0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (121 puan) tarafından
Kizlar 36 haftalik hamileyim ilac icemiorum gecmek bilmior dişimin agrisi cok sinir bozucu hep gece ağrior 1 haftadir kafayi yiycem ney yapsam gecer soguk su deyince cok acior dislerim biraz suyu azimda tutsam dahami kotu ederim yoksa uyuşurmu uyumak isdiorum

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım. 20 lik dis mi ? Bende çok çektim karanfil tutuyordum ağzımda biraz azaltiyordu
(121 puan) tarafından
Yok canim dişim kırılmış oda cürümüş canimi alioyor agrisi kafama vuruyor
-Reklam-
0 oy
(480 puan) tarafından
Dişinol kullan bacı Allah şifasını versin gebelikte kullanılır mi diye de sor 
(121 puan) tarafından
Eczaneye sorcam bi tesekur ederim ♥️
0 oy
(692 puan) tarafından

image

canım bi şunu dene inşallah faydası olur ya üzüldüm valla bide  hamilesin  Rabbim şifa versin 
(121 puan) tarafından
Amin canim deniycem bugun
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha dr git ! Gebwlikde dis dr gidilmez diyenlere inanma !!! Ben neler cektim her iki gebeligimdede, vallaha cok gittim ignede yedim ve sonunda iki gun once disimi cektirdim kuurtuldum (33 haftalik gwbeyim) 
(121 puan) tarafından
Şu 9 ay icinde dış denilen bise kalmadi vala ya hep kırıldılar herkez. Bakmaz deyinxe hic gitmedim
(597 puan) tarafından
Vallaha ilk gebeligimde sukur ole bole dis kaybim olmadan dolgular dusup durdu onlari doldurttum ama bu ikincide hep ayni disin dolgusu dustu, kanal tedavisine baslanildi ama dr bitiremedi tedaviyi rontgen cekemedigi icin sonuc disim dayanamadi ve kirildi :((((( kalan kokunudr gecen cektirdim mecbur :( sakin dinleme kimseyi ben gittigime ragmen bir disimi kaybettim vallahi git disciye zaten zarar verecek birsey yapmio, igne. Bilevutsa hafifini vuruyor
(121 puan) tarafından
Tesekur ederim bide kendimde şeyi fark etim gece uyurken dışlerimi sıkdımı fark etim azimin icine hepsi dokulcej die korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 117 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,152 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 450 göst.
11 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Xeyale Azizli (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
12 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,262 soru

11,321,650 cevap

34,767 kullanıcı