0 oy
886 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Kızlar H&M den bebek için alışveriş yapan var mı?

Bizim burada şubesi olmadığı için ne kalitesi ne de bedenleri ile ilgili bir fikrim yok. Set halinde birkaç birsey gördüm onları beğendim, 10 tane çıtçıtlı uzun kollu 200 lira indirimi de var. Pratik olur gibi geldi. 

Ama 0-1 ay arası kategorisi var mesela, ama çok mu küçük olur 2 - 4 daha mı mantıklı olur bilemedim.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Para konusunda sıkıntı çekmiyorsan iyi ama kücük alma ben kucuk aldım 3. 5 aylık oldu. Simdiye kdar 20 den fazla aldım 
tarafından
İşte onu merak ettim. Valla bunlar da normal fiyat gibi geldi 18 liraya geliyor tanresi.daha ucuz bulabilir miyim? Belki tek tek parçalar pahalıdır da. Bunlar piyasa göre İyi geldi.yerleri nasıl penyesi iyi mi?
Tabi sen böyle söyleyince baktım hemen 3.5 ayı hiç kalmamış hep tükenmiş
(642 puan) tarafından
Canim e bebekte badiler daha uygun diye hatırlıyorum.civilde de... lcw nin de bebek ürünleri kalitesi guzel. Hm yi bilmiyorum. Bir de 2 3 tane 0 3 ay gerisini daha büyük alırdım yerinde olsam. Kirk çıktıktan sonra cok cok hızlı büyüyorlar
tarafından
Teşekkür ederim canım Allah o günleri göstersin inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bedenleri genelde kucuk oluyor 0-1 1-3 gib zengin işi yani ama kalite bakimindan cok kaliteli
tarafından
O yüzen zaten herhalde bir onlar kalmış maşallah yemişler tüm 3.5 ve üstünü :)
tarafından
Ben iki tane yenidogan takim aldim gerisini hep 3-6 ay aldim gercekten cok giydirilmiyor hani biraz daha buyudugu zman alsan daha iyi olur
tarafından
İşte bir de erken doğarsa zayıf doğarsa falan korkum var. En iyisi en son mu almak ki kilo gidişine göre. Mevsim dönüşünü falan da iyi ayarlamak lazım
tarafından
Zayif dogrsa dogsun saglikli.olsunda kilonun onemi yok elbisede ustunden kacacak degil ya e bebekten 0-1 al  2 takim icime sinsin diyosan yeterli olur
tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Fiyatlari fazla ama para sıkıntı değil marka giysin istersen al canim ama sakın 3 aylıkdan asagisini alma benim oglan daha 40ı bitmeden o setleri giydiremedim ne kadar buyuk olursa o kadar iyi emin ol 

Kalite konusunda iyi evet ama ondan iyileride var bazen ben pazardan aliyorum miss gibide cikiyo fiyatlari 5-10 arasi

Hatta 1-2  tane esyasini 3-6 ay al 

Digerlerini hep 6-9 ve daha buyugunu al

Tecrubeyle sabit :))
tarafından
Yani diyorsun ki 18 liradan daha ucuz bulunur. O zaman daha bakmaya devam. Lcwden baktım bundan pahalı. E bebek falan bize çok uzak zor oluyor gitmek bakamadım. Joker de pahalı geldi. Yoksa ne marka merakım yok. Zaten marka bebek için hm değil de mothercare carters falan, bırak almayı bakamıyorum bile, deli yakıyor:)
(2,484 puan) tarafından
O yuzden git pazara cok guzel tezgahlar kuruluyo canim indirim takip et ebebekte bazen 5 tlye kadar dusuyo :d
tarafından
Aklımda bulunsun canım sağol bir popomu kaldırabilirsem gideyim bakayım
(2,484 puan) tarafından
Saglikla dogsun insallah canim
0 oy
tarafından
h m nın kuması cok ıyı . yumusacık hep . tavsıye ederım ben . beden olarak 2 4 ay arası alabılırsın 
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Kuzum bir body e 20 tl mi verilir :O
tarafından
Verilmez mi? Piyasa daha pahalı gibi geldi baya ama varmış ucuz bakacağım
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Canım H&M nin kalitesi çok iyi. Tulum aldım ordan ayıcıklı kalitesi falan çok güzel geldi. 2-4daha mantıklı 
tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(66 puan) tarafından
Canim ben alisvrris yapiyorun gayet kaliteli ancak bedeni biraz kucuk ozellikle yenidoganlatlr
tarafından
Evet en büyük not bu, yazdım teşekkür ederim , hoş indirimde de büyük beden kalmamış :)
(66 puan) tarafından
Indirim mi var bende bakiyim:)
tarafından
1111 kodu ile %11
0 oy
(468 puan) tarafından
ben e bebekten aldım daha hesaplı kaliteli buyunce alacağım markalı ürünler şimdi verdiğin paraya değmeden büyüyor
0 oy
(628 puan) tarafından

Ebebek çok uygun bence ordan 0-3 aylık al. Ben oğlumda 0_1 almıştım bir iki hafta giyemedi bile küçüldü. 0_3 ten 3_4 tane 3_4 tanede 3_6 alsan yeterli. Birde hastane çıkışı, takımlarla aynı renk alırsın o zaman inan bir sürü atleti oluyor. Takımlara uysun gelen hediyeler derken 20_30 abartmıyorum çıt çıtlı atleti oldu doğmamış bebeğimin. Aldığıma pişmanım keşke bekleseydim ailem yolladıktan sonra alsaydım dedim ama olan oldu.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
0 oy
5 cevap 224 göst.
0 oy
4 cevap 387 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.

377,177 soru

11,287,751 cevap

34,693 kullanıcı