0 oy
387 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (571 puan) tarafından
Kızlar merhaba bikac yerden fikir edindim ama bugün alışveriş yapmayı düşünüyoruz elinde liste olan yada yenidoğan alışverişi için neler almaliyim bilenler yazabilirmi doğum ocakta inşallah  ne alacagimi bilmiyorumda 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
0 3 az al hastane cikisi falan ogluma ben hep 03 aldim 5 6 defa anca yikandi hemen buyuyolar
(571 puan) tarafından
Daha fazla 0  3ten büyük mü almaliyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir tane battaniyeli hastane çıkışı su 10 lular falan varya onlardan al canım iki üç tane de 5 li falan hastane çıkışları var iç zıbın dış alt üst takım şapka ve eldiven ve önlük şeklinde olanlar var onlardan al yani kısa kollu iç zıbın al iki üç tane yeni doğan 

Sonra patikli alt al yeni doğan üç dört tane çorap penye yelek bir tane kalın battaniye al iki de penye battaniye bunlar yeni doğana yeter şöyle iki üç hafta idare eder sonra ki alacaklarını ise 0-3 ay al takım alacak olursan mesela 0-3 ay al diye tavsiyede bulunayım ")
(571 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
tarafından
Rica ederim canım sağlıkla kavuşursun bebeğine inşallah ")
(571 puan) tarafından
Sağol canım hepimiz inşallah :)
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Allh saglikla kucagina almyi nasip etsin inşallah besik puaet arabasini sonra aldm 10lu hast cikisinda battanite oluyo ama kusa denk geljyirsa kalin battaniye al hast cikisindn 2 tane al bebek bezini 2no aldm bn islk mendil ben ebebkten alt degisme pamugu aldm  pisik krem ates ölçer bebek kuveti sampuan sabunu yağını tirnak makasi corap kiyafeti ilk bas cok almdm gelecek diye biberon kendine lohusa takimi lohusa ic camasri sütyeni pedi depend lohusa pedi terlik tac dus alacaksn sampuan tarak havlu hast cantana pet bardak kasik catal koydum  kışlık tulum vs bebege 
(571 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ne kadar çokmus:))
(1,151 puan) tarafından
Cok tabi daha ince ayrntsna girersn  rica ederim
0 oy
tarafından
Valla 3 5 hastane çıkışı aldım 0-3 çok az şey aldım hep 3-6 6-9 aldım ve şu anda iki aylık 6-9 aylıkları giydiriyorum
(571 puan) tarafından
Ben bugün biseyler aldım hep bana küçük geldi annemde yeter bu kadar küçükler dedi zaten hemen büyüyorlar büyük alırız sonra dedi az az her çıktığımda alayim diyorum:) teşekkürler cevabınız için

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 109 göst.
0 oy
5 cevap 224 göst.
0 oy
9 cevap 886 göst.
11 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 579 göst.

376,750 soru

11,275,165 cevap