiler ondan bulaşmış olsa hemen ertesi gün çıkmazmiydi böyle benekler ?
(456 puan) tarafından
Çıkmıyor canm 3 4 gün sonra belli ediyor
tarafından
İlk belirti vucuttaki benekler mi oluyor canım ? Başka ne gibi belirtiler oldu ??
0 oy
(2,595 puan) tarafından
Bilmiyorum canm Rabbim şifaa versin benim kızımda 17 aylık kızımda çıktı snradan su topladı smdi de soyuluyo ellerinde ve ayaklarında ayak parmaklarinda var soyulma nedir bende anlamadım
tarafından
Ayy kalbim duracak şimdi. Panik oldum ne yapmam lazım ki?
0 oy
(585 puan) tarafından
Kaç aylık canım? bence bı doktora götürmek lazım burda herkes fikir sunuyor bizim doğru zannettiklerimiz yanlış olabilir bı bebeğin vebalini almasın kimse yada gidemiyorum dersen bu resmi doktora at 
tarafından
18 aylık canım:(( eşimi arayim gelsin doktora goturelim ozaman
(585 puan) tarafından
Az değil çünkü canım az olsa bekle biraz daha derdim de korkma yine de birşey çıkmaz Allah'ın izniyle
tarafından
İnşallah birşey olmaz canım dua et lütfen :((
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Sakin ol önce. El ayak hastalıği değil o daha kotu oluyor. Sanki alerji olmuş gibi. Ateşi vs çıktı mı 2-3 gün önce ? Ateşten sonrada böyle döküntü oluyor genelde.
tarafından
Yok canım hiçbir şeyi yoktu. Sadece dün çok istahsizdi. Ben diş çıkarıyor sandım. Bugün sabah kalkınca bu şekilde olduğunu gördüm dün birşey yoktu. Acaba kakasi bekledi poposunda diye olabilir mi?
(1,160 puan) tarafından
O yapar ama hafif beline kadar anca çıkar. Taa yukarı doğru çıkması zor. Büyük abdesti değil de çiş yapabilir. Sen bence direkt duşa sok sabunla çocuğu. Bak bakalım hafifleyecek mi
tarafından
Uykudan kalksin yıkayım canım ozaman :(( dua et canım inşallah birşey olmaz :((  korkuyorum
0 oy
tarafından
Ne duruyon kiz funda alerjisi var biseye acile götür sene bebegi bakarlar canim cikolata yumurta domates gibi duruyoo
tarafından
Çikolata yemedi canım. Yumurtaya alerjisi yok. Her gün yiyor domateste yemez
tarafından
Bii kes yumurtayı hergün verme iki gunde bir ver

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 135 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy